Microsoft 365: vaše online kancelář

Nejprodávanější

Kurzem provází  CloudForce a Tereza Hoření

Poznejte Microsoft 365, firemní portál plný užitečných aplikací a proměňte ho ve vaši online kancelář. Naučte se efektivně online pracovat se soubory, emaily, chatem i úkoly. Celý popisek

295 Kč s DPH
590 Kč -50 %
Platí do 25. 9. 2023

Celková délka

46 min

Počet lekcí

18

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Hledáte nástroj, který bude obsahovat ty nejdůležitější firemní aplikace? Budete ho mít dostupný jak online, tak ze svého počítače, tabletu i mobilního telefonu? A potřebujete k tomu třeba ještě aktualizovat zastaralé Office programy na Vašem počítači?

Potom je aplikace Microsoft 365 pro Vás to pravé ořechové! Tento kurz Vás seznámí s prostředím Microsoft 365 úplně od začátku. Představí Vám ty nejužitečnější aplikace pro ukládání i úpravy souborů, komunikaci a správu úkolů. Kurz je také užitečným rozcestníkem, kde si vyberete ty nejužitečnějšíaplikace právě pro Vás a dozvíte se, na které další podrobnější kurzy se v budoucnu podívat. Kurz je určený pro začátečníky i mírně pokročilé. Začátečníci ocení představení Microsoft 365 a jednotlivých aplikací krok za krokem. Pokročilejší uživatelé tu najdou celkový náhled na aplikace Microsoft 365 a jejich propojení, užitečné vychytávky a tipy pro praxi.

Lektorka kurzu se učením Microsoft 365 živí. Vzhledem k tomu, že se Microsoft 365 poslední dobou dostává do stále více firem, odškolila mnoho školení na celé Microsoft 365 i jeho jednotlivé aplikace. A to jak praktických školení na živo, tak online školení a webinářů. Spolu se svými kolegy pomáhá s implementací a praktickým nasazení Microsoft 365 v mnoha firmách, od malých až po ty velké. Díky tomu Vám nyní může nabídnout to nejlepší ze všech školení ve spojení se spoustou užitečných tipů z praxe.

V kurzu se naučíte:

  • co je to Microsoft 365 a co obsahuje
  • jak se do Microsoft 365 přihlásit z webového prohlížeče i z mobilu
  • jak se liší Microsoft Online od desktopových verzí Office
  • triky pro usnadnění práce v Excelu, PowerPointu a Wordu Online
  • jaká cloudová úložiště pro osobní i sdílené soubory se v Microsoft 365 nachází
  • užitečné funkce a nastavení Outlooku Online
  • co je to Microsoft Teams a jak může zefektivnit firemní komunikaci
  • jak používat Microsoft To-Do pro osobní úkoly
  • jaké možnosti nabízí Microsoft Planner pro správu týmových úkolů
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
CloudForce

Specialisté na Microsoft 365

Společnost CloudForce s.r.o. je certifikovaným partnerem společnosti Microsoft ČR a má výhradní právo poskytovat předprodejní poradenství, implementační/reimplementační podporu s nastavením služeb a následnou technickou podporu nastavených služeb. Více na www.cloudforce.cz.


Tereza Hoření

Microsoft 365 Trainer

Tereza je školitelkou, která ve společnosti CloudForce s.r.o. bravurně zvládá pozici Microsoft 365 Trainer. Je trpělivá a proškolila již stovky nadšenců a zájemců o oblast Microsoft 365. Tereza je součástí týmu, který se o své zákazníky v oblasti Microsoft 365, stará od A až do Z. Její kolegové jsou jí tou správnou oporou, jak v technické podpoře, tak v neustálém studiu a sledováním novinek z Microsoft 365. Je tak schopna svým posluchačům předat ty nejnovější informace a nejlepší řešení z této oblasti.

Hodnocení kurzu

86 %

379 hodnocení
220x
93x
44x
8x
14x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Šárka D.

Dobré opáčko i nové informace.


Ivana C.

trošku monótonní


Martin P.

Pro začátečníky včetně informací jak instalovat a jak klikat...

Reakce lektora:

“Děkuji Vám za recenzi. Kurz je připravený tak, aby se s jeho pomocí v Microsoft 365 zorientoval i úplný začátečník. Na druhou stranu přináší o Microsoft 365 celkový obraz, ukazuje možnosti a vzájemnou provázanost jednotlivých aplikací. Z mé zkušenosti i mnoha lidem, kteří s Microsoft 365 pracují již dlouho, tento nadhled chybí. Vzhledem k rozsahu kurzu není možné jít do pokročilých podrobností o jednotlivých aplikací, k tomu časem přibudou další kurzy. Přeji krásný den, Tereza“

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.