Maxikurz osobní produktivity

Kurzem provází  Daniel Gamrot

Nestíhám, nesvačím, já to prostě nestačím... Nikdy nestihnete všechno. Zkuste proto najít čas alespoň na to, co je pro vás v životě podstatné: Ať už je to rodina, záliby, práce, studium nebo cokoliv jiného. Celý popisek

1 990 Kč s DPH

Celková délka

2:48 hod

Počet lekcí

47

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Oblíbený lektor Daniel Gamrot ladí svou produktivitu už 15 let. Své zkušenosti a ty nejlepší metody a tipy pro vás teď zhustil do necelých 3 hodin. Tak abyste nemuseli tápat, čím začít, nebo jak to zařídit, aby vám okolní svět dopřál prostor na soustředěnou práci nebo čas pro sebe. 

Těšte se na nadhled i detail. Naučíte se produktivitu vnímat jako celistvý přístup, nejen ladění kalendáře a odškrtávání úkolů. I když i to v kurzu najdete.

  • Uvědomíte si, co je ve vašem životě důležité a jak to souvisí s produktivitou. 
  • Zjistíte, proč dávat sebe na první místo a že je to tak v pořádku.
  • Prověřenými a jednoduchými metodami si vytvoříte čas na to podstatné.
  • Vytvoříte si produktivní rutiny, díky kterým odbavíte operativu i strategické úkoly.
  • Zjistíte, jak si vytvořit dobré návyky a vydržet u nich.  
  • Uslyšíte spoustu tipů na vyzkoušené metody a nástroje produktivity.
  • Získáte doporučení, jak se soustředit a nenechat se jen tak vyrušovat. 

Pro manažery, členy týmu, OSVČ, i rodiče. Protože život, jeho nároky, a touha mít na všechno víc času s pracovním padla často teprve začínají. Principy produktivity vám tak pomohou, ať už jste v jakékoliv životní situaci.

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Daniel Gamrot

Lektor osobní produktivity

Daniel Gamrot je lektor osobní produktivity a konzultant využití moderních digitálních nástrojů ve firmách. Každý rok projde jeho tréninkovými programy, školeními, webináři a přednáškami více než tisícovka účastníků z firem jako jsou UNIQA, Orange Slovensko, Strabag, Raiffeisenbank nebo ČEZ. S klienty pracuje na budování nových dovedností pro zvýšení produktivity práce.

Hodnocení kurzu

92 %

138 hodnocení
101x
25x
6x
4x
2x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Martin K.

Jedním slovem vynikající a děkuji

Reakce lektora:

“Martine, moc děkuji za milé hodnocení. 🙂“


Petr Novák

Na Seduo jsem absolvoval skoro 50 kurzů. Mnoho z nich bylo dobrých, ale kdybych měl někomu doporučit jeden jediný, tak je to právě "Maxikurz osobní produktivity" od Daniela Gamrota.

Reakce lektora:

“Petře, udělalo mi to velkou radost. Moc děkuji za krásné hodnocení a doporučení. Mávám. 👋“


Martin Grabmüller

Tak toto je jedno z nejlepších školení, které jsem v Seduu absolvoval. Všem doporučuji.

Reakce lektora:

“To mě moc těší, děkuji za milé hodnocení, Martine. A držím palce. 🙂“

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.