Lepší vztahy: spokojenější vztahy bez mýtů a iluzí

i v audio verzi

Cena: 1 190 Kč s DPH

Sleva -50%: 595 Kč s DPH

Platí do 31. 1. 2023

Počet lekcí:
10
Celková délka videí:
1:08 hod
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Co je klíčová věc pro kvalitní vztah? Porozumění? Láska? Peníze? Sex? Poznejte mylná přesvědčení, která nosíte v hlavě a negativně ovlivňují vaše soužití. Nechte si od párového terapeuta poradit, jak pěstovat lepší vztah.

Jak na dobré vztahy nás nikdo neučí. Přicházíme si na to sami už v dětství, když pozorujeme, jak se k sobě chovají naši rodiče. Nebo si do hlavy fixujeme, jaké to je, když jeden z rodičů chybí. Vzorce jak to má ve vztahu být, nebo takhle se k partnerovi nikdy chovat nebudu významně ovlivňují náš budoucí vztah. Přitom jde často jen o představy a iluze, které se zásadně liší od toho, jaký vztah v rodině zažíval náš partner.  

Když to pak ve vztahu neklape, házíme často vinu na druhého. Přitom zklamání často vychází z našich představ o ideálním vztahu, které možná ani neumíme pojmenovat. Neuvědomujeme si, že za naše emoce jsme zodpovědní my sami, náš mozek, který hodnotí, co se stalo. Proto poznání sebe sama jednou ze základních podmínek lepšího vztahu. 

V tomto kurzu se naučíte:

  • Jak lepší vztahy souvisí s emocemi a sebepoznáním
  • Proč je emoční inteligence klíčová pro kvalitní vztah
  • Co je falešná a co skutečná empatie
  • Jaké jsou nejčastější mýty o vztazích a jak jim nepodlehnout
  • Jak vytvářet kvalitní vztahy

Osnova kurzu

Honza Vojtko

Honza Vojtko

párový terapeut

Honza Vojtko je psychoterapeut, který se věnuje převážně párové a individuální terapii. S kolegou Pavlem Ratajem vede výcvik číst víceIntegrativní párové a partnerské terapie. Absolvoval výcviky v kognitivně-behaviorální terapii, schéma terapii, na emoce zaměřené terapii a využívá ve své praxi bodyterapii, zabývá se vzděláváním dospělých. Kromě terapie také píše odborné knihy i knížky pro děti či články pro dospělé. Občas ho můžete slyšet v rádiu. Spolu s Ester Geislerovou vystupuje na interaktivních přednáškách v rámci projektu Terapie sdílením

Všechny kurzy lektora Honza Vojtko

Hodnocení kurzu

95 %

994 hodnocení
841x
100x
35x
9x
9x

Sladjana S.

👍

Reakce lektora:

“Dekuju!“


Richard Seydl

Velmi zajímavý kurz. Doporučuji všem, ať už máme vztahy jakékoli. Lektor je poděs, ale autentický. Rozhodně vzbudil různé emoce i chuť se doptávat. Děkuji

Reakce lektora:

“Ja to zkusil nebyt podes, ale nejde mi to :) tak diky, ze jste tomu i přes to dal cas! :)“


Zuzana P.

Tento lektor je fantastický! Perfektný prednes, zaujímavé pohľady na život a situácie, skratka skvelý.

Reakce lektora:

“Dekuju moc! Vy jste taky skvela! :)“

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.