Microsoft Office 365: vaše online kancelář

Cena: 590 Kč s DPH

Počet lekcí:
18
Celková délka videí:
46 min
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Poznejte Microsoft Office 365, firemní portál plný užitečných aplikací a proměňte ho ve vaši online kancelář. Naučte se efektivně online pracovat se soubory, emaily, chatem i úkoly.

V kurzu si osvojíte

Hledáte nástroj, který bude obsahovat ty nejdůležitější firemní aplikace? Budete ho mít dostupný jak online, tak ze svého počítače, tabletu i mobilního telefonu? A potřebujete k tomu třeba ještě aktualizovat zastaralé Office programy na Vašem počítači?

Potom je aplikace Office 365 pro Vás to pravé ořechové! Tento kurz Vás seznámí s prostředím Office 365 úplně od začátku. Představí Vám ty nejužitečnější aplikace pro ukládání i úpravy souborů, komunikaci a správu úkolů. Kurz je také užitečným rozcestníkem, kde si vyberete ty nejužitečnějšíaplikace právě pro Vás a dozvíte se, na které další podrobnější kurzy se v budoucnu podívat. Kurz je určený pro začátečníky i mírně pokročilé. Začátečníci ocení představení Office 365 a jednotlivých aplikací krok za krokem. Pokročilejší uživatelé tu najdou celkový náhled na aplikace Office 365 a jejich propojení, užitečné vychytávky a tipy pro praxi.

Lektorka kurzu se učením Office 365 živí. Vzhledem k tomu, že se Office 365 poslední dobou dostává do stále více firem, odškolila mnoho školení na celé Office 365 i jeho jednotlivé aplikace. A to jak praktických školení na živo, tak online školení a webinářů. Spolu se svými kolegy pomáhá s implementací a praktickým nasazení Office 365 v mnoha firmách, od malých až po ty velké. Díky tomu Vám nyní může nabídnout to nejlepší ze všech školení ve spojení se spoustou užitečných tipů z praxe.

V kurzu se naučíte:

  • co je to Office 365 a co obsahuje
  • jak se do Office 365 přihlásit z webového prohlížeče i z mobilu
  • jak se liší Office Online od desktopových verzí Office
  • triky pro usnadnění práce v Excelu, PowerPointu a Wordu Online
  • jaká cloudová úložiště pro osobní i sdílené soubory se v Office 365 nachází
  • užitečné funkce a nastavení Outlooku Online
  • co je to Microsoft Teams a jak může zefektivnit firemní komunikaci
  • jak používat Microsoft To-Do pro osobní úkoly
  • jaké možnosti nabízí Microsoft Planner pro správu týmových úkolů

Osnova kurzu

CloudForce

CloudForce

Specialisté na Office 365

Společnost CloudForce s.r.o. je certifikovaným partnerem společnosti Microsoft ČR a má výhradní právo poskytovat předprodejní poradenství, číst víceimplementační/reimplementační podporu s nastavením služeb a následnou technickou podporu nastavených služeb. Více na www.cloudforce.cz.

Všechny kurzy lektora CloudForce
Tereza Hoření

Tereza Hoření

Office 365 Trainer

Tereza je školitelkou, která ve společnosti CloudForce s.r.o. bravurně zvládá pozici Office 365 Trainer. číst víceJe trpělivá a proškolila již stovky nadšenců a zájemců o oblast Office 365. Tereza je součástí týmu, který se o své zákazníky v oblasti Office 365, stará od A až do Z. Její kolegové jsou jí tou správnou oporou, jak v technické podpoře, tak v neustálém studiu a sledováním novinek z Office 365. Je tak schopna svým posluchačům předat ty nejnovější informace a nejlepší řešení z této oblasti.

Všechny kurzy lektora Tereza Hoření

Hodnocení kurzu

88 %

259 hodnocení
154x
66x
31x
4x
4x

Ján B.

Jsou to fofry. Je zajímavý, ale budu si ho muset zopakovat


Zuzana K.

prehľadné a praktické. ďakujem


Šárka Kalátová

Jednotlivé části byly dobře vysvětleny, ale chyběl mi tam ještě Onenote.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.