Maxikurz osobní produktivity

Kurzem provází  Daniel Gamrot

Nestíhám, nesvačím, já to prostě nestačím... Nikdy nestihnete všechno. Zkuste proto najít čas alespoň na to, co je pro vás v životě podstatné: Ať už je to rodina, záliby, práce, studium nebo cokoliv jiného. Celý popisek

1 990 Kč s DPH

Celková délka

2:48 hod

Počet lekcí

47

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Oblíbený lektor Daniel Gamrot ladí svou produktivitu už 15 let. Své zkušenosti a ty nejlepší metody a tipy pro vás teď zhustil do necelých 3 hodin. Tak abyste nemuseli tápat, čím začít, nebo jak to zařídit, aby vám okolní svět dopřál prostor na soustředěnou práci nebo čas pro sebe. 

Těšte se na nadhled i detail. Naučíte se produktivitu vnímat jako celistvý přístup, nejen ladění kalendáře a odškrtávání úkolů. I když i to v kurzu najdete.

  • Uvědomíte si, co je ve vašem životě důležité a jak to souvisí s produktivitou. 
  • Zjistíte, proč dávat sebe na první místo a že je to tak v pořádku.
  • Prověřenými a jednoduchými metodami si vytvoříte čas na to podstatné.
  • Vytvoříte si produktivní rutiny, díky kterým odbavíte operativu i strategické úkoly.
  • Zjistíte, jak si vytvořit dobré návyky a vydržet u nich.  
  • Uslyšíte spoustu tipů na vyzkoušené metody a nástroje produktivity.
  • Získáte doporučení, jak se soustředit a nenechat se jen tak vyrušovat. 

Pro manažery, členy týmu, OSVČ, i rodiče. Protože život, jeho nároky, a touha mít na všechno víc času s pracovním padla často teprve začínají. Principy produktivity vám tak pomohou, ať už jste v jakékoliv životní situaci.

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Daniel Gamrot

Lektor osobní produktivity

Daniel Gamrot je lektor osobní produktivity a konzultant využití moderních digitálních nástrojů ve firmách. Každý rok projde jeho tréninkovými programy, školeními, webináři a přednáškami více než tisícovka účastníků z firem jako jsou UNIQA, Orange Slovensko, Strabag, Raiffeisenbank nebo ČEZ. S klienty pracuje na budování nových dovedností pro zvýšení produktivity práce.

Hodnocení kurzu

93 %

104 hodnocení
82x
13x
4x
3x
2x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Aleš Janalík

Super základ. Samozřejmě jak autor říká, je třeba zkoušet. Pro mě například funguje lépe pomodoro na 20 minut, protože je to větší výzva 🙂 A když jsem po dvaceti minutách stále ve flow, přeskočím i přestávku a jedu dál. Naopak, když se během 20ti minut prostě nedokážu soustředit, nelámu to přes koleno, dám si hned 5 minut HIIT 💪 a 5 minut meditaci 😇 Pak se mi zase pracuje skvěle. Ale to jde bohužel realizovat jen na home office… 🤷‍♂️

Reakce lektora:

“Aleši, moc děkuji za tak detailní a boží hodnocení s přínosem v podobě vlastních osvědčených tipů. Jsem moc rád, že se Vám kurz líbil. A jo, přesně, jak píšete, expertimentovat, vyhodnocovat, vzít si z toho, co mi funguje, ostatní zahodit. 🙂“


Viktorie S.

Za prvé: Prioritně: Když už jsem si dala čas na sepsání recenze, tak to stojí za to vidět. Neplýtvám svým časem. Má zásada. :)

Za 2/ či "za druhé": Mně osobně tento kurz pošťouchl v proměně každého dne. Mám boxy na ranní a odpolední rutiny, na týdenní schůzky sama se sebou. Mám nastavené bloky na hlubokou práci, kde jedu systémem Pomodoro. Proč to zmiňuju? Protože mi to funguje. Protože se cítím líp - jednám aktivně a ne reaktivně. Protože se má hlava netočí v tom, co jsem to vlastně chtěla dělat. A je toho mnohem víc. Ale nechci, aby s mou recenzí spadlo Seduo :)

Za 3/ Protože trojka táhne :)) hmm, jak v čem, že? Teď vážně: Protože mám ráda lidi, kteří jsou lidští, mají skvělé vystupování, umí pracovat s hlasem. Když máte nejen toto a máte znalosti a zkušenosti, který umíte předávat lidem? Co je víc? A Daniel Gamrot to má.

Tak už nečtěte a kupte si tento kurz.

Reakce lektora:

“Moc děkuji za s přehledem nejdelší a nejdetailnější hodnocení kurzu, které tady na Seduo mám. Vím, že umíš s informacemi, které ti dávají smysl, skvěle naložit. A věřím, že i pár střípků z tohoto kurzu ti pomůže žít život podle sebe. Tedy tebe. 🙂“


Vladimír K.

Opakovanie - matka múdrosti. Ďakujem.

Reakce lektora:

“Já moc děkuji! 🤩“

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.