Manažer donaha: tabu a klišé, o kterých se nemluví

Kurzem provází  Jiří Kula

Vhodné k poslechu

Práce manažera není jen věcech jako rozhodování, moc a prestiž. Součástí jsou i tabu a klišé, o kterých se nemluví. Jak pozici manažera ustát, jak zvládat náročné situace a přitom neztratit sebe sama. Celý popisek

1 690 Kč s DPH

Celková délka

56 min

Počet lekcí

12

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Z dálky to vypadá krásně. Užíváte si krásné benefity. Moc. Prestiž. Často obdiv.
Výjimečná pozice vám přinese mega sebevědomí a dobré pocity. Je to adrenalin, rozhodujete o velkých věcech. Do určité míry hýbete světem.

Už se tolik nemluví o tabu, která jsou s vysokými manažerskými posty spojená. Třeba že na férovou hru můžete zapomenout. Nebo že abyste vyšplhali ještě výš, neobejdete se bez manipulace a ohýbání pravdy. I když sami sebe považujete za čisté lilie a ve volných chvílích vedete skautský tábor. 

Jiří Kula, ex-mezinárodní a globální manažer dobře ví, o čem mluví. A s gustem vám největší manažerská tabu prozradí. 

Odejít jako vítěz, ne jako spráskaný pes. Ale nezůstane jen u klepů a zábavných historek. Díky více než 25leté zkušenosti manažera a současné role kouče a konzultanta se lektor podělí také o metody, jak byznys ustát, nespadnout do emocí, stoupat po kariérním žebříku a neztratit při tom sebe sama.

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Jiří Kula

Krizový manažer, konzultant, kouč

Jiří působil v roli krizového manažera v posledních 10 letech v korporaci Colfax/ESAB, nejdříve v rámci pozice Regionálního lídra pro Indii a Jižní Asii a později v roli Globálního lídra pro byznys integrace a restrukturalizace.

Před rolí krizového lídra si Jiří prošel mnoha krizovými situacemi v dobách, kdy řídil firmy v Česku, Finsku, Polsku a Itálii. Velkou školou života pro získání této expertizy mu byly speciální tréninky na krizový management v Britské královské vojenské akademii Sandhurst a v IMD v Lausanne.

Ke zvládnutí mnoha let mentálně náročných výzev Jiřímu pomáhaly hlavně aktivity dlouhodobého odpočinku jako poutní Svatojakubská cesta, pobyt v Himálaji a v buddhistickém centru v Thajsku a trvalé investování do vlastního seberozvoje.

V současné době se Jiří věnuje předávání svých zkušeností formou lektorství, přednášek, mentorinků a koučinků. Pro jeho lektorský styl je typický tah na branku, praktičnost a zábavnost, autenticita a mimořádné zkušenosti. 

S Jiřím se můžete spojit na LinkedInu.
 

Hodnocení kurzu

95 %

315 hodnocení
260x
37x
13x
4x
1x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Josef Limburský

Velmi autentické díky sdílení osobních kariérních zkušeností pana Jiřího Kuly. Moc děkuji za zajímavou formu kurzu.


Miroslav K.

Mnoho lidí si myslí, že jsou manažery...až do chvíle, než potkají tohoto lektora. Charizma a lehkost předaných zkušeností je pohlcující. Děkuji za předané zkušenosti a nabídnuté postupy ověřené praxí


Kateřina J.

skvělé, moc jste mi pomohl

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.