Leadership pohledem vrcholové manažerky

i v audio verzi i v audio verzi
hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Slovensky Slovensky
Kurzem provází Ivana Molnárová

Cena: 990 Kč s DPH

Sleva -50 %: 495 Kč s DPH

Platí do 31. 1. 2022

Počet lekcí:
9
Celková délka videí:
51 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Vysoce postavených manažerek stále není mnoho. Jaká byla cesta k leadershipu jedné z nich? Inspirujte se zkušenostmi a pohledem na leadership očima výkonné ředitelky společnosti Profesia.sk Ivany Molnárové.

I když se situace zlepšuje, žen ve vysokých manažerských funkcích a pozicích není stále mnoho. Vysoce postavené ženy mohou být ve vrcholovém managementu poněkud osamocené. Ženy ve vedoucích a seniorních pozicích se často setkávají s předsudky a často musí do všech svých kroků vkládat nadmíru energie a úsilí.

Ivana Molnárová je dlouholetou výkonnou ředitelkou největšího pracovního online portálu na Slovensku. V tomto kurzu vám představí svoji cestu do nejvyššího vedení této společnosti, svůj pohled na leadership, pohled na rozdíl mezi ženským a mužským stylem vedení. Zároveň v kurzu sdílí své praktické manažerské zkušenosti v tématech jako je autentická komunikace, vědomý leadership, zpětná vazba, firemní kultura nebo firemní hodnoty.

Osnova kurzu

Ivana Molnárová

Ivana Molnárová

výkonná ředitelka Profesia.sk

Ivana vystudovala Matematicko-fyzikální fakultu UK v Bratislavě. Po absolvování univerzity pracovala v rodinné firmě Anyhel v Humenném. V roce 2001 číst vícenastoupila do společnosti Profesia jako obchodní zástupce. Od roku 2008 působila jako marketingová a obchodní ředitelka společnosti Profesia pro Slovensko, Česko a Maďarsko. Od října 2010 je výkonnou ředitelkou společnosti Profesia. V roce 2013 získala ocenění TOP Žena slovenského byznysu, kterou uděluje deník Hospodářské noviny – HN Club.

Všechny kurzy lektora Ivana Molnárová

Hodnocení kurzu

91 %

274 hodnocení
181x
67x
22x
3x
1x

Lucie L.

Úžasný příběh plný inspirace a odhodlání.
Líbil se mi ženský přístup, pochopila jsem, že být ženou a matkou v jednom se dá zvládnout. A velmi oceňuji přístup ředitelky ke svým podřízeným v době pandemie, zaujala mě informace o dětech, rodině a vnímání celé té situace, když se školy a školky zavřou a nemáte hlídání.

Reakce lektora:

“Dakujem za recenziu, zelam vsetko dobre a nech sa dari v kazdej oblasti Iva“


Miroslava L.

Veľa cenných rad.👍

Reakce lektora:

“Dakujem velmi pekne a vsetko dobre prajem Iva 🥰“


Denisa V.

Vynikajuci, mozem len odporucit

Reakce lektora:

“Dakujem velmi pekne a krasny cas a nech sa dari 🥰“

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.