Manažerské tipy pro každý den

i v audio verzi

Co se v kurzu naučíte

Přečetli jste stohy moudrých knih o managementu, ale pořád vám chybí praktické tipy, které využijete každý den? Nebo se připravujete na roli manažera a chcete si hned od začátku počínat profesionálně? Pak jste našli kurz určený právě vám.

Říká se, že k dosažení mistrovství v jakémkoli oboru potřebujete talent a 10 tisíc hodin praxe. Velkou část z nich ovšem člověk promarní „vynalézáním trakaře“ a objevováním věcí dávno objevených. Vaše cesta k mistrovství může být kratší. „Stačí“ se poučit z chyb jiných manažerů a osvojit si jednoduchá pravidla, která formuje sám život.

Po úspěšné sérii videokurzů o LEADERSHIPU přichází Filip Kahoun s volným pokračováním, ve kterém se zaměřuje na manažerské dovednosti všedního dne. A jeho 14 praktických tipů ocení každý manažer.

Kurz vám dá praktický návod:

  • Jak dělat nábor lidí efektivně.
  • Jak zvýšit výkon týmu.
  • Jak řídit vztahy a komunikaci v týmu.
  • Jak řešit krizové situace.
  • Jak přistupovat ke „svérázným“ kolegům a potížistům.

 Kurz je určený pro:

  • Všechny, kteří chtějí nastartovat úspěšnou kariéru manažera.
  • Profesionální manažery, kteří vedou týmy a chtějí se zdokonalit.
  • Ty, kteří se v roli šéfa spíš trápí, ale chtějí to změnit.

Management je řemeslo jako každé jiné a musí se trénovat. Můžete mít nadání a být rozeným vůdcem, ale bez znalosti osvědčených postupů a základních technik pro řízení týmu se neobejdete. Zvolit můžete dlouhou a bolestivou cestu pokusu a omylu, nebo se inspirovat od nejpovolanějších. Filip Kahoun nabízí ve svém kurzu své 15leté manažerské zkušenosti. A vy je můžete využít!

Osnova kurzu

Filip Kahoun

Filip Kahoun

Lektor leadershipu a osobního marketingu

Filip Kahoun patří už několik let k nejžádanějším lektorům na Seduo.cz. Vystudoval ekonomiku a management, postgraduálně pak získal číst vícedoktorát z marketingu a manažerské psychologie. Více než 15 let strávil v nejvyšším vedení společností Cetelem, Česká pojišťovna, Generali, MALL.cz a největší české digitální agentury H1.cz. V současné době přednáší na Univerzitě Karlově a školí pro světové značky, jako třeba GOOGLE nebo TDK, ale i pro ty domácí, jako TV PRIMA, ROHLÍK.CZ… A mnoho dalších. Napsal dvoudílnou knihu BOJ O POZORNOST. Její první část nese podtitul „Jak ovládnout nejmocnější psychickou sílu“ a ta druhá „Jak si dělat chytrý osobní marketing“. 

Všechny kurzy lektora Filip Kahoun

Hodnocení kurzu

96 %

765 hodnocení
638x
97x
25x
4x
1x

Miloslav H.

Vyborne, strucne, vystizne, uveritelne, z praxe


Martin H.

Odporucam kazdemu.


Miloš L.

Veľmi dobrá prezentácia - určite sa k nej vrátim aby som si pripomenul jej dôležité časti

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.

Cena: 1 390 Kč s DPH

Počet lekcí:
15
Celková délka videí:
1:55 hod
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup