Maxikurz osobního rozvoje s Pavlem Moricem

Novinka

Kurzem provází  Pavel Moric

Komplexní kurz osobního rozvoje složený z pěti kurzů, které pro Seduo připravil Pavel Moric. Už nemusíte vybírat, do čeho se pustíte – s tímto maxikurzem se dozvíte, jaké je tajemství změny, jak žít život jinak a na pohodu. Celý popisek

4 990 Kč s DPH

Celková délka

5:27 hod

Počet lekcí

75

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Chcete popracovat na svém osobním rozvoji? A myslíte to opravdu vážně? Jste ochotni tomu věnovat čas a energii? Odpracovat si to sami?

Oblíbený lektor Pavel Moric je vyhledávaným koučem, mentorem a lektorem osobního rozvoh. Své zkušenosti a ty nejlepší tipy pro vás teď zařadil do více než 5 hodinového maxikurzu. To, abyste nemuseli tápat, čím začít, nebo jaký kurz na osobní rozvoj si pustit dřív.

Postupně projdete tématy osobního rozvoje:

 • Život na pohodu:Váš život na pohodu možná vypadá jako all-inclusive dovolená. Možná ale neomezený přísun hranolek a piva není to, co opravdu chcete a co vám udělá dobře. Třeba chcete život dobrodružnější, hlubší, s větší jiskrou. Pojďte ho hledat.
   
 • Umění žít. Představte si život jako bonboniéru. Ne, počkejte, to už tu bylo. Tak co život jako korále? Náhrdelník, jehož výsledná krása (nebo taky ne) záleží na každém korálku, který na svůj život navlékáte a který si ve většině případů sami vybíráte?
   
 • Odvaha žít jinak. Jak byste žili, kdybyste se míň báli? Do čeho byste se pustili? Co byste ukončili? Co vám brání žít dle svých představ? Najděte kuráž a prozkoumejte všechny odstíny své osobní odvahy.
   
 • Alchymie změny. Umění žít a aktivně tvořit svůj život nebo nečinně přihlížet, jak se nám „věci pouze dějí” - to budeme v kurzu zkoumat a měnit. Vše velmi živou a přímou formou.
   
 • Autenticky a po svém. Najdete si ve svém životě čas někdy se zastavit a podívat se pod povrch dennodenního kolotoče? V tomto rozhovoru s Pavlem Moricem se dozvíte, proč je to dobrý nápad a jak na to.

Nahlédněte s Pavlem Moricem na vaše brzdy, limity, ale i své talenty a neprozkoumané cesty.
Naučí vás všímat si zdánlivě malých okamžiků a příležitostí, díky kterým se můžete mít hezky i během všedních dní.

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Pavel Moric

Trenér, kouč, speaker, zakladatel klubu Karatevision

Pavel Moric je úspěšný lektor a mentor na české scéně osobního rozvoje. Kromě toho vzešel ze sportovního prostředí, kde na poli karate získal 7x titul mistra České republiky. Vychoval mnoho mistrů ČR v karate. Je velkým příznivcem sebeobjevování a cestování za poznáním. Absolvoval přes 400 terapeutických sezení se svým vlastním materiálem a také strávil týden na poušti Sahara. Navštívil 2x Peru a zúčastnil se šamanských ceremonií.

Neustále inspiruje a sdílí své nabyté zkušenosti různou formou mezi různá publika od korporátních sfér přes širokou veřejnost až po workshopové akce mimo ČR (Kréta/Thajsko). Uvědomění je klíč ke změně a dává možnost realizovat vyšší a rozvinutější formy bytí zde na Zemi. Má mnoho videí na Youtube a stovky tisíc shlédnutí. Je to rebel :-).

Hodnocení kurzu

100 %

8 hodnocení
8x
0x
0x
0x
0x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Monika M.

super lektor


Silvia M.

Bolo to super. Ďakujem.


Pavel P.

Naprosto skvělý kurz, vážně jsem moc rád že jsem ho objevil. Ve spoustě věcech mě pouze utvrdil, že je už dělám (dobře) tak jak chci a co je prostě pro mě a zároveň mi otevřel oči v tom, že jsem uviděl další možnosti, kde se posunout nebo kde hledat, abych se mohl posunout.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.