Myšlení pod kontrolou: jak zvládat emoce a negativní myšlenky

i v audio verzi i v audio verzi
hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází Marian Jelínek

Cena: 2 490 Kč s DPH

Počet lekcí:
10
Celková délka videí:
55 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Po neúspěchu od sportovců často slyšíme: Neustál jsem to v hlavě. Selhal jsem psychicky. Přemohla mě nervozita. Podobné myšlenky se občas honí v hlavě každého z nás. Vydejte se s uznávaným koučem na cestu vnitřní světem a naučte se ho lépe ovládat.

Zvládaní trémy, nervozity, emocí, koncentrace a období nezdaru tvoří důležitou součást nejen sportovního světa. Každý z nás občas pocítí v různých situacích pocity strachu, obav, nejistoty, které se mohou projevit v práci či osobních životě. Aby člověk uspěl v jakékoliv oblasti, měl by umět tyto negativní a nechtěné myšlenky zvládat. 

Jak s negativními myšlenky a strachy pracovat se dozvíte od hokejového trenéra a kouče, který se mimo jiné proslavil dlouholetou spoluprací s Jaromírem Jágrem. Mezi Jeho největší trenérské hokejové úspěchy se řadí zlatá medaile z MS v roce 2005 ve Vídni a dva mistrovské tituly s pražskou Spartou. 

V tomto kurzu se dozvíte:

  • Jak se připravovat, abyste dosahovali co nejlepších výsledků.
  • Jak se nevzdávat a směřovat stále k cíli, i když se zrovna nedaří.
  • Jakými způsoby a technikami můžete svůj výkon nejvíce ovlivnit.
  • Co skutečně rozhoduje o vítězích mezi špičkami ve svých oborech.

Osnova kurzu

Marian Jelínek

Marian Jelínek

hokejový trenér, kouč a pedagog

Marian se jako hokejový trenér mimo jiné proslavil i dlouholetou spoluprací s Jaromírem Jágrem. Mezi Jeho největší trenérské číst vícehokejové úspěchy se řadí zlatá medaile z MS v roce 2005 ve Vídni a dva mistrovské tituly s pražskou Spartou. Jako trenér dále působil šest let v Německu, u českého národního týmu dvacetiletých, v Liberci, Mladé Boleslavi a Českých Budějovicích. Dokončil doktorát z kinantropologie (věda o pohybu) a v roce 2015 získal druhý doktorát ze sportovní psychologie. Své mnoholeté zkušenosti z vrcholového sportu využívá při inspirativních přednáškách pro manažery, na vysokých školách, konferencích v Čechách i v zahraničí, ale i v rámci osobního koučování. Je garantem oboru Manažerské psychologie na Newton University. Individuálně spolupracuje s řadou vrcholových sportovců a týmů. Je autorem či spoluautorem třinácti knih.

Všechny kurzy lektora Marian Jelínek

Hodnocení kurzu

93 %

568 hodnocení
419x
99x
39x
8x
3x

Pavel D.

Velmi inspirativní.


Tomáš K.

Děkuji, kurz byl velice přínosný. Určitě bych přivítal pokračování a práci s negativními myšlenky.


Lukáš B.

Mohu říct, že tento brilantní kurz mě velice ohromil, i přes veškeré dosavadně nabité znalosti a zkušenosti byl pro mě velkým přínosem. Pan Jelínek je právem špička ve svém oboru. Ocenil bych z jeho strany jakýkoliv další kurz.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.