Lepší soustředění: jak řídit svou pozornost

Kurzem provází  Daniel Gamrot

Vhodné k poslechu

Jedna věc. Soustředit se jen na jednu věc. Dodělat úkol a až pak přejít na další, zkontrolovat e-mail nebo naskočit na akutní požadavek kolegy. Pokud vám soustředění moc nejde, tenhle kurz je právě pro vás. Celý popisek

890 Kč s DPH

Celková délka

33 min

Počet lekcí

10

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

„Můžu na chvilku?” aneb kdo by neznal vyrušení kolegou.
Notifikace o novém e-mailu. Nutkání zrovna teď zkontrolovat zprávy. Odbíhající mysl, která si nečekaně vzpomene na jiný, zdánlivě důležitější úkol. Kdo občas nepřeskakuje z úkolu na úkol, ať hodí klávesnicí. 

Přitom všichni tušíme, že věnovat se soustředěně jednomu úkolu nám přinese lepší výsledek, rychlejší a kvalitnější práci a ideálně i větší radost z ní. Jak ale zamezit rozptýlením, ať už z okolí nebo vlastní mysli?

Daniel Gamrot, oblíbený lektor produktivity, vás nasměruje, jak si ve světě plném vyrušení vytvořit prostor pro hlubokou, nerušenou práci. A to i bez toho, že byste se museli stát zenovým mistrem.

Zajímá vás, jak:

  • Se dostat do stavu, ve kterém vás nikdo a nic neruší?
  • Vám k lepšímu soustředění pomůže kuchyňská minutka?
  • Naplánovaný týden vs. volné pole působnosti ovlivňují soustředění?
  • Nezklamat lidi kolem a přitom stihnout všechno? (Rychlá odpověď: To nejde, ale...)
  • Se rychle začít soustředit, když vám myšlenky létají sem a tam?
  • Úprava pracovního stolu nebo změna prostředí pomáhají lepšímu soustředění?

Pak zbývá jediné: Vypnout notifikace, připravit si vodu a malou svačinu, přivést myšlenky jen a pouze ke kurzu a na necelou hodinu se odpojit. Trénink soustředění právě začíná.

 

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Daniel Gamrot

Lektor osobní produktivity

Daniel Gamrot je lektor osobní produktivity a konzultant využití moderních digitálních nástrojů ve firmách. Každý rok projde jeho tréninkovými programy, školeními, webináři a přednáškami více než tisícovka účastníků z firem jako jsou UNIQA, Orange Slovensko, Strabag, Raiffeisenbank nebo ČEZ. S klienty pracuje na budování nových dovedností pro zvýšení produktivity práce.

Hodnocení kurzu

93 %

469 hodnocení
351x
80x
31x
5x
2x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Štefan Bajus

Pútavo vedený kurz, zaujímavé podnety a príklady.

Reakce lektora:

“Štefan, to mě těší. Děkuji moc za milé hodnocení. 🙂“


Milan Cihlář

Bavilo mě to a určitě si z toho odnesu to, co jsem hledal.

Reakce lektora:

“Milane, moc děkuji za milou recenzi. 🙂“


Michaela B.

můj první kurz na Seduo, sympatický průvodce kurzem, dozvěděla jsem se i pár nových informací, hodnotím velmi pozitivně

Reakce lektora:

“Jeee, tak to mám radost. Je super, že se start povedl. Přeji, ať se Vám i další kurzy na Seduo líbí. A moc děkuji za hodnocení!“

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.