Nastavte si konečně bezpečné heslo

Kurzem provází  Seduo.cz

Každodenně používáme hesla či jiná ověření identity. Do našeho či pracovního počítače, při vstupu do zaměstnání nebo při placení kartou u pokladny. A jak své účty chránit? Celý popisek

145 Kč s DPH
290 Kč -50 %
Platí do 25. 9. 2023

Celková délka

13 min

Počet lekcí

7

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Zachování bezpečnosti je nezbytně nutné, protože lidí se zlým úmyslem je až až. Ti se stále zdokonalují ve vymýšlení nových metod jak hesla uhádnout či prolomit. Proto je nezbytně nutné, abychom se my více obrnili a práci těmto nenechavcům, co nejvíce ztížili. V tomto kurzu se dozvíte, jak vymyslet bezpečné heslo nebo jak to udělat, abyste měli všude jiné heslo a přitom si je vůbec pamatovat nemuseli. Také vám ukážeme další bezpečnostní nástroje, které vám pomohou k bezpečnějšímu chování na internetu.

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Seduo.cz

Vzdělávací portál

Seduo.cz je vzdělávacím portálem společnosti LMC, který nabízí profesní videokurzy. Kurzy na Seduo.cz vytvářejí přední čeští lektoři, firmy, vysoké školy, nebo jde o vlastní produkci Seduo.cz.  

Hodnocení kurzu

94 %

377 hodnocení
294x
65x
15x
2x
1x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Roman B.

Perfektní, děkuji


Markéta K.

Přehledně. Využiji určitě uvedene odkazy.


Vladimír K.

Človek sa učí celý život a v dobe dynamicky sa rozvíjajúcich IT technológií to platí dvojnásobne. Užitočný kurz, ďakujem.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.