Maxikurz efektivní komunikace s Evou Markovou

Novinka

Kurzem provází  Eva Marková

Komplexní kurz komunikace složený z pěti klíčových kurzů, které pro Seduo připravila Eva Marková. Už nemusíte vybírat, do čeho se pustíte – s tímto maxikurzem se naučíte komunikovat asertivně, zvládat manipulace, řešit konflikty, a ještě mnohem víc. Celý popisek

2 990 Kč s DPH

Celková délka

4:24 hod

Počet lekcí

59

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Chcete mít díky komunikaci lepší a spokojenější vztahy? Nevyčerpávat se zbytečnostmi? Umět se efektivně dohodnout s těmi, se kterými chcete? A ještě zvládat různé manipulace? 

Oblíbená lektorka Eva Marková  učí druhé lépe komunikovat už přes 20 let. Své zkušenosti a ty nejlepší tipy pro vás teď zařadila do necelých 5 hodin. To, abyste nemuseli tápat, čím začít, nebo jaký kurz na komunikaci si pustit dřív.

Postupně projdete pěti klíčovými tématy efektivní komunikace.

 • Asertivita a sebevědomá komunikace: Vaše komunikace je vaše vizitka. Komunikací říkáte celému světu, jací jste. Komunikujte sebevědomě! A vše půjde lépe.
   
 • Zvládání manipulace a strachu v komunikaci. Nenechte se vlastním strachem a kličkami druhých zatlačit do kouta! Aktivujte svoji odvahu a vyzrajte na manipulaci.
   
 • Řešení konfliktů - taktiky a strategie. Zažít konflikt je normální. Skvělé je umět ho vyřešit. A ještě lepší je předejít mu. Zjistěte jak a buďte v pohodě.
   
 • Sociální hry v komunikaci: jak být silným, asertivním hráčem. Hlupáček, snaživec, oběť, spasitel: Role, které jevištích potkáváte (a také hrajete) každý den. Naučte se je rozklíčovat a uhájit si v komunikaci svůj prostor.
   
 • Praktická typologie osobnosti: Jak úspěšně komunikovat s různými typy lidí. Naučte se lépe odhadnout tendence druhých a podle toho přizpůsobit komunikaci. Z odlišností budete více těžit a míň šílet.

Získejte tipy na to, jak lépe rozumět v komunikaci sobě i druhým.
Získáte tím tak to, co je důležité pro život – dobré vztahy.

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Eva Marková

Lektor osobnostně profesního rozvoje a psychoterapeut ve výcviku

Eva pracuje ve vzdělávání dospělých od roku 2005. Jejími klienty jsou mezinárodní korporace, státní organizace, neziskový sektor, ale i jednotlivci, kteří chtějí v životě změnu k lepšímu. Její specializace je psychologie komunikace, která prolíná všemi rozvojovými tématy i metodami práce. Eva je lektor, kouč, mediátor, supervizor a psychoterapeut ve výcviku. Vystudovala Filozofickou fakultu UK a stále se dál vzdělává. Aktuálně se věnuje vztahové psychoterapii www.lepsivztahy.cz. Vše další o Evě naleznete na jejím webu www.evamarkova.cz.   

Hodnocení kurzu

95 %

16 hodnocení
12x
4x
0x
0x
0x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Matěj Novák

Doporučuju


Jana Trnkova

Velmi užitečný kurz pro pracovni i osobní život! A skvělá lektorka!!!!! Děkuji❤️

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.