Koučování pro nekouče: jak využít koučink v manažerské praxi

Kurzem provází  Juraj Surma

Vhodné k poslechu

Úkolem manažera je dostat ze svých lidí co nejvíc. Ale dostat ze sebe maximum dokážou lidé pouze sami. My jim v tom můžeme pouze pomoci. Například formou koučinku. Zaveďte koučování do své manažerské praxe, aniž byste se stali koučem. Celý popisek

1 090 Kč s DPH

Celková délka

1:00 hod

Počet lekcí

14

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Doplnění koučinku do skill setu manažera - o to jde v tomhle kurzu. Je to kurz zaměřený na dovednost, není určen zájemcům o profesionální koučink. Je čistě pro manažerky a manažery, kteří koučink chtějí používat ve své praxi. Po jeho zhlédnutí porozumíte tomu, proč je dobré mít koučink mezi svými manažerskými dovednostmi. Jak jednoduše koučink používat v různých manažerských situacích a z čeho se koučink pro nekouče skládá.

V kurzu se zaměříme na čtyři jednoduché oblasti:

  • jak si vytvořit prostor pro koučování
  • jak se správně upozadit
  • jak naslouchat a ptát se 
  • a jak celý proces nasměrovat na změnu, která proběhne v budoucnu. 

Nemusíte být koučem ani fanouškem koučinku, abyste tento kurz využili. Stačí, abyste byli otevření k doplnění vašich nástrojů v práci se svými lidmi.

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Juraj Surma

Leadership & Change Guide

Od čtyř let hrál každé odpoledne hokej na prázdných parkovištích. To v něm rozvinulo silný smysl pro vnímání skupin a jednotlivců ve skupinách, které procházejí neustálými změnami ve hře. A to mu zůstalo dodnes. Zaměřuje se na změny a transformace v organizacích, týmech a samozřejmě i u jednotlivců. Pomáhá manažerům měnit jejich nastavení pro jejich vlastní záchranu, nejen profesní. V roce 2020 absolvoval jako jediný ze Slovenska INSEAD ve Francii, kde absolvoval Executive Master for Change. Již 10 sezón je spoluautorem podcastu sprievodca-manazera.sk, který má přes 170 dílů a více než 90 000 posluchačů. Za svou kariéru pomohl více než 50 lídrům stát se vrcholovými manažery a řediteli nebo viceprezidenty a více než 40 společnostem dostat se na vrchol během plánovaných změn. Ve volném čase trénuje a hraje florbal za FBK AS TRENČÍN TRENOVEC, se kterým dosáhl dvou titulů a v příští sezoně usiluje o mistrovský hattrick. 

Hodnocení kurzu

93 %

521 hodnocení
376x
109x
27x
7x
2x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Vladimír F.

A už ostáva len trénovať a rozpoznávať, kedy to je a kedy to nie je vhodné. Pekne spracované.


Gabriela N.

Výborný kurz, slovom vyjadrené, čo sa v mysli kouča odohráva, na čo si dať pozor pri koučingu, t.j. ako so sebou pracovať v procese koučovania, a v akých situáciách nie je vhodný. Pre mňa veľmi prínosný kurz.


Michal M.

Skvělý kurz, skvělý lektor. Praktické příklady a ukázky jsou parádní a pomohou zasadit si výklad do kontextu. Kurz vřele doporučuji všem, kteří by rádi zapracovali tento přístup do svého každodenního života.

Reakce lektora:

“Vďaka, za zhodnotenie, všetko sme sa to snažili urobiť čo najviac prakticky. Som rád, že to pomohlo. Užívajte....“

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.