Naučte se používat klávesové zkratky

Nejprodávanější

Kurzem provází  Seduo.cz

Chcete zefektivnit vaši práci a ušetřit čas při běžných úkonech na počítači? Začněte s námi používat klávesové zkratky.

190 Kč s DPH

Celková délka

6 min

Počet lekcí

7

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Většina úkonů, které Vám ukážeme, lze najít i pod nabídkou pravého tlačítka myši či jinde na počítači. Používání klávesových zkratek je ale rychlejší. V tomto kurzu se naučíte ty nejzákladnější i pokročilé, které vám pomohou ušetřit v kanceláři až desítky minut každý den.

V tomto kurzu se naučíte:

  • Jak klávesovými zkratkami kopírovat a vkládat text i soubory.
  • Nejčastěji užívané klávesové zkratky ve Windows.
  • Jak urychlit práci s okny a jak se navigovat ve Windows.
  • Jak vytvářet snímky obrazovky.
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Seduo.cz

Vzdělávací portál

Seduo.cz je vzdělávacím portálem společnosti Alma Career, který nabízí profesní videokurzy. Kurzy na Seduo.cz vytvářejí přední čeští lektoři, firmy, vysoké školy, nebo jde o vlastní produkci Seduo.cz.  

Hodnocení kurzu

93 %

1 901 hodnocení
1396x
388x
95x
17x
5x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Pavla F.

Jasné, přehledné


Soňa S.

veľmi užitočné


Dana B.

příliš rychlé

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.