Microsoft 365: Outlook - pošta a kontakty

Nejprodávanější

Kurzem provází  CloudForce a Tereza Hoření

Naučte se ty nejlepší vychytávky pro práci s e-maily a kontakty v Outlooku. Zvyšte profesionalitu Vašich e-mailů díky podpisu nebo odkazům, zefektivněte práci s poštou díky rychlému přístupu, rychlým částem, nebo třeba tomu nejlepšímu nastavení zobrazení. Celý popisek

690 Kč s DPH

Celková délka

56 min

Počet lekcí

22

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Kdo by nechtěl být při práci s e-maily efektivnější. A Outlook mnoho nástrojů pro zjednodušení práce s e-maily opravdu obsahuje. Najdete v něm také mnoho funkcí, díky kterým budete vypadat v e-mailové komunikaci jako profíci. Pojďte se s nimi seznámit!

Tento kurz Vás seznámí s prostředím Outlooku úplně od začátku. Naučíte se vychytávky pro psaní nových e-mailů, zpracování příchozí pošty, nastavení Outlooku i práci s kontakty. Zkrátka vše, co pro každodenní práci s Outlookem potřebujete.

Kurz je určený pro začátečníky i mírně pokročilé.  Začátečníci ocení představení Outlooku krok za krokem. Pokročilejší uživatelé tu najdou užitečné vychytávky a tipy pro praxi.

Lektorka kurzu se učením Microsoft 365, kam patří i Outlook živí. Přímo tento kurz vychází z jejího lety prověřeného a vyladěného školení o Outlooku, které mnohokrát vedla na živo i online. Díky tomu ví, co uživatele nejčastěji trápí, a může Vám nyní nabídnout to nejlepší ze všech školení ve spojení se spoustou užitečných tipů z praxe.

V kurzu se naučíte:

  • jak si hned na začátku co nejlépe nastavit Outlook
  • jak přidávat do e-mailů soubory, obrázky, odkazy, kalendář a podpis
  • jak si zobrazit informace o odesílateli zprávy
  • jak efektivně třídit doručenou poštu
  • jaké možnosti zobrazení máte v Outlooku k dispozici
  • jak si nastavit automatickou odpověď a co by měla obsahovat
  • jak vytvářet, upravovat a sdílet kontakty
  • …a mnoho dalšího
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
CloudForce

Specialisté na Microsoft 365

Společnost CloudForce s.r.o. je certifikovaným partnerem společnosti Microsoft ČR a má výhradní právo poskytovat předprodejní poradenství, implementační/reimplementační podporu s nastavením služeb a následnou technickou podporu nastavených služeb. Více na www.cloudforce.cz.


Tereza Hoření

Microsoft 365 Trainer

Tereza je školitelkou, která ve společnosti CloudForce s.r.o. bravurně zvládá pozici Microsoft 365 Trainer. Je trpělivá a proškolila již stovky nadšenců a zájemců o oblast Microsoft 365. Tereza je součástí týmu, který se o své zákazníky v oblasti Microsoft 365, stará od A až do Z. Její kolegové jsou jí tou správnou oporou, jak v technické podpoře, tak v neustálém studiu a sledováním novinek z Microsoft 365. Je tak schopna svým posluchačům předat ty nejnovější informace a nejlepší řešení z této oblasti.

Hodnocení kurzu

93 %

461 hodnocení
333x
98x
27x
2x
1x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Jana Pechmanová

Pěkně vysvětlené


Vendula Z.

Příjemný hlas instruktorky, super tipy


Silvia S.

Kurz zmiňuje přehledným způsobem veškeré důležité části Outlooku.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.