Lektorské dovednosti: Jak udělat z dobrého školení skvělé

i v audio verzi i v audio verzi
hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Slovensky Slovensky
Kurzem provází Katarína Kovalčíková

Cena: 990 Kč s DPH

Počet lekcí:
11
Celková délka videí:
1:02 hod

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Školení si lidé někdy chodí odsedět jako nepříjemnou povinnost, kterou musí absolvovat. Co kdybych vám řekla, že se na ně mohou těšit a považovat je za zážitek, ze kterého se jim nebude chtít jít domů?

Možná školíte už dlouho, ale zjišťujete, že to jaksi postrádá šťávu. Zdá se, že lidi to moc nebaví a upřímně, možná to přestává bavit i vás. Možná potřebujete připravit zcela nové školení, a nevíte, jak na to. V tomto kurzu se dozvíte, jak připravit trénink tak, aby to bavilo vás, vaše posluchače a hlavně, abyste jim reálně pomohli.

V kurzu se naučíte:

  • Jak i ze suchécho a nezáživného témata udělat něco, co bude pro lidi zajímavé.
  • Jak si získat důvěru a respekt v daném tématu.
  • Jak stanovit cíle školení a reálně je splnit.
  • Jak si zasloužit pozornost od prvního slova až po poslední větu.
  • Jak vytvořit prostředí, kde jsou lidé přirozeně motivováni učit se.
  • Jak nebýt nejmoudřejší v místnosti.
  • Praktické nástroje a jak je použít.

Kurz je určen pro:

  • Začínající lektory, kteří plánují vytvořit své první školení.
  • Zkušenější lektory, kteří hledají inspiraci pro oživení svých kurzů.
  • Manažery a profesionály, kteří chtějí své znalosti předávat dál zajímavým způsobem.

Osnova kurzu

Katarína Kovalčíková

Katarína Kovalčíková

Lektorka a autorka vzdělávacích programů

Katka byla lektorkou už na základní škole, kdy vášnivě doučovala spolužáky. Už tehdy bylo zřejmé, že dokáže podat látku tak, že číst víceto lidi baví a přináší reálné výsledky (lepší známky). V roce 2009 vyhrála mezinárodní řečnickou soutěž Toastmasters International a stala se tak evropskou řečnickou mistryní. Na základě svých zkušeností o tom, co dělá řečníka skvělým, vytvořila jedinečný řečnický trénink SpeakUP. Říká, že tam neškolí prezentační dovednosti, ale reálně mění lidi na silnějších řečníků. (www.silnyrecnik.sk) Kromě něj vytvořila a vedla ještě několik autorských školení. Její klienti říkají, že ty tréninky jsou jako z jiné planety. V roce 2019 dokonce získala ocenění Lektorka roku. 

Všechny kurzy lektora Katarína Kovalčíková

Hodnocení kurzu

98 %

44 hodnocení
40x
3x
1x
0x
0x

Jarmila B.

Padla mi sánka, lektorka ma zaujala od začiatku do konca. Školenie som musela prerušiť na 5 minút a doslova som sa tešila že si ho znova pustím. Dakujem


Jana T.

vyborny kurz, jednoducho vysvetlený, ale zkutočně dává smysel. Verím, že keby každý lektor/učiteľ vedel robiť takto tréningy, všetci tam chodíme radi.


Radoslava K.

Lektorka udrzala moju pozornost po cely cas

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.