Manažerské tipy pro každý den

Nejprodávanější

Kurzem provází  Filip Kahoun

Vhodné k poslechu

Přečetli jste stohy moudrých knih o managementu, ale pořád vám chybí praktické tipy, které využijete každý den? Nebo se připravujete na roli manažera a chcete si hned od začátku počínat profesionálně? Pak jste našli kurz určený právě vám. Celý popisek

1 590 Kč s DPH

Celková délka

1:55 hod

Počet lekcí

15

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Říká se, že k dosažení mistrovství v jakémkoli oboru potřebujete talent a 10 tisíc hodin praxe. Velkou část z nich ovšem člověk promarní „vynalézáním trakaře“ a objevováním věcí dávno objevených. Vaše cesta k mistrovství může být kratší. „Stačí“ se poučit z chyb jiných manažerů a osvojit si jednoduchá pravidla, která formuje sám život.

Po úspěšné sérii videokurzů o LEADERSHIPU přichází Filip Kahoun s volným pokračováním, ve kterém se zaměřuje na manažerské dovednosti všedního dne. A jeho 14 praktických tipů ocení každý manažer.

Kurz vám dá praktický návod:

  • Jak dělat nábor lidí efektivně.
  • Jak zvýšit výkon týmu.
  • Jak řídit vztahy a komunikaci v týmu.
  • Jak řešit krizové situace.
  • Jak přistupovat ke „svérázným“ kolegům a potížistům.

 Kurz je určený pro:

  • Všechny, kteří chtějí nastartovat úspěšnou kariéru manažera.
  • Profesionální manažery, kteří vedou týmy a chtějí se zdokonalit.
  • Ty, kteří se v roli šéfa spíš trápí, ale chtějí to změnit.

Management je řemeslo jako každé jiné a musí se trénovat. Můžete mít nadání a být rozeným vůdcem, ale bez znalosti osvědčených postupů a základních technik pro řízení týmu se neobejdete. Zvolit můžete dlouhou a bolestivou cestu pokusu a omylu, nebo se inspirovat od nejpovolanějších. Filip Kahoun nabízí ve svém kurzu své 15leté manažerské zkušenosti. A vy je můžete využít!

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Filip Kahoun

Lektor leadershipu a osobního marketingu

Filip Kahoun patří už několik let k nejžádanějším lektorům na Seduo.cz. Vystudoval ekonomiku a management, postgraduálně pak získal doktorát z marketingu a manažerské psychologie. Více než 15 let strávil v nejvyšším vedení společností Cetelem, Česká pojišťovna, Generali, MALL.cz a největší české digitální agentury H1.cz. V současné době přednáší na Univerzitě Karlově a školí pro světové značky, jako třeba GOOGLE nebo TDK, ale i pro ty domácí, jako TV PRIMA, ROHLÍK.CZ… A mnoho dalších. Napsal dvoudílnou knihu BOJ O POZORNOST. Její první část nese podtitul „Jak ovládnout nejmocnější psychickou sílu“ a ta druhá „Jak si dělat chytrý osobní marketing“. 

Hodnocení kurzu

95 %

935 hodnocení
767x
129x
33x
5x
1x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Marek Abt

Výborný kurz


Vladimír K.

Výborný návod, ako v chorom svete viesť spravodlivo tím. Ďakujem.


Iveta S.

Super!

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.