Kouzlo elegantního uzavření obchodu

hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází Zbyněk Rozbořil

Cena: 599 Kč s DPH

Počet lekcí:
9
Celková délka videí:
37 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Uzavření obchodu je podstatnou součástí celého obchodního cyklu. Někdy jsou to docela nervy jak pro zákazníka, tak i pro obchodníka.

V kurzu si osvojíte

Prodejní rozhovor

Psychologicky je tato část nesmírně zajímavá, protože je v ní potřeba skloubit citlivost a ohleduplnost s jednoznačným tahem na branku. No a hlavně … uzavření nemusí být koncem, ale začátkem nového obchodu! Pokud se Vám podaří v zákazníkovi vytvořit skvělý pocit při uzavření obchodu, můžete vyvolat jednak navazující sérii zákazníkovy poptávky a za druhé se může zákazník stát Vaší aktivní referencí. V tomto kurzu se naučíte, co je potřeba při uzavření obchodu zohlednit, na co si dát pozor a jaké techniky můžete použít, abyste jednání dotáhli do konce.

Svět je plný skvělých nápadů, ale jen málo z nich je dotažených do konce. Svět je plný entuziastických obchodníků, kteří jsou nadšeni pocitem, který vyvolali u zákazníka … ale pak se jejich nápad tak nějak vypaří v neurčité mlze příslibů a nadějí. A z nápadu nezbyde nic, často jen rozhorčení a zklamání, z toho že “nechápu, proč si to zákazník nekoupil”. Uzavření obchodu je krásná důsledná disciplína, která nám i zákazníkovi pomáhá dotáhnout náš skvělý nápad do konkrétního konce a realizace. Společně, s dobrým pocitem, bez manipulace a tlaku

V kurzu se naučíte:

  • Jaké emoce zákazník cítí v momentu uzavření obchodu.
  • Jak rozpoznat uzavírací signály a jak je překlopit do uzavírací akce.
  • Jak se nebát říct si o “to svoje” a jak citlivě dotáhnout celý nákupní proces do úspěšného konce.
  • Jaké techniky je možné použít, když zákazník váhá nebo Vás přímo odmítá.

Kurz je určený pro:

  • Profesionály, kteří se chtějí naučit nové, respektující techniky prodeje.
  • Profesionály, kteří nesnáší vědomí, ze MUSÍ prodávat své služby a chtěli by se naučit, jak prodávat s minimem tlaku a s dobrým svědomím.
  • Pro všechny, kteří umí zjistit potřebu, jsou nadšeni svým produktem, ale nevědí, jak celé jednání dotáhnout do konce.

Osnova kurzu

Zbyněk Rozbořil

Zbyněk Rozbořil

zakladatel a architekt řešení ve společnost Development Ateliér

Zbyněk Rozbořil je psycholog, kouč a trenér, je zakladatelem Development Ateliéru číst více(www.developmentatelier.com), butikové společnosti zajišťující rozvoj dovednosti a firemních kultur firem. Zbyněk se ve svém konzultačním stylu snaží vyvažovat konfrontační způsob komunikace s vnímavostí a citlivostí. V jeho portfoliu naleznete malé i velké firmy, korporace i startupy. Ve své práci se snaží inspirovat k dosažení maximální možné excelence v podstatných komunikačních dovednostech. Byť je Zbyněk silným introvertem, miluje své zákazníky i prodejní situace. Za dobu své praxe vyvinul unikátní a netlačící způsob prodeje, který inspiroval tisíce českých i zahraničních obchodních profesionálů.

Všechny kurzy lektora Zbyněk Rozbořil

Hodnocení kurzu

91 %

229 hodnocení
153x
55x
16x
4x
1x

Ing. L. P.

Veľmi príjemný kurz, poučný, ďakujem.


Janette P.

Mnoho vecí a techník som si zopakovala, teším sa, že Vám taktiež fungujú a niektoré nové som sa naučila a poznačila si ich. Vďaka


Iveta S.

Děkuji moc za cenné informace. Našla jsem místa, kde jsem chybovala a už se těším na nové výsledky, které povedou se zakaznikem k oboustranné spokojenosti 😊 👥✍️🤝
Iveta S.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.