Úvodní stránka

Leadership III: Jak nastartovat vítěznou strategii?

hodnocení 97 %

Kurzem provází Filip Kahoun

Cena: 490 Kč s DPH

Počet lekcí:
11

Celková délka videí:
25 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Nejvzácnějším nástrojem každého lídra je jeho pozornost. Když ji upře špatným směrem nebo ji roztříští na tisíc kousků, pohoří. Když se však naučí svou pozornost efektivně řídit a dokáže ji přesně zacílit na ty správné lidi a strategické úkoly, zvítězí.

Kam proudí naše pozornost, tam teče i naše energie. Stejně tak platí, že soustředěná pozornost vede k vyššímu výkonu a lepším výsledkům. Zkušení lídři dokáží velmi efektivně hospodařit se svou vlastní i s týmovou pozorností a investují ji pouze tam, kde se jim nejlépe zúročí.

V třetí a poslední části série o leadershipu se zaměříme právě na to, jak využít obrovskou sílu své pozornosti k nastartování (a naplnění) vítězné strategie.

V tomto kurzu získáte praktický návod na to, jak:

  • snadno a rychle rozpoznat a oddělit prioritní témata od těch podružných,
  • převést strategické priority do akčního plánu,
  • poznat projekty „odsouzené k záhubě“,
  • funguje vztah mezi pozorností a výkonem,
  • postavit interní komunikaci při strategických změnách,
  • zatočit s rafinovanými zloději vaší pozornosti,
  • škodlivý vliv může mít na vaši strategii perfekcionismus.

PRO KOHO JE KURZ URČEN?

  • Pro všechny, kteří chtějí nastartovat úspěšnou kariéru lídra.
  • Pro profesionální lídry, kteří už vedou týmy a chtějí se zdokonalit.
  • Pro ty, kteří se v roli šéfa spíš trápí, ale chtějí to změnit.

Umění leadershipu spočívá ve schopnosti řídit pozornost. Ti nejlepší lídři moc dobře vědí, čemu svou pozornost věnovat a kde s ní naopak neplýtvat. Proto se jim velmi úspěšně daří vést týmy, firmy, nebo celé národy a někdy dokonce měnit společnost a svět. Ovládněte i vy svou pozornost a staňte se lídrem, za kterým jsou vidět opravdové výsledky!

Filip Kahoun

Filip Kahoun

Lektor leadershipu a CEO H1.cz

Ing. Filip Kahoun, Ph.D. vystudoval ekonomiku a management, získal aprobaci z manažerské psychologie a mezinárodně uznávaný doktorát z marketingu. Kromě číst vícelektorské a publikační činnosti má i bohatou manažerskou praxi. Posledních 13 let strávil ve vedení společností Cetelem, Česká pojišťovna, Generali, MALL.cz a v současné době působí jako generální ředitel H1.cz, největší internetové agentury na českém trhu.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.

Osnova kurzu

MODUL 1: PRIORITY A CÍLE (CO DĚLAT)


2:00


2:25


3:23


MODUL 2: VÍTĚZNÁ STRATEGIE (JAK TO DĚLAT)


2:21


2:50


1:43


MODUL 3: VYHLASTE VÁLKU ZLODĚJŮM SVÉ POZORNOSTI!


4:03


2:54


1:54


MODUL 4: Shrnutí kurzu a závěrečný test


1:57Celková délka videí

25 min

Hodnocení kurzu

97 %
19 hodnocení

Hana Hoffmannová

Velmi přínosný kurz. Odnáším si pár užitečných praktických poznatků a těším se, že vylepší fungování mého týmu.


Tomáš Beroun

co dodat? parádní, věcné, trefné! díky


Jiří Langr

I tento kurz pokračuje ve vysokém standardu předchozích 2 dílů. Skvělý řečník, zajímavé téma, logicky uspořádané myšlenky - a výborně investovaný čas. Všechny tři díly jsou výborně provázané a prolínají se. Tento díl o strategii efektivně využívá všechny informace z předchozích dílů. Skvělá práce autora. Těším se na další díly nebo i nová témata :-)


Marta Mannlová

Doporučuji. Jak už jsem psala v předchozím kurzu, lektor je vynikající - velice se mi líbí jeho styl prezentování, vynikající přednes. Jeden z nejlepších lektorů, jaké jsem kdy viděla. Klobouk dolu, palec nahoru! :)

Cena: 490 Kč s DPH

Počet lekcí:
11

Celková délka videí:
25 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup