Microsoft Teams 2: online schůzky

Nejprodávanější

Kurzem provází  CloudForce a Tereza Hoření

Neztrácejte čas na cestách na porady s kolegy, ani na obchodní schůzky s Vašimi zákazníky. Naučte se využívat všechny možnosti online schůzek v Microsoft Teams díky tomuto nově aktualizovanému kurzu. Celý popisek

590 kč s DPH

Celková délka videí

1:09 hod

Počet lekcí

18

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Chcete být v práci flexibilnější? Spolupracujete s lidmi z druhého konce republiky, nebo dokonce světa? Nebo na těchto místech žijí Vaši zákazníci a Vy každý týden strávíte mnoho hodin na cestách na schůzky s nimi? Pracujete občas na home office a přesto chcete komunikovat se svými kolegy?

Všechny tyto problémy vyřeší online schůzky v Microsoft Teams! Umožní Vám pořádat porady, obchodní schůzky a prezentace nebo online školení a konzultace z pohodlí Vaší kanceláře nebo domova. Můžete díky nim efektivně spolupracovat s Vaším týmem bez ohledu na to, kde se kdo z Vás nachází.

Tento kurz tvoří druhý ze série kurzů věnujících se aplikaci Microsoft Teams. Dozvíte se v něm vše o online schůzkách – od jejich uspořádání, přes zajímavé akce ve schůzce, jako je sdílení plochy nebo nahrávání celé schůzky, až po informace, jak se ke schůzce může připojit externista.

Kurz je určený pro mírně pokročilé uživatele, kteří už znají chat v aplikaci Microsoft Teams v týmech i mimo něj.  Třeba z našeho prvního kurzu Microsoft Teams 1: spolupracujte online pomocí chatu.

Lektorka kurzu se učením Office 365, kam patří i Microsoft Teams, živí. Vzhledem k tomu, že se jedná o novou a velmi populární aplikaci, odškolila v poslední době mnoho školení na tuto aplikaci, a to jak praktických školení na živo, tak online školení a webinářů. Pomáhá s implementací a praktickým nasazení Microsoft Teams v mnoha firmách, od malých až po ty velké. Díky tomu Vám nyní může nabídnout to nejlepší ze všech školení ve spojení se spoustou užitečných tipů z praxe.

Na kurzu se naučíte:

  • jak naplánovat online schůzku v aplikaci Teams i v kalendáři v Outlooku
  • jak během schůzky ovládat zvuk i video
  • jak na oprávnění jednotlivých účastníků schůzky a sledování docházky
  • jak sdílet plochu a třeba i předat řízení – díky tomu můžete ukazovat prezentace, postup v programu, nebo někoho požádat o vzdálenou pomoc
  • jak sdílet bílou tabuli a prezentaci
  • jak během schůzky využívat dotazníky nebo třeba skupinové místnosti
  • jak schůzku nahrávat nebo k ní přidat poznámky
  • jak naplánovat schůzku pro externisty a jak vypadá připojení k ní z jejich úhlu pohledu

Tento kurz by aktualizován v září 2021.

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
CloudForce

CloudForce

Specialisté na Office 365

Společnost CloudForce s.r.o. je certifikovaným partnerem společnosti Microsoft ČR a má výhradní právo poskytovat předprodejní poradenství, číst víceimplementační/reimplementační podporu s nastavením služeb a následnou technickou podporu nastavených služeb. Více na www.cloudforce.cz.

Všechny kurzy lektora CloudForce
Tereza Hoření

Tereza Hoření

Office 365 Trainer

Tereza je školitelkou, která ve společnosti CloudForce s.r.o. bravurně zvládá pozici Office 365 Trainer. číst víceJe trpělivá a proškolila již stovky nadšenců a zájemců o oblast Office 365. Tereza je součástí týmu, který se o své zákazníky v oblasti Office 365, stará od A až do Z. Její kolegové jsou jí tou správnou oporou, jak v technické podpoře, tak v neustálém studiu a sledováním novinek z Office 365. Je tak schopna svým posluchačům předat ty nejnovější informace a nejlepší řešení z této oblasti.

Všechny kurzy lektora Tereza Hoření

Hodnocení kurzu

89 %

448 hodnocení
294x
99x
36x
10x
9x

Lucie M.

Skvěle sestavený s nejdůležitějšími funkcemi, které se v MS Teams dají využít. Děkuji za kurz.


Maria Jakubczyk

ok


Petra W.

Děkuji.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.