Úvodní stránka

Mám fotku a co dál? Zoner

hodnocení 98 %

Kurzem provází Lukáš Zídka

Cena: 390 Kč s DPH

Počet lekcí:
45

Celková délka videí:
51 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Chcete využívat sílu vašich fotografií na plný potenciál? Rádi byste se naučili s vašimi snímky jednoduše a efektivně nakládat poté, co je nahrajete do počítače? Pak jste na správném místě!

Zmáčknout tlačítko a pořídit tak fotku - to umí každý. Jak ale snímky chytře promazat a roztřídit? Jednoduše přejmenovat? Hromadně zmenšit? Vyexportovat pro tisk, web a nebo sociální sítě? Co udělat první a co poslední? A proč to vůbec dělat? V tom má jasno málokdo - já však ano! To vše a více bude obsahem právě tohoto kurzu.

Podíváme se na to, jak s pořízenými fotografiemi zcela prakticky naložit od A-Z. A abychom se to naučili opravdu efektivně, ukážeme si, jak nám v tom pomůže příjemné a vstřícné prostředí programu Zoner Photo Studio X (30 denní verze ZDARMA zde ke stažení a vyzkoušení).

V kurzu se naučíte:

 • jak přistupovat k práci s digitálními snímky,
 • jaký je rozdíl mezi zpracovaným a nezpracovaným snímkem,
 • co udělat první, co poslední a proč,
 • co je to ten “Zoner” a jak/proč jej využívat,
 • jak ušetřit čas a nervy hromadným zpracováním snímků v Zoneru,
 • jak na svých snímcích udělat ty nejdůležitější úpravy efektivně,
 • jak snímky odesílat přátelům, rodině či klientovi v co nejlepší kondici.

Pro koho je kurz určen?

 • pro každého, kdo chce ukazovat své snímky v tom nejlepším světle,
 • pro každého, kdo chce větší jistotu a kontrolu nad výslednou fotografií,
 • pro každého, kdo chce jednoduché a ucelené pracovní workflow,
 • pro všechny, kteří chtějí ušetřit čas a nervy při práci s fotografiemi,
 • pro nadšené začátečníky i mírně pokročilé fotografy.

Jako bonus si ukážeme, s jakými běžnými “vadami” fotografie se můžeme setkat a jak s nimi zatočit.

Především vás ale provedu  krok za krokem celým procesem, který sám používám a který jsem za svoji fotografickou (a lektorskou) kariéru maximálně zjednodušil. Ukáži vám, že to není dřina, ale pohodička - a to velmi kreativní. To vše za jeden večer. :)

Jste připraveni? Tak pojďme na to!

Lukáš Zídka

Lukáš Zídka

Průvodce po světě multimédií

Lukáš je milovníkem života a fotografie. Vystudoval obor Multimédia v ekonomické praxi na VŠE a jako fotograf na volné noze působí již přes číst více6 let. Společně s tím se věnuje projektům www.psanihrave.cz a www.nlpnaplno.cz skrze které pomáhá lidem být efektivnější a štastnější! Dle jeho slov ho nic ho nenaplňuje tak, jako pocit osobního růstu, vzájemné inspirace a předávání zkušeností tak, aby to mělo výsledky. Věří, že naučit se skvěle jakoukoliv dovednost dokáže opravdu každý, stačí trocha touhy a někdo, kdo vám ukáže cestu. I proto působí na VŠE jako externí lektor digitální fotografie.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.

Osnova kurzu

Vítejte v počítači snímky mé - úvod do workflow


2:24


1:09


1:47


1:08


Seznamte se Zoner - náš kůň


0:54


1:00


0:50


Vytváříme snímkům prostor k růstu


2:35


1:21


1:55


1:28


1:12


0:57


Přivádíme snímky k životu


0:48


0:55


0:34


1:55


1:25


1:02


0:56


0:50


1:17


Ladíme detaily


0:55


1:12


1:17


1:15


Připravujeme snímky do světa


1:13


Vypouštíme snímky do světa


0:59


2:38


1:02


1:08


1:12


1:09


1:19


0:33


BONUS


0:59


0:53


0:49


0:33


0:47


0:43


0:25


1:16


Závěrečné shrnutí a test


1:00Celková délka videí

51 min

Hodnocení kurzu

98 %
8 hodnocení

jelinkova.anna@gmail.com

Kurz je dle mého názoru skvělým úvodem do úpravy fotografií. Popisuje nejen ty nejzákladnější kroky a korekce, ale zároveň vysvětluje, jak se pustit i do pokročilejších úprav. Velmi jsem ocenila zaměření na časté nedokonalosti fotografií, kterými jsou pro mě například přesvětlené nebe, červené oči, či padající linie budov. Lukáš je sympatický, vysvětluje vše jednoduše a názorně a navíc doplňuje svůj kurz vlastními zkušenostmi a radami.


Jakub Striegler

Kurz je přehledný poskytne základní ale i detailní informace od třídění fotek po vyvážení bílé, či retuše. Podle mého názoru vhodný jak pro začátečníky tak pokročilé. Každý si zde najde to své :)


Linda Nezhybová

Lukáš je profík a jeho kurz je toho jasným důkazem. Nyní už vím, jak si jednoduše, efektivně upravit svoje fotky pomocí Zoneru. Dovednost, která se mi bude hodit po zbytek života :) Děkuju!


Michaela Měchurová

Chci moc poděkovat lektorovi Lukášovi, konečně vím, jak správně zpracovat svoje fotografie. Tento kurz byl pro mne opravdu přínosným. Je udělaný velice pěkně a pochopí ho každý začátečník. Už se těším na další jeho kurzy :)

Cena: 390 Kč s DPH

Počet lekcí:
45

Celková délka videí:
51 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup