Manažerské archetypy: Jakou roli hrajete?

Nejprodávanější

Kurzem provází  Tomáš Bušek

Vhodné k poslechu

Mají vás v práci za kata, císaře nebo pečující matku? Zjistěte, jaký jste manažer, nebo jaký šéf vám vládne a co na něj platí.

690 Kč s DPH

Celková délka

50 min

Počet lekcí

13

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Od dětství víme, jak se chová moudrý král nebo statečný náčelník. A toto chování podvědomě očekáváme od svých šéfů.V kurzu zjistíme, zda dokážete být Císařem a které archetypální atributy již splňujete a kde budete muset do své vůdcovské role ještě dorůst.


V kurzu se naučíte:

  • Rozpoznat pět manažerských archetypů: Pracanta, Hecíře, Matku, Kata a Císaře
  • Rozpoznat dominantní manažerský archetyp svůj nebo svého manažera
  • Připravit se na typické reakce a spolupráce lidí pod jednotlivými archetypy
  • Určit, jak archetypy vhodně používat v různých situacích

Kurz je určený pro:

  • Manažery týmů a firem, kteří chtějí „vládnout” zodpovědně
  • Členy týmu, kteří chtějí lépe pochopit svého manažera
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Tomáš Bušek

Byznysmen, lektor a firemní šaman na vedlejší úvazek

Podnikatel a konzultant se zaměřením na netriviální obchod. Působil v managementu nadnárodních firem v pozicích odpovědných za výkon číst vícespolečnosti. V roce 2003 založil úspěšnou společnost Towers Consulting, která pomáhá svým zákazníkům se strategickým rozvojem. Rád cestuje, zabývá se přírodními kmeny a jejich rituály. Tyto zkušenosti pak přenáší do moderních firem jako lektor, kouč a konzultant. http://tomas-busek.cz

Hodnocení kurzu

92 %

366 hodnocení
265x
66x
28x
4x
3x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Lucie H.

Kurz nabízí srozumitelný obraz možností fungování manažera a klade důraz na používání různých přístupů k situacím a lidem, uvádí příklady.


Miroslava L.

Ďakujem za iný pohľad na manazerskupoziciu abuvedomenie si, že je dôležité nielen prechádzať medzi jednotlivými archetypmi, ale občas zostať sedieť aj v pozícii cisára.
Super kurz, vďaka.


Henrieta L.

Popis archetypov OK. Málo príkladov na použitie v prostredí v podniku (príklady boli skôr z "domáceho" prostredia). Pozn. pre jazyk SK vs. CZ: preloženie "hecíř" do "dráč" ma úplne zmiatlo, myslela som si, že je to kat :-) Nemal by to byť skôr podnecovač?...

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.