Microsoft Copilot: váš nový AI asistent

Nejprodávanější

Kurzem provází  Petr Kohoutek

Napsat e-mail v Outlooku. Vytvořit graf v Excelu. Upravit prezentaci. To už nemusíte dělat sami. Objevte Copilota - vašeho nového asistenta. Pracuje na principu umělé inteligence a může být i vašim užitečným pomocníkem v každodenní práci v MS Office. Celý popisek

690 Kč s DPH

Celková délka

54 min

Počet lekcí

11

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Microsoft Copilot! Copilot je revoluční nástroj od společnosti Microsoft.
Využívá umělou inteligenci a strojové učení k poskytování inteligentních návrhů pro práci s textem či jinými daty v prostředí Microsoft aplikací.

Začněte s Microsoft Copilot! Kurz vám poskytne základní informace včetně získání, tvorby promptů a jeho použití zdarma. 

Začneme tím, že vysvětlíme, co přesně Copilot je a jakým způsobem může zlepšit vaši produktivitu a efektivitu práce. Podíváme na to, jak ho můžete získat a využívat ho ve svých projektech. Budeme zkoumat základy vytváření promptů, které pomáhají Copilotu lépe porozumět vašim potřebám a poskytovat relevantní návrhy.

V tomto kurzu se naučíte:

  • Identifikovat a popsat základní funkce a výhody Microsoft Copilot.
  • Efektivně vytvářet a formulovat prompty pro získání relevantních výstupů.
  • Využívat Copilot zdarma v různých prostředích, včetně webového prohlížeče.
  • Používat Copilota v mobilní aplikaci.
  • Prozkoumat pokročilé možnosti a funkce Copilotu PRO v aplikacích Microsoft Office
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Petr Kohoutek

Lektor kancelářských aplikací

Petr se specializuje na poradenství a vzdělávání v oblasti kancelářských aplikací Microsoft 365 a je jednatelem ve firmě ITLEKTOR s.r.o. Jako lektor na volné noze působí již od roku 2007 a dlouhodobě spolupracuje s předními českými vzdělávacími společnostmi. Jeho hlavní předností je lidský přístup a schopnost předvádět probíranou látku velmi prakticky a v souvislostech, srozumitelně i pro méně zkušené uživatele. Příležitostně se věnuje také programování, tvoří vlastní e-learningové kurzy na portálu UmimExcel.cz a videonávody na YouTube kanále ITLEKTOR, kde najdete mnoho inspirativních videí o Excelu a dalších Microsoft aplikacích. Mimo pracovní sféru ho baví pěší turistika, klasická hudba, práce na zahradě a chov slepic. Více informací najdete na itlektor.cz.

Hodnocení kurzu

93 %

227 hodnocení
168x
39x
17x
2x
1x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Jiří Vaja

zajímavé , mnoho příkladů které se dají použít v praxi


Václav Š.

Jasny a srozumitelný výklad


Josef S.

Pěkná ukázka použití Copilota.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.