MS Teams pro administrátory 1: základy vytváření a správy týmů

hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází CloudForce a Tereza Hoření

Cena: 499 Kč s DPH

Počet lekcí:
12
Celková délka videí:
42 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Připravte Vašim kolegům prostor pro efektivní spolupráci – vytvářejte a spravujte týmy v aplikaci Microsoft Teams.

Hledáte nástroj pro efektivní spolupráci? Jedno místo pro komunikaci, sdílené soubory a mnoho dalšího? Nebo už jste Microsoft Teams, které toto všechno nabízí, objevili, a rádi byste se dozvěděli, jak co nejlépe vybudovat jednotlivé týmy?

Potom je tento kurz to pravé pro Vás! Naučíte se v něm efektivně vytvářet týmy, spravovat jejich nastavení i členy. Dozvíte se, jak pracovat s kanály i s kartami.

Tento kurz tvoří první ze série kurzů určených administrátorům aplikace Microsoft Teams. Najdete v něm vše o základní správě týmů.

Kurz je určený pro mírně pokročilé uživatele, kteří už znají aplikaci Microsoft Teams z pohledu uživatele. Třeba z našeho prvního kurzu Microsoft Teams 1: spolupracujte online pomocí chatu. Je určený kromě správců Office 365 i běžným uživatelům, protože právě oni mohou ve většině firem vytvářet a spravovat týmy.

Lektorka kurzu se učením Office 365, kam patří i Microsoft Teams, živí. Vzhledem k tomu, že se jedná o novou a velmi populární aplikaci, odškolila v poslední době mnoho školení na tuto aplikaci, a to jak praktických školení na živo, tak online školení a webinářů. Pomáhá s implementací a praktickým nasazení Microsoft Teams v mnoha firmách, od malých až po ty velké. Díky tomu Vám nyní může nabídnout to nejlepší ze všech školení ve spojení se spoustou užitečných tipů z praxe.

Na kurzu se naučíte:

  • jaké týmy v organizaci vytvořit
  • z čeho se skládá tým a co vše se vytváří automaticky po jeho založení
  • jak vytvářet tým úplně od začátku, ze skupiny Office 365 i z již existujícího týmu
  • jak spravovat členy v týmu a jak do něj přizvat externisty
  • co všechno můžete upravit v nastavení týmu
  • jak archivovat a mazat týmy
  • jak přidat do týmu kanály a základní karty

 

Osnova kurzu

CloudForce

CloudForce

Specialisté na Office 365

Společnost CloudForce s.r.o. je certifikovaným partnerem společnosti Microsoft ČR a má výhradní právo poskytovat předprodejní poradenství, číst víceimplementační/reimplementační podporu s nastavením služeb a následnou technickou podporu nastavených služeb. Více na www.cloudforce.cz.

Všechny kurzy lektora CloudForce
Tereza Hoření

Tereza Hoření

Office 365 Trainer

Tereza je školitelkou, která ve společnosti CloudForce s.r.o. bravurně zvládá pozici Office 365 Trainer. číst víceJe trpělivá a proškolila již stovky nadšenců a zájemců o oblast Office 365. Tereza je součástí týmu, který se o své zákazníky v oblasti Office 365, stará od A až do Z. Její kolegové jsou jí tou správnou oporou, jak v technické podpoře, tak v neustálém studiu a sledováním novinek z Office 365. Je tak schopna svým posluchačům předat ty nejnovější informace a nejlepší řešení z této oblasti.

Všechny kurzy lektora Tereza Hoření

Hodnocení kurzu

91 %

102 hodnocení
69x
24x
7x
1x
1x

Chiaki N.

Bylo dobře, že lekce byly zorganizovány v krátkém čase a byly snadno pochopitelné. Test hrůza.


Eva T.

Kurz je skvele spracovaný, zrozumiteľný. Veľmi sa mi páči vizualizácia.


Jiří Ž.

1) Forma - přednes lektora dobrý
2) Obsah - textace a obrázky dobré
3) Test - složitý (zjednodušit na 3 odpovědi)

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.