Leadership pohledem vrcholové manažerky

Kurzem provází  Ivana Molnárová

Vhodné k poslechu

Vysoce postavených manažerek stále není mnoho. Jaká byla cesta k leadershipu jedné z nich? Inspirujte se zkušenostmi a pohledem na leadership očima výkonné ředitelky společnosti Profesia.sk Ivany Molnárové. Celý popisek

1 090 Kč s DPH

Celková délka

51 min

Počet lekcí

9

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

I když se situace zlepšuje, žen ve vysokých manažerských funkcích a pozicích není stále mnoho. Vysoce postavené ženy mohou být ve vrcholovém managementu poněkud osamocené. Ženy ve vedoucích a seniorních pozicích se často setkávají s předsudky a často musí do všech svých kroků vkládat nadmíru energie a úsilí.

Ivana Molnárová je dlouholetou výkonnou ředitelkou největšího pracovního online portálu na Slovensku. V tomto kurzu vám představí svoji cestu do nejvyššího vedení této společnosti, svůj pohled na leadership, pohled na rozdíl mezi ženským a mužským stylem vedení. Zároveň v kurzu sdílí své praktické manažerské zkušenosti v tématech jako je autentická komunikace, vědomý leadership, zpětná vazba, firemní kultura nebo firemní hodnoty.

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Ivana Molnárová

koučka, mentorka a konzultantka

Ivana vystudovala Matematicko-fyzikální fakultu UK v Bratislavě. Po absolvování univerzity pracovala v rodinné firmě Anyhel v Humenném. Od roku 2001 nastoupila do společnosti Profesia jako obchodní zástupce. Od roku 2008 působila jako marketingová a obchodní ředitelka společnosti Profesia pro Slovensko, Česko a Maďarsko. Od 2010 do 2023 byla výkonnou ředitelkou společnosti Profesia. V roce 2013 získala ocenění TOP Žena slovenského byznysu, kterou uděluje deník Hospodářské noviny – HN Club.

Hodnocení kurzu

90 %

750 hodnocení
498x
166x
65x
15x
6x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Kateřina Pohořálková

Velmi zvláštní kurz. Já bych to možná ani kurzem nenazvala. Spiš otevření očí a zamyšlení se nad sebou i tím co chci.


Jakub M.

Vše bylo výborné a zajímavé, jen mi nesedl ten slovenský jazyk.


Michaela W.

krásně se poslouchalo, mnoho zajímavých myšlenek a hezky vysvětleno, těším se na další kurzy od Vás.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.