Úvodní stránka

Leadership I: Jak být sám sobě lídrem

hodnocení 96 %

Kurzem provází Filip Kahoun

Cena: 990 Kč s DPH

Počet lekcí:
20

Celková délka videí:
54 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Než začnete vést lidi, musíte se nejprve stát dobrým lídrem sami sobě. Jinak se jako šéf budete trápit a neustále o sebe „zakopávat“. S dobře zvládnutým „self-leadershipem“ naopak snáze dosáhnete všech svých cílů.

Lidé, kteří ovládají umění self-leadershipu, mají zdravé sebevědomí a vysokou emoční inteligenci. Vědí, na co jsou přirozeně talentovaní, a dokážou toho bravurně využít. Umí sami sebe namotivovat a vlastní nadšení přenést na ostatní. Není tedy divu, že u druhých mají přirozenou autoritu a právem je jejich okolí vnímá jako úspěšné.

V první části třídílné série o leadershipu se zaměříme právě na vedení sebe sama. Odhalíme společně tajemství self-leadershipu a řekneme si, jak být sám sobě dobrým šéfem.

V tomto kurzu získáte praktický návod na to, jak:

  • poznat svůj osobnostní typ, najít své silné stránky a konkurenční výhodu,
  • zjistit, nakolik jste vhodní do vedoucí pozice,
  • naslouchat své intuici a lépe se rozhodovat,
  • zvýšit svou emoční inteligenci a díky tomu i osobní charisma,
  • namotivovat sebe, abyste následně dokázali motivovat i ostatní,
  • zvládnout osobní marketing a dobře se prodat,
  • hospodařit s pozorností a energií a zachovat si tak duševní i fyzickou rovnováhu.

PRO KOHO JE KURZ URČEN?

  • Pro všechny, kteří chtějí nastartovat úspěšnou kariéru lídra.
  • Pro profesionální lídry, kteří už vedou týmy a chtějí se zdokonalit.
  • Pro ty, kteří se v roli šéfa spíš trápí, ale chtějí to změnit.

Umění leadershipu spočívá ve schopnosti řídit pozornost. První dávku pozornosti je potřeba věnovat tomu, abychom našli a začali důsledně dodržovat svůj vlastní „návod k použití“. Všechny výrazné vůdčí osobnosti dotáhly tuto schopnost zvanou „self-leadership“ k dokonalosti. Teď je řada na vás!

Filip Kahoun

Filip Kahoun

Lektor leadershipu a CEO H1.cz

Ing. Filip Kahoun, Ph.D. vystudoval ekonomiku a management, získal aprobaci z manažerské psychologie a mezinárodně uznávaný doktorát z marketingu. Kromě číst vícelektorské a publikační činnosti má i bohatou manažerskou praxi. Posledních 13 let strávil ve vedení společností Cetelem, Česká pojišťovna, Generali, MALL.cz a v současné době působí jako generální ředitel H1.cz, největší internetové agentury na českém trhu.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.

Osnova kurzu

MODUL 1: POVINNÁ VÝBAVA ÚSPĚŠNÉHO LÍDRA


6:23


2:55


1:21


4:08


1:07


2:07


MODUL 2: JAK SI DĚLAT CHYTŘE OSOBNÍ MARKETING?


2:01


2:15


1:30


3:44


3:13


MODUL 3: JAK OCHRÁNIT ZÁKLADNÍ ŽIVOTNÍ FUNKCE LÍDRA?


1:31


3:30


6:00


2:57


1:55


MODUL 4: KDYŽ LÍDR SÁM SOBĚ PŘEKÁŽÍ…


3:27


2:54


MODUL 5: Závěrečné video a závěrečný test


1:55Celková délka videí

54 min

Hodnocení kurzu

96 %
42 hodnocení

Tomáš Vašek

Děkuji


Hana Hoffmannová

Skvělý kurz. Mnoho řečeného člověk podvědomě tuší, ale je-li to takto jasně pojmenováno a zasazeno do kontextu, je pak mnohem snazší se rozhodnout, jakými cestami se v pracovním i osobním životě vydávat. Lektorovi vřelé díky.


Tomáš Beroun

Filip to je jistota! Opět díky a vřele doporučuji!


Michal Panuška

Moc pěkně podané a pěkně shrnuté.


Tomáš Rössl

První kurz a byl velmi přínosný. Na závěr mi jen chyběly správné odpovědi u špatně zodpovězených otázek testu.


Veronika Řiháková

Pan Kahoun je výborný, za mě má plný počet bodů jak za zajímavý obsah, tak i za formu - příjemné sympatické vystupování. Rozhodně jsem se nenudila. Kurz určitě doporučuji!


Lenka Belinova

Kurz byl velmi srozumitelny a vyklad lektora byl poutavy. Musim vsak rict, ze byl pro mne velmi obecny a vice bych uvitala konkretnejsi tipy, jak na dane veci jit.


Jiří Langr

Perfektní kurz, obsahem i prezentací. Filip krásně ukazuje a vysvětluje důvody, proč by každý vedoucí měl začít u sebe a pro začátek umět řídit aspoň sám sebe. Výborně investovaný čas!


Kamil Havelka

Inspirativní a prakticky zaměřené.


Jana Šmerdová

Kurz se mi moc líbil, je proložený praktickými radami, selským zdravým rozumem. Děkuji

Cena: 990 Kč s DPH

Počet lekcí:
20

Celková délka videí:
54 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup