Nastavte si konečně bezpečné heslo

Kurzem provází Seduo.cz

Cena: 290 Kč s DPH

Sleva -50%: 145 Kč s DPH

Platí do 31. 1. 2023

Počet lekcí:
7
Celková délka videí:
13 min
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Každodenně používáme hesla či jiná ověření identity. Do našeho či pracovního počítače, při vstupu do zaměstnání nebo při placení kartou u pokladny. A jak své účty chránit?

V kurzu si osvojíte

Zachování bezpečnosti je nezbytně nutné, protože lidí se zlým úmyslem je až až. Ti se stále zdokonalují ve vymýšlení nových metod jak hesla uhádnout či prolomit. Proto je nezbytně nutné, abychom se my více obrnili a práci těmto nenechavcům, co nejvíce ztížili. V tomto kurzu se dozvíte, jak vymyslet bezpečné heslo nebo jak to udělat, abyste měli všude jiné heslo a přitom si je vůbec pamatovat nemuseli. Také vám ukážeme další bezpečnostní nástroje, které vám pomohou k bezpečnějšímu chování na internetu.

Osnova kurzu

Seduo.cz

Seduo.cz

Vzdělávací portál

Seduo.cz je vzdělávacím portálem společnosti LMC, který nabízí profesní videokurzy. Kurzy na Seduo.cz vytvářejí přední číst vícečeští lektoři, firmy, vysoké školy, nebo jde o vlastní produkci Seduo.cz.  

Všechny kurzy lektora Seduo.cz

Hodnocení kurzu

94 %

344 hodnocení
269x
59x
13x
2x
1x

Markéta K.

Přehledně. Využiji určitě uvedene odkazy.


Vladimír K.

Človek sa učí celý život a v dobe dynamicky sa rozvíjajúcich IT technológií to platí dvojnásobne. Užitočný kurz, ďakujem.


Jana K.

Stručné, jasné, výstižné

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.