Mám fotku a co dál? Zoner

Co se v kurzu naučíte

Chcete využívat sílu vašich fotografií na plný potenciál? Rádi byste se naučili s vašimi snímky jednoduše a efektivně nakládat poté, co je nahrajete do počítače? Pak jste na správném místě!

V kurzu si osvojíte

Zmáčknout tlačítko a pořídit tak fotku - to umí každý. Jak ale snímky chytře promazat a roztřídit? Jednoduše přejmenovat? Hromadně zmenšit? Vyexportovat pro tisk, web a nebo sociální sítě? Co udělat první a co poslední? A proč to vůbec dělat? V tom má jasno málokdo - já však ano! To vše a více bude obsahem právě tohoto kurzu.

Podíváme se na to, jak s pořízenými fotografiemi zcela prakticky naložit od A-Z. A abychom se to naučili opravdu efektivně, ukážeme si, jak nám v tom pomůže příjemné a vstřícné prostředí programu Zoner Photo Studio X (30 denní verze ZDARMA zde ke stažení a vyzkoušení).

V kurzu se naučíte:

 • jak přistupovat k práci s digitálními snímky,
 • jaký je rozdíl mezi zpracovaným a nezpracovaným snímkem,
 • co udělat první, co poslední a proč,
 • co je to ten “Zoner” a jak/proč jej využívat,
 • jak ušetřit čas a nervy hromadným zpracováním snímků v Zoneru,
 • jak na svých snímcích udělat ty nejdůležitější úpravy efektivně,
 • jak snímky odesílat přátelům, rodině či klientovi v co nejlepší kondici.

Pro koho je kurz určen?

 • pro každého, kdo chce ukazovat své snímky v tom nejlepším světle,
 • pro každého, kdo chce větší jistotu a kontrolu nad výslednou fotografií,
 • pro každého, kdo chce jednoduché a ucelené pracovní workflow,
 • pro všechny, kteří chtějí ušetřit čas a nervy při práci s fotografiemi,
 • pro nadšené začátečníky i mírně pokročilé fotografy.

Jako bonus si ukážeme, s jakými běžnými “vadami” fotografie se můžeme setkat a jak s nimi zatočit.

Především vás ale provedu  krok za krokem celým procesem, který sám používám a který jsem za svoji fotografickou (a lektorskou) kariéru maximálně zjednodušil. Ukáži vám, že to není dřina, ale pohodička - a to velmi kreativní. To vše za jeden večer. :)

Jste připraveni? Tak pojďme na to!

Osnova kurzu

Lukáš Zídka

Lukáš Zídka

Průvodce po světě multimédií

Lukáš je milovníkem života a fotografie. Vystudoval obor Multimédia v ekonomické praxi na VŠE a jako fotograf na volné noze působí již přes číst více6 let. Společně s tím se věnuje projektům www.psanihrave.cz a www.nlpnaplno.cz skrze které pomáhá lidem být efektivnější a štastnější! Dle jeho slov ho nic ho nenaplňuje tak, jako pocit osobního růstu, vzájemné inspirace a předávání zkušeností tak, aby to mělo výsledky. Věří, že naučit se skvěle jakoukoliv dovednost dokáže opravdu každý, stačí trocha touhy a někdo, kdo vám ukáže cestu. I proto působí na VŠE jako externí lektor digitální fotografie.

Všechny kurzy lektora Lukáš Zídka

Hodnocení kurzu

85 %

71 hodnocení
41x
14x
11x
4x
1x

Ilona Raková

zábavné


Josef E.

Profesionálně "neprofesionální", pomohlo mi to při rozhodování. Děkuji a ať se dílo daří, jen tak dál ;)

Reakce lektora:

“Děkuji, jsem rád, že jsem vám mohl pomoci Josefe.“


Andrea B.

******

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.

Cena: 590 Kč s DPH

Počet lekcí:
45
Celková délka videí:
51 min
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup