Slovensky

Lektorské dovednosti: Jak udělat z dobrého školení skvělé

Nejprodávanější

Kurzem provází  Katarína Kovalčíková

Vhodné k poslechu

Školení si lidé někdy chodí odsedět jako nepříjemnou povinnost, kterou musí absolvovat. Co kdybych vám řekla, že se na ně mohou těšit a považovat je za zážitek, ze kterého se jim nebude chtít jít domů? Celý popisek

990 kč s DPH

Celková délka videí

1:02 hod

Počet lekcí

11

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Možná školíte už dlouho, ale zjišťujete, že to jaksi postrádá šťávu. Zdá se, že lidi to moc nebaví a upřímně, možná to přestává bavit i vás. Možná potřebujete připravit zcela nové školení, a nevíte, jak na to. V tomto kurzu se dozvíte, jak připravit trénink tak, aby to bavilo vás, vaše posluchače a hlavně, abyste jim reálně pomohli.

V kurzu se naučíte:

  • Jak i ze suchécho a nezáživného témata udělat něco, co bude pro lidi zajímavé.
  • Jak si získat důvěru a respekt v daném tématu.
  • Jak stanovit cíle školení a reálně je splnit.
  • Jak si zasloužit pozornost od prvního slova až po poslední větu.
  • Jak vytvořit prostředí, kde jsou lidé přirozeně motivováni učit se.
  • Jak nebýt nejmoudřejší v místnosti.
  • Praktické nástroje a jak je použít.

Kurz je určen pro:

  • Začínající lektory, kteří plánují vytvořit své první školení.
  • Zkušenější lektory, kteří hledají inspiraci pro oživení svých kurzů.
  • Manažery a profesionály, kteří chtějí své znalosti předávat dál zajímavým způsobem.
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Katarína Kovalčíková

Katarína Kovalčíková

Lektorka a autorka vzdělávacích programů

Katka byla lektorkou už na základní škole, kdy vášnivě doučovala spolužáky. Už tehdy bylo zřejmé, že dokáže podat látku tak, že číst víceto lidi baví a přináší reálné výsledky (lepší známky). V roce 2009 vyhrála mezinárodní řečnickou soutěž Toastmasters International a stala se tak evropskou řečnickou mistryní. Na základě svých zkušeností o tom, co dělá řečníka skvělým, vytvořila jedinečný řečnický trénink SpeakUP. Říká, že tam neškolí prezentační dovednosti, ale reálně mění lidi na lepší řečníky. (www.silnyrecnik.sk) Kromě něj vytvořila a vedla ještě několik autorských školení. Její klienti říkají, že ty tréninky jsou jako z jiné planety. V roce 2019 dokonce získala ocenění Lektorka roku. 

Všechny kurzy lektora Katarína Kovalčíková

Hodnocení kurzu

96 %

499 hodnocení
434x
45x
11x
4x
5x

Petra Sobková

I když je kurz časově nenáročný, obsahuje řadu zajímavých tipů, které ocení i zkušený lektor. Lektorka má velice příjemný a poutavý způsob prezentování.


Eva F.

Veľmi dobré školenie, zaujímave, ale mňa trochu rušilo príliš veľa cudzích slov. Inak to bolo veľmi zaujímavé a podnetné.


Radka R.

Moc dobrá videa, super. Určitě některé nápady / činnosti použiji na svých kurzech.
Jediné, co se mi nelíbilo (autentická zpětná vazba :-) nebo sendičová ?? :-)) je používání anglických slov tam, kde to není potřeba "pushovat", "facilitovat".

Reakce lektora:

“Ďakujem, Radka, máte pravdu, je to môj veľký nešvár. :)“

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.