Koučování pro nekouče: jak využít koučink v manažerské praxi

Kurzem provází  Juraj Surma

Vhodné k poslechu

Úkolem manažera je dostat ze svých lidí co nejvíc. Ale dostat ze sebe maximum dokážou lidé pouze sami. My jim v tom můžeme pouze pomoci. Například formou koučinku. Zaveďte koučování do své manažerské praxe, aniž byste se stali koučem. Celý popisek

990 Kč s DPH

Celková délka

1:00 hod

Počet lekcí

14

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Doplnění koučinku do skill setu manažera - o to jde v tomhle kurzu. Je to kurz zaměřený na dovednost, není určen zájemcům o profesionální koučink. Je čistě pro manažerky a manažery, kteří koučink chtějí používat ve své praxi. Po jeho zhlédnutí porozumíte tomu, proč je dobré mít koučink mezi svými manažerskými dovednostmi. Jak jednoduše koučink používat v různých manažerských situacích a z čeho se koučink pro nekouče skládá.

V kurzu se zaměříme na čtyři jednoduché oblasti:

  • jak si vytvořit prostor pro koučování
  • jak se správně upozadit
  • jak naslouchat a ptát se 
  • a jak celý proces nasměrovat na změnu, která proběhne v budoucnu. 

Nemusíte být koučem ani fanouškem koučinku, abyste tento kurz využili. Stačí, abyste byli otevření k doplnění vašich nástrojů v práci se svými lidmi.

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Juraj Surma

Leadership, Sales & Skills Developer

Od roku 2006 se věnuje rozvoji jednotlivců a týmů, předtím pracoval na různých manažerských pozicích v oblasti Arts Managementu a studoval na VŠMU v Bratislavě. Od svých 4 let hrával každé odpoledne na prázdných parkovištích hokejbal. To v něm vyvinulo silný pocit pro vnímání skupin a jednotlivců ve skupinách, které procházejí ve hře neustálou změnou. A to Jurajovi zůstalo dodnes. Rozvíjí kompletní top a mid managementy, které mění organizace, co se projevuje vevysokém překračování naplánovaného. Pomáhá manažerům změnit vlastní nastavení v zájmu jejich vlastní záchrany, a to nejen profesionálně. V roce 2020 ukončil studium jako jediný ze Slovenska na INSEAD ve Francii, kde absolvoval Executive Master for Change. Už 8 sezon je spoluautorem poslouchaného podcastu sprievodca-manazera.sk, který obsahuje přes 150 podcastů a má více než 70 000 posluchačů. Ve volném čase koučuje a hraje florbal za FBK AS TRENČÍN TRENOVEC, se kterým dosáhl na dva tituly a v další sezoně usiluje o mistrovský hattrick.  

Hodnocení kurzu

92 %

394 hodnocení
286x
76x
22x
8x
2x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Sabina Š.

Moc dlouhý kurz, nekonečné opakování scének s arogantním šéfem a podivnou podřízenou, změť slovenštiny, češtiny a angličtiny (skloňované)...a od kdy je vhodné říkat podřízeným "co tam máš dál Bedřichu"?


Adriana G.

velmi jednoducho a zrozumitelne vysvetlene naozaj skvely kruz. dakujem


Peter J.

Zaujímavý kurz s veľmi dobrým podaním od lektora.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.