Myšlení vítězů s olympijským šampionem v moderním pětiboji

Kurzem provází  David Svoboda

Vhodné k poslechu

Neúspěchy zažíváme všichni. Všechny prohry jsou ale jen nutnou součástí každé cesty za úspěchem a snem - třeba vyhrát olympiádu. Inspirujete se příběhy a zkušenostmi Davida Svobody, olympijského vítěze v moderním pětiboji. Celý popisek

1 190 Kč s DPH

Celková délka

49 min

Počet lekcí

10

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Co je důležité, pokud chcete dosáhnout úspěchu? Jak se nevzdávat a směřovat stále k cíli, i když se zrovna nedaří? Jak můžete svůj výkon nejvíce ovlivnit? V čem je síla myšlení vítězů?

V tomto kurzu nečekejte žádné obecné poučky. David Svoboda se s vámi podělí o osobní zkušenosti a příběhy, které ho provázely na cestě za jeho vítězstvím na olympijských hrách. Ve svém kurzu vám nabídne svůj pohled na motivaci, na to, jak pracovat s neúspěchem nebo jak se koncentrovat. Dozvíte se, co mu pomáhalo při zvládání stresu. A podělí se s vámi i o svůj pohled na strach, jak ho prožíval a překonával během své kariéry. Zároveň to nebude jen o jeho cestě "nahoru", ale i o jeho cestě "dolu", kterou zažíval po úspěšné olympiádě.

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
David Svoboda

Olympijský vítěz v moderním pětiboji

David Svoboda je dlouholetý reprezentant České republiky v moderním pětiboji. Má zářivou sportovní kariéru - vybojoval zlatou medaili na číst víceolympiádě v Londýně (2012), byl olympionikem i v Pekingu (2008) a Rio de Janeiro (2016), stal se Mistrem Evropy (2010), 2x vícemistrem světa (2008 a 2009) a juniorským mistrem světa (2006). David Svoboda působí jako trenér mládeže v ASC Dukla a je Předsedou komise sportovců ČOV.

Hodnocení kurzu

93 %

482 hodnocení
359x
87x
26x
8x
2x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Jindřich L.

Děkuji Davide za výborný kurz. Sice neznám Vaše ostatní projekty, ale jistě patří mezi ty nejlepší :)


Eva N.

Obecně mám rozhovory s Davidem Svobodou moc ráda. Jde z něj vždy taková vnitřní spokojenost, klid a velká dávka motivace. Zjištění, že má zde svůj kurz mě velmi mile překvapilo a musela jsem ho hned absolvovat. Opravdu oceňuji jeho řečnické schopnosti, sebevědomí a zároveň pokoru, která z Davida jde. Kurz je velmi hezky zpracovaný a opravdu motivující. Je skvělé, že se David o své know-how nebojí podělit a že trénuje děti. Takový člověk má opravdu, co předávat dál a náš svět potřebuje více takových lidí. Vyhrát zlatou medaili na Olympiádě je neskutečný úspěch, ale myslím si, že i bez ní by byl David velmi inspirující osobnost.
Ať se Vám daří, Davide. Děkujeme za to, že jste a posíláte to dál. ✨


Eva H.

Velmi příjemný projev!

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.