Myšlení pod kontrolou: jak zvládat emoce a negativní myšlenky

Nejprodávanější

Kurzem provází  Marian Jelínek

Vhodné k poslechu

Po neúspěchu od sportovců často slyšíme: Neustál jsem to v hlavě. Selhal jsem psychicky. Přemohla mě nervozita. Podobné myšlenky se občas honí v hlavě každého z nás. Vydejte se s uznávaným koučem na cestu vnitřní světem a naučte se ho lépe ovládat. Celý popisek

2 690 Kč s DPH

Celková délka

55 min

Počet lekcí

10

Hodnocení
Přidat do plánu
Polské, České, Anglické
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Zvládaní trémy, nervozity, emocí, koncentrace a období nezdaru tvoří důležitou součást nejen sportovního světa. Každý z nás občas pocítí v různých situacích pocity strachu, obav, nejistoty, které se mohou projevit v práci či osobních životě. Aby člověk uspěl v jakékoliv oblasti, měl by umět tyto negativní a nechtěné myšlenky zvládat. 

Jak s negativními myšlenky a strachy pracovat se dozvíte od hokejového trenéra a kouče, který se mimo jiné proslavil dlouholetou spoluprací s Jaromírem Jágrem. Mezi Jeho největší trenérské hokejové úspěchy se řadí zlatá medaile z MS v roce 2005 ve Vídni a dva mistrovské tituly s pražskou Spartou. 

V tomto kurzu se dozvíte:

  • Jak se připravovat, abyste dosahovali co nejlepších výsledků.
  • Jak se nevzdávat a směřovat stále k cíli, i když se zrovna nedaří.
  • Jakými způsoby a technikami můžete svůj výkon nejvíce ovlivnit.
  • Co skutečně rozhoduje o vítězích mezi špičkami ve svých oborech.
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Marian Jelínek

hokejový trenér, kouč a pedagog

Marian se jako hokejový trenér mimo jiné proslavil i dlouholetou spoluprací s Jaromírem Jágrem. Mezi Jeho největší trenérské hokejové úspěchy se řadí zlatá medaile z MS v roce 2005 ve Vídni a dva mistrovské tituly s pražskou Spartou. Jako trenér dále působil šest let v Německu, u českého národního týmu dvacetiletých, v Liberci, Mladé Boleslavi a Českých Budějovicích. Dokončil doktorát z kinantropologie (věda o pohybu) a v roce 2015 získal druhý doktorát ze sportovní psychologie. Své mnoholeté zkušenosti z vrcholového sportu využívá při inspirativních přednáškách pro manažery, na vysokých školách, konferencích v Čechách i v zahraničí, ale i v rámci osobního koučování. Je garantem oboru Manažerské psychologie na Newton University. Individuálně spolupracuje s řadou vrcholových sportovců a týmů. Je autorem či spoluautorem třinácti knih.

Hodnocení kurzu

92 %

3 483 hodnocení
2474x
680x
254x
55x
20x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Roman S.

Vyborný kurz najlepšie vypočut viac krát a trenovať zvládanie emócií


Iva N.

Určitě by to měl mít člověk na paměti vždy, když nastanou emoce, které je potřeba rychle zpracovat.


Michal C.

super

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.