Koučování pro nekouče: jak využít koučink v manažerské praxi

i v audio verzi

Kurzem provází Juraj Surma Slovensky

Cena: 990 Kč s DPH

Sleva -50%: 495 Kč s DPH

Platí do 31. 1. 2023

Počet lekcí:
14
Celková délka videí:
1:00 hod
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Úkolem manažera je dostat ze svých lidí co nejvíc. Ale dostat ze sebe maximum dokážou lidé pouze sami. My jim v tom můžeme pouze pomoci. Například formou koučinku. Zaveďte koučování do své manažerské praxe, aniž byste se stali koučem.

Doplnění koučinku do skill setu manažera - o to jde v tomhle kurzu. Je to kurz zaměřený na dovednost, není určen zájemcům o profesionální koučink. Je čistě pro manažerky a manažery, kteří koučink chtějí používat ve své praxi. Po jeho zhlédnutí porozumíte tomu, proč je dobré mít koučink mezi svými manažerskými dovednostmi. Jak jednoduše koučink používat v různých manažerských situacích a z čeho se koučink pro nekouče skládá.

V kurzu se zaměříme na čtyři jednoduché oblasti:

  • jak si vytvořit prostor pro koučování
  • jak se správně upozadit
  • jak naslouchat a ptát se 
  • a jak celý proces nasměrovat na změnu, která proběhne v budoucnu. 

Nemusíte být koučem ani fanouškem koučinku, abyste tento kurz využili. Stačí, abyste byli otevření k doplnění vašich nástrojů v práci se svými lidmi.

Osnova kurzu

Juraj Surma

Juraj Surma

Leadership, Sales & Skills Developer

Od roku 2006 se věnuje rozvoji jednotlivců a týmů, předtím pracoval na různých manažerských pozicích v oblasti Arts číst víceManagementu a studoval na VŠMU v Bratislavě. Od svých 4 let hrával každé odpoledne na prázdných parkovištích hokejbal. To v něm vyvinulo silný pocit pro vnímání skupin a jednotlivců ve skupinách, které procházejí ve hře neustálou změnou. A to Jurajovi zůstalo dodnes. Rozvíjí kompletní top a mid managementy, které mění organizace, co se projevuje vevysokém překračování naplánovaného. Pomáhá manažerům změnit vlastní nastavení v zájmu jejich vlastní záchrany, a to nejen profesionálně. V roce 2020 ukončil studium jako jediný ze Slovenska na INSEAD ve Francii, kde absolvoval Executive Master for Change. Už 8 sezon je spoluautorem poslouchaného podcastu sprievodca-manazera.sk, který obsahuje přes 150 podcastů a má více než 70 000 posluchačů. Ve volném čase koučuje a hraje florbal za FBK AS TRENČÍN TRENOVEC, se kterým dosáhl na dva tituly a v další sezoně usiluje o mistrovský hattrick.  

Všechny kurzy lektora Juraj Surma

Hodnocení kurzu

93 %

224 hodnocení
166x
43x
10x
5x
0x

Anna V.

Přínosný kurz s velkým poměrem praktických ukázek. Mohu jen doporučit.


Rudolf M.

Výborný. Vďaka za výborný kurz. Určite pozriem viac x.
Len by mohol menej rozhadzovať rukami - ale to vy všetci. Jemnejšie s tou gestikuláciou :-)


Simona V.

Ačkoliv je matka opakování moudrosti, nelíbilo se mi tak časté opakování jedné a té samé situace - celý modelový příklad mi byl bohužel nesympatický. Zároveň mi není příjemné vtahování rodiny/dětí do pracovního školení. Jednak příklad na dětech nemusí být pro všechny a v dané situaci jiný uvedený nebyl. Jednak by měl dle mého člověk oddělovat svůj pracovní a osobní život. A jednak se mi příčí pracovní skills testovat na své rodině, takže plně rozumím dětem školitele, že ho za to nesnáší. Určitě zazněly přínosné informace, které člověk využije na vedoucí pozici, ale celkově mě tento kurz neoslovil.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.