Leadership II: Jak vést úspěšně tým?

hodnocení 100 %

Kurzem provází Filip Kahoun

Cena: 990 Kč s DPH

Počet lekcí:
18

Celková délka videí:
56 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Úspěšného lídra z vás nedělá funkce na vizitce. Vaší skutečnou vizitkou je tým, který vedete, jeho schopnosti a výsledky. Respektovaným lídrem se stane jen ten, kdo dokáže dovést k úspěchu své lidi. A právě to je základní misí každého lídra.

Schopný lídr dělá všechno pro to, aby jeho tým rostl a vynikal. Dodává svým lidem sebevědomí, zbavuje je strachu a pozitivně motivuje. Dokáže rozpoznat jejich talent, a šikovně jej rozvíjet. Vždy zajistí pro svůj tým maximální podporu firmy. Za to pak získává loajalitu svého týmu, nadstandardní výkony a dobrou pověst.

V druhé části třídílné série o leadershipu se zaměříme na práci s vlastním týmem tak, aby se naplno uvolnil jeho lidský potenciál.

V tomto kurzu získáte praktický návod na to, jak:

  • vybírat ty nejlepší lidi do svého týmu a jak se rozloučit s těmi, kteří v něm nemají místo
  • motivovat svůj tým a jak pracovat s motivací, když se nedaří
  • pracovat s motivací týmu, když se nedaří
  • rozpoznat potenciál svých lidí, efektivně je rozvíjet a nechat růst
  • delegovat úkoly, aby byl výsledek co nejlepší
  • dávat zpětnou vazbu a jak nastavit vzájemná očekávání
  • řídit týmovou kulturu a dynamiku

PRO KOHO JE KURZ URČEN?

  • Pro všechny, kteří chtějí nastartovat úspěšnou kariéru lídra.
  • Pro profesionální lídry, kteří už vedou týmy a chtějí se zdokonalit.
  • Pro ty, kteří se v roli šéfa spíš trápí, ale chtějí to změnit.

Umění leadershipu spočívá ve schopnosti řídit pozornost. Druhou prioritou vaší pozornosti (hned po vedení sebe sama) jsou vaši lidé. Skuteční mistři leadershipu vědí, že klíčem k jejich úspěchu je jejich tým, a vytrvale do něj investují. Jděte v jejich stopách a staňte se skvělým lídrem svého týmu!

Filip Kahoun

Filip Kahoun

Lektor leadershipu a CEO H1.cz

Ing. Filip Kahoun, Ph.D. vystudoval ekonomiku a management, získal aprobaci z manažerské psychologie a mezinárodně uznávaný doktorát z marketingu. Kromě číst vícelektorské a publikační činnosti má i bohatou manažerskou praxi. Posledních 13 let strávil ve vedení společností Cetelem, Česká pojišťovna, Generali, MALL.cz a v současné době působí jako generální ředitel H1.cz, největší internetové agentury na českém trhu.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.

Osnova kurzu

Hodnocení kurzu

100 %
51 hodnocení

Kateřina Jiravová

Kurz byl velmi přínosný. Pan Kahoun hovoří jasně a srozumitelně s jasnými zkušenostmi z vlastní praxe. Děkuji.


Milan Gallas

velmi poučné.


Jarda H.

Kurz byl velmi zajímavý. Ocenil bych nějaké reálné příklady z profesní praxe lektora.


Soňa Měkýšová

skvělá inspirace


Hana Hoffmannová

Tento kurz mě ze všech zde absolvovaných bavil zatím nejvíc. Ujistila jsem o správnosti některých svých přístupů a postupů a zároveň se inspirovala k možným vylepšením. Kurz má srozumitelnou strukturu, přiměřenou délku, není ani moc "upovídaný" ani příliš stručný. Děkuji, s chutí se pustím do dalších dvou téhož lektora.


Veronika Řiháková

5 hvězdiček pro Filipa za obsah i formu. Jednoznačně motivační video k tomu, začít na sobě pracovat a stát se dobrým leaderem sobě i ostatním


Tomáš Beroun

Co dodat? Celá trilogie "Leadership" od Filipa je paráda! Díky Filipe!


Michal Kleinert

Kurz mi osvěžil mé znalosti a zároveň s tím mi přidal něco nového. Lektor je velice příjemný a jeho výkladu se velmi snadno porozumí.


Michal Weinhauer

Zatím, nejlepší lektor na Seduo.


Jiří Langr

Výborný kurz, který upoutal moji pozornost. Filipovi se podařilo do jedné hodiny vtěsnat spoustu velmi cenných informací. Vše vypadá tak samozřejmé a logické, že by to v praxi ideálně ani nemělo být jinak. Ale často bývá. Ke kurzu se určitě budu vracet a zpětně konfrontovat se svými činy.