Naučte se používat klávesové zkratky

Cena: 129 Kč s DPH

Počet lekcí:
7

Celková délka videí:
6 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Chcete zefektivnit vaši práci a ušetřit čas při běžných úkonech na počítači? Začněte s námi používat klávesové zkratky.

Většina úkonů, které Vám ukážeme, lze najít i pod nabídkou pravého tlačítka myši či jinde na počítači. Používání klávesových zkratek je ale rychlejší. V tomto kurzu se naučíte ty nejzákladnější i pokročilé, které vám pomohou ušetřit v kanceláři až desítky minut každý den.

V tomto kurzu se naučíte:

  • Jak klávesovými zkratkami kopírovat a vkládat text i soubory.
  • Nejčastěji užívané klávesové zkratky ve Windows.
  • Jak urychlit práci s okny a jak se navigovat ve Windows.
  • Jak vytvářet snímky obrazovky.
Ukázat celý popis

Osnova kurzu

Seduo.cz

Seduo.cz

Vzdělávací portál

Seduo.cz je vzdělávacím portálem společnosti LMC, který nabízí profesní videokurzy. Kurzy na Seduo.cz vytvářejí přední číst vícečeští lektoři, firmy, vysoké školy, nebo jde o vlastní produkci Seduo.cz.  

Hodnocení kurzu

94 %
23 hodnocení

jana.stradalova@lmc.eu

Musela jsem si zkratky vytisknout, informací bylo spousta. Ale super a díky


Martin Míčka

Užitečné tipy pro každodenní kancelářský život v krásně stručné kostce.


Vratislav Němeček

Fajnový kurz, rychlý, stručný, efektivní. Jen myslím že v testu je v otázce č.2 chyba. Zaměněn Shift za Ctrl. A v PDF maximalizovat/minimalizovat přes Win. Jinak doporučuji vřele všem!

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.