NASTAVENÍ MYSLI: Jak změnit svoje myšlení?

Nejprodávanější

Kurzem provází  Petr Ludwig a GrowJOB

Vhodné k poslechu

Brzdí vás přesvědčení o sobě samých? Dokáže vás rozhodit vaše selhání? Cítíte, že máte v hlavě vzorce, které vás občas brzdí?

1 990 Kč s DPH

Celková délka

1:21 hod

Počet lekcí

19

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Výzkumy ukazují, že máme tendenci podléhat jednomu ze dvou typů myšlení. První vede k depresivním tendencím a neúspěchu. Druhý naopak ke spokojenosti a výrazně lepším výsledkům. Psycholožka Carol Dwecková definuje tyto dva druhy myšlení jako Fixed mindset (fixní myšlení) a Growth mindset (růstové myšlení). Změnou způsobu myšlení lze výrazně ovlivnit život k lepšímu. V osobním životě i v kariéře. Studie totiž potvrzují, že to, jak bude náš život vypadat, je z velké části v našich hlavách.


V online kurzu se konkrétně dozvíte:

  • Jak dokáže nastavení mysli ovlivňovat každodenní rozhodování?
  • Kde nás limituje fixní nastavení mysli? Jak se ho odnaučit?
  • Jak funguje růstové myšlení? Jak ho vycvičit u sebe i ostatních, u dětí či v pracovním týmu?
  • Jak se naučit přijímat negativní zpětnou vazbu a učit se z ní?
  • Jak umět překonávat vlastní selhání? Jak se naučit z něho co nejrychleji poučit a pokračovat?
  • Jak udržet své nastavení mysli dlouhodobě? Jak se opakovaně nevracet do starých kolejí?

Práce Carol Dweckové je považována za jeden z nejdůležitějších objevů v psychologii za poslední dvacet let. Výsledky jejích dlouhodobých studií ukazují, že lidé mající růstové myšlení mají lepší výsledky ve sportu, ve vztazích, v práci, snáze překonávají překážky, jsou odolnější vůči selháním a mají celkově vyšší kvalitu života.

Smyslem tohoto kurzu je pomoci účastníkům na základě praktických metod dlouhodobě měnit své nastavení mysli. Měnit destruktivní vzorce a nahrazovat je těmi konstruktivními.

„Pokud věříte, že to půjde, i když věříte, že to nepůjde, tak v obou případech máte pravdu.“
                                                                                                                                             -- Henry Ford

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Petr Ludwig

ředitel GrowJOB institute

Petr Ludwig je autorem bestselleru Konec prokrastinace, kterého se v ČR prodalo přes 100.000 výtisků, je přeložena již do 17 jazyků a je to aktuálně nejprodávanější česká kniha ve světě.

Petr se dlouhodobě zaměřuje na popularizaci kritického myšlení ve společnosti. Je autorem pořadu Deep Talks, jednoho z nejsledovanějších podcastů v ČR, jehož tématem jsou hodnoty a smysl práce a života celkově. Dlouhodobě žije v Praze a New Yorku.

Před čtrnácti lety založil vzdělávací institut GrowJOB, který převádí do praxe aktuální vědecké poznatky z oblasti neurověd a behaviorální ekonomie. Institut pomáhá zlepšovat vnitřní motivaci, efektivitu práce a spokojenost jednotlivců a lidí ve firmách.

 


GrowJOB

Vzdělávací institut

Ve vzdělávacím institutu GrowJOB pomáháme zlepšovat vnitřní motivaci, efektivitu práce a spokojenost jednotlivců a lidí ve firmách. Převádíme do praxe aktuální vědecké poznatky převážně z oblasti neurověd a behaviorální ekonomie. Naší prací spoluvytváříme hodnotové společnosti skrze které přispíváme k budování hodnotového Česka.

Hodnocení kurzu

96 %

3 285 hodnocení
2839x
333x
77x
23x
13x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Monika B.

Velice hezký kurz, pomohl mi uvědomit si, že jsem na tom moc dobře a i nastavení mysli je správné, jen se potřebuji více zaměřit na chválení snahy...což jsem již začala implementovat. Děkuji


Eva V.

Kdyby se podařilo téma tohoto kurzu prosadit do školních osnov, bylo by to úžasné!! Nyní by stačilo aby si každý učitel pustil Váš kurz. Bohužel platí, že každý kolektiv má svého pesimistu - bohužel velmi nakažlivého. Kurz doporučuji!!


Andrea P.

Kurz bol veľmi jednoducho uchopiteľný a porozumiteľný. Rozhodne si je z čoho vybrať, flow lístok určite vyskúšam a pozitívne hodnotím aj skvelé citácie rôznych osobností nášho sveta.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.