Lektorské dovednosti: Jak udělat z dobrého školení skvělé

Nejprodávanější

Kurzem provází  Katarína Kovalčíková

Vhodné k poslechu

Školení si lidé někdy chodí odsedět jako nepříjemnou povinnost, kterou musí absolvovat. Co kdybych vám řekla, že se na ně mohou těšit a považovat je za zážitek, ze kterého se jim nebude chtít jít domů? Celý popisek

1 090 Kč s DPH

Celková délka

1:02 hod

Počet lekcí

11

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Možná školíte už dlouho, ale zjišťujete, že to jaksi postrádá šťávu. Zdá se, že lidi to moc nebaví a upřímně, možná to přestává bavit i vás. Možná potřebujete připravit zcela nové školení, a nevíte, jak na to. V tomto kurzu se dozvíte, jak připravit trénink tak, aby to bavilo vás, vaše posluchače a hlavně, abyste jim reálně pomohli.

V kurzu se naučíte:

  • Jak i ze suchécho a nezáživného témata udělat něco, co bude pro lidi zajímavé.
  • Jak si získat důvěru a respekt v daném tématu.
  • Jak stanovit cíle školení a reálně je splnit.
  • Jak si zasloužit pozornost od prvního slova až po poslední větu.
  • Jak vytvořit prostředí, kde jsou lidé přirozeně motivováni učit se.
  • Jak nebýt nejmoudřejší v místnosti.
  • Praktické nástroje a jak je použít.

Kurz je určen pro:

  • Začínající lektory, kteří plánují vytvořit své první školení.
  • Zkušenější lektory, kteří hledají inspiraci pro oživení svých kurzů.
  • Manažery a profesionály, kteří chtějí své znalosti předávat dál zajímavým způsobem.
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Katarína Kovalčíková

Lektorka a autorka vzdělávacích programů

Katka byla lektorkou už na základní škole, kdy vášnivě doučovala spolužáky. Už tehdy bylo zřejmé, že dokáže podat látku tak, že to lidi baví a přináší reálné výsledky (lepší známky).

V roce 2009 vyhrála mezinárodní řečnickou soutěž Toastmasters International a stala se tak evropskou řečnickou mistryní. Na základě svých zkušeností o tom, co dělá řečníka skvělým, vytvořila jedinečný řečnický trénink SpeakUP. Říká, že tam neškolí prezentační dovednosti, ale reálně mění lidi na lepší řečníky. (www.silnyrecnik.sk) Kromě něj vytvořila a vedla ještě několik autorských školení. Její klienti říkají, že ty tréninky jsou jako z jiné planety. V roce 2019 dokonce získala ocenění Lektorka roku. 

Hodnocení kurzu

96 %

725 hodnocení
626x
72x
17x
5x
5x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Jitka Holubová

Velmi zajímavé a poučné.


Karolina M.

Najlepší kurz, ktorý som naštudovala k tejto téme v apke Seduo.
Lektorke blahoželám. Ocenenie, ktoré spomína v kurze je z môjho pohľadu laika zaslúžené.
Ďakujem Kaja


Blanka Hlavatá

Velice pěkné povídání o lektorské činnosti. Pěkně pojmenované věci. Je to úplně jiný kurz než člověk nejspíš čeká a o to to bylo pro mě lepší. Dovre tipy a triky, takové to co se těžko učí je pěkně na příkladech vysvětleno. Děkuji.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.