Microsoft 365: Outlook - pošta a kontakty

Cena: 590 Kč s DPH

Počet lekcí:
22
Celková délka videí:
56 min
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Naučte se ty nejlepší vychytávky pro práci s e-maily a kontakty v Outlooku. Zvyšte profesionalitu Vašich e-mailů díky podpisu nebo odkazům, zefektivněte práci s poštou díky rychlému přístupu, rychlým částem, nebo třeba tomu nejlepšímu nastavení zobrazení.

V kurzu si osvojíte

Kdo by nechtěl být při práci s e-maily efektivnější. A Outlook mnoho nástrojů pro zjednodušení práce s e-maily opravdu obsahuje. Najdete v něm také mnoho funkcí, díky kterým budete vypadat v e-mailové komunikaci jako profíci. Pojďte se s nimi seznámit!

Tento kurz Vás seznámí s prostředím Outlooku úplně od začátku. Naučíte se vychytávky pro psaní nových e-mailů, zpracování příchozí pošty, nastavení Outlooku i práci s kontakty. Zkrátka vše, co pro každodenní práci s Outlookem potřebujete.

Kurz je určený pro začátečníky i mírně pokročilé.  Začátečníci ocení představení Outlooku krok za krokem. Pokročilejší uživatelé tu najdou užitečné vychytávky a tipy pro praxi.

Lektorka kurzu se učením Microsoft 365, kam patří i Outlook živí. Přímo tento kurz vychází z jejího lety prověřeného a vyladěného školení o Outlooku, které mnohokrát vedla na živo i online. Díky tomu ví, co uživatele nejčastěji trápí, a může Vám nyní nabídnout to nejlepší ze všech školení ve spojení se spoustou užitečných tipů z praxe.

V kurzu se naučíte:

  • jak si hned na začátku co nejlépe nastavit Outlook
  • jak přidávat do e-mailů soubory, obrázky, odkazy, kalendář a podpis
  • jak si zobrazit informace o odesílateli zprávy
  • jak efektivně třídit doručenou poštu
  • jaké možnosti zobrazení máte v Outlooku k dispozici
  • jak si nastavit automatickou odpověď a co by měla obsahovat
  • jak vytvářet, upravovat a sdílet kontakty
  • …a mnoho dalšího

Osnova kurzu

CloudForce

CloudForce

Specialisté na Office 365

Společnost CloudForce s.r.o. je certifikovaným partnerem společnosti Microsoft ČR a má výhradní právo poskytovat předprodejní poradenství, číst víceimplementační/reimplementační podporu s nastavením služeb a následnou technickou podporu nastavených služeb. Více na www.cloudforce.cz.

Všechny kurzy lektora CloudForce
Tereza Hoření

Tereza Hoření

Office 365 Trainer

Tereza je školitelkou, která ve společnosti CloudForce s.r.o. bravurně zvládá pozici Office 365 Trainer. číst víceJe trpělivá a proškolila již stovky nadšenců a zájemců o oblast Office 365. Tereza je součástí týmu, který se o své zákazníky v oblasti Office 365, stará od A až do Z. Její kolegové jsou jí tou správnou oporou, jak v technické podpoře, tak v neustálém studiu a sledováním novinek z Office 365. Je tak schopna svým posluchačům předat ty nejnovější informace a nejlepší řešení z této oblasti.

Všechny kurzy lektora Tereza Hoření

Hodnocení kurzu

93 %

259 hodnocení
186x
56x
16x
0x
1x

Dana Šedivá

Přehledné základy práce s Outlookem. Určitě využiji seskupování konverzací.


Jan Chovanec

- zajímave tipy i pro dlouhodobé uživatele


Gabriela K.

Perfektní kurz, přehledné, jasné, stručné, lektorka má příjemný hlas, naučila sem několik vychytávek .

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.