Manažerské tipy pro každý den

audio i v audio verzi

Cena: 990 Kč s DPH

Počet lekcí:
15

Celková délka videí:
1:55 hod

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Přečetli jste stohy moudrých knih o managementu, ale pořád vám chybí praktické tipy, které využijete každý den? Nebo se připravujete na roli manažera a chcete si hned od začátku počínat profesionálně? Pak jste našli kurz určený právě vám.

Říká se, že k dosažení mistrovství v jakémkoli oboru potřebujete talent a 10 tisíc hodin praxe. Velkou část z nich ovšem člověk promarní „vynalézáním trakaře“ a objevováním věcí dávno objevených. Vaše cesta k mistrovství může být kratší. „Stačí“ se poučit z chyb jiných manažerů a osvojit si jednoduchá pravidla, která formuje sám život.

Po úspěšné sérii videokurzů o LEADERSHIPU přichází Filip Kahoun s volným pokračováním, ve kterém se zaměřuje na manažerské dovednosti všedního dne. A jeho 14 praktických tipů ocení každý manažer.

Kurz vám dá praktický návod:

  • Jak dělat nábor lidí efektivně.
  • Jak zvýšit výkon týmu.
  • Jak řídit vztahy a komunikaci v týmu.
  • Jak řešit krizové situace.
  • Jak přistupovat ke „svérázným“ kolegům a potížistům.

 Kurz je určený pro:

  • Všechny, kteří chtějí nastartovat úspěšnou kariéru manažera.
  • Profesionální manažery, kteří vedou týmy a chtějí se zdokonalit.
  • Ty, kteří se v roli šéfa spíš trápí, ale chtějí to změnit.

Management je řemeslo jako každé jiné a musí se trénovat. Můžete mít nadání a být rozeným vůdcem, ale bez znalosti osvědčených postupů a základních technik pro řízení týmu se neobejdete. Zvolit můžete dlouhou a bolestivou cestu pokusu a omylu, nebo se inspirovat od nejpovolanějších. Filip Kahoun nabízí ve svém kurzu své 15leté manažerské zkušenosti. A vy je můžete využít!

Ukázat celý popis

Osnova kurzu

JAK DĚLAT EFEKTIVNĚ NÁBOR LIDÍ?​


10:20


2:42


4:34


6:08


JAK ZVÝŠIT VÝKON TÝMU?


7:29


6:44


JAK ŘÍDIT KAŽDODENNÍ KOMUNIKACI V TÝMU?​


14:42


5:54


10:29


JAK NA SVÉRÁZNÉ KOLEGY ​ A POTÍŽISTY?​


7:42


9:13


7:57


JAK ŘEŠIT KRIZOVÉ SITUACE?​


7:33


14:26


ZÁVĚRCelková délka videí

1:55 hod

Filip Kahoun

Filip Kahoun

Lektor leadershipu a CEO H1.cz

Ing. Filip Kahoun, Ph.D. vystudoval ekonomiku a management, získal aprobaci z manažerské psychologie a mezinárodně uznávaný doktorát z marketingu. Kromě číst vícelektorské a publikační činnosti má i bohatou manažerskou praxi. Posledních 13 let strávil ve vedení společností Cetelem, Česká pojišťovna, Generali, MALL.cz a v současné době působí jako generální ředitel H1.cz, největší internetové agentury na českém trhu.

Hodnocení kurzu

97 %
50 hodnocení

Hanuš Majer

Výborná prezentace, jasná formulace a kvalitní přednes


Marek Bílek

praktické


Andrea Kalinová

Svižný, dobře koncipovaný kurz, který poukazuje na zásadní, každodenní témata práce vedoucího týmu. Civilní, sebevědomý a současně pokorný projev pana Kahouna je velmi inspirativní.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.