MS Teams pro administrátory 1: základy vytváření a správy týmů

Nejprodávanější

Kurzem provází  CloudForce a Tereza Hoření

Připravte Vašim kolegům prostor pro efektivní spolupráci – vytvářejte a spravujte týmy v aplikaci Microsoft Teams.

690 Kč s DPH

Celková délka

42 min

Počet lekcí

12

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Hledáte nástroj pro efektivní spolupráci? Jedno místo pro komunikaci, sdílené soubory a mnoho dalšího? Nebo už jste Microsoft Teams, které toto všechno nabízí, objevili, a rádi byste se dozvěděli, jak co nejlépe vybudovat jednotlivé týmy?

Potom je tento kurz to pravé pro Vás! Naučíte se v něm efektivně vytvářet týmy, spravovat jejich nastavení i členy. Dozvíte se, jak pracovat s kanály i s kartami.

Tento kurz tvoří první ze série kurzů určených administrátorům aplikace Microsoft Teams. Najdete v něm vše o základní správě týmů.

Kurz je určený pro mírně pokročilé uživatele, kteří už znají aplikaci Microsoft Teams z pohledu uživatele. Třeba z našeho prvního kurzu Microsoft Teams 1: spolupracujte online pomocí chatu. Je určený kromě správců Office 365 i běžným uživatelům, protože právě oni mohou ve většině firem vytvářet a spravovat týmy.

Lektorka kurzu se učením Office 365, kam patří i Microsoft Teams, živí. Vzhledem k tomu, že se jedná o novou a velmi populární aplikaci, odškolila v poslední době mnoho školení na tuto aplikaci, a to jak praktických školení na živo, tak online školení a webinářů. Pomáhá s implementací a praktickým nasazení Microsoft Teams v mnoha firmách, od malých až po ty velké. Díky tomu Vám nyní může nabídnout to nejlepší ze všech školení ve spojení se spoustou užitečných tipů z praxe.

Na kurzu se naučíte:

  • jaké týmy v organizaci vytvořit
  • z čeho se skládá tým a co vše se vytváří automaticky po jeho založení
  • jak vytvářet tým úplně od začátku, ze skupiny Office 365 i z již existujícího týmu
  • jak spravovat členy v týmu a jak do něj přizvat externisty
  • co všechno můžete upravit v nastavení týmu
  • jak archivovat a mazat týmy
  • jak přidat do týmu kanály a základní karty

 

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
CloudForce

Specialisté na Microsoft 365

Společnost CloudForce s.r.o. je certifikovaným partnerem společnosti Microsoft ČR a má výhradní právo poskytovat předprodejní poradenství, implementační/reimplementační podporu s nastavením služeb a následnou technickou podporu nastavených služeb. Více na www.cloudforce.cz.


Tereza Hoření

Microsoft 365 Trainer

Tereza je školitelkou, která ve společnosti CloudForce s.r.o. bravurně zvládá pozici Microsoft 365 Trainer. Je trpělivá a proškolila již stovky nadšenců a zájemců o oblast Microsoft 365. Tereza je součástí týmu, který se o své zákazníky v oblasti Microsoft 365, stará od A až do Z. Její kolegové jsou jí tou správnou oporou, jak v technické podpoře, tak v neustálém studiu a sledováním novinek z Microsoft 365. Je tak schopna svým posluchačům předat ty nejnovější informace a nejlepší řešení z této oblasti.

Hodnocení kurzu

90 %

170 hodnocení
108x
42x
18x
1x
1x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Hana Š.

Poučné


Chiaki N.

Bylo dobře, že lekce byly zorganizovány v krátkém čase a byly snadno pochopitelné. Test hrůza.


Eva T.

Kurz je skvele spracovaný, zrozumiteľný. Veľmi sa mi páči vizualizácia.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.