Naučte se používat klávesové zkratky

Kurzem provází Seduo.cz

Co se v kurzu naučíte

Chcete zefektivnit vaši práci a ušetřit čas při běžných úkonech na počítači? Začněte s námi používat klávesové zkratky.

V kurzu si osvojíte

Většina úkonů, které Vám ukážeme, lze najít i pod nabídkou pravého tlačítka myši či jinde na počítači. Používání klávesových zkratek je ale rychlejší. V tomto kurzu se naučíte ty nejzákladnější i pokročilé, které vám pomohou ušetřit v kanceláři až desítky minut každý den.

V tomto kurzu se naučíte:

  • Jak klávesovými zkratkami kopírovat a vkládat text i soubory.
  • Nejčastěji užívané klávesové zkratky ve Windows.
  • Jak urychlit práci s okny a jak se navigovat ve Windows.
  • Jak vytvářet snímky obrazovky.

Osnova kurzu

Seduo.cz

Seduo.cz

Vzdělávací portál

Seduo.cz je vzdělávacím portálem společnosti LMC, který nabízí profesní videokurzy. Kurzy na Seduo.cz vytvářejí přední číst vícečeští lektoři, firmy, vysoké školy, nebo jde o vlastní produkci Seduo.cz.  

Všechny kurzy lektora Seduo.cz

Hodnocení kurzu

93 %

1 533 hodnocení
1120x
321x
74x
14x
4x

Petra Staňková

Moc díky za tento kurz. Věcný, krátký, praktický, užitečný.


Jozef H.

vyborna pomocka


Jan F.

Rychlé, poučné. Děkuji.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.

Cena: 190 Kč s DPH

Počet lekcí:
7
Celková délka videí:
6 min
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup