Naučte se používat klávesové zkratky II.

Nejprodávanější

Kurzem provází  Seduo.cz

Prošli jste naším kurzem klávesové zkratky I. a základní zkratky máte v malíčku? Pojďte se s námi pustit do pokročilého kurzu klávesových zkratek II., a rozšiřte tak svoji zásobu o nové užitečné zkratky. Celý popisek

190 kč s DPH

Celková délka videí

11 min

Počet lekcí

7

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

V kurzu se naučíte zkratky, které Vám umožní zefektivnit práci v textových dokumentech, ve webovém prohlížeči nebo například práci se soubory.

V kurzu se naučíte:

  • zkratky pro speciální symboly
  • zkratky pro formátování a práci s textem
  • práci s prohlížečem
  • klávesové zkratky v kombinaci s myší
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Seduo.cz

Seduo.cz

Vzdělávací portál

Seduo.cz je vzdělávacím portálem společnosti LMC, který nabízí profesní videokurzy. Kurzy na Seduo.cz vytvářejí přední číst vícečeští lektoři, firmy, vysoké školy, nebo jde o vlastní produkci Seduo.cz.  

Všechny kurzy lektora Seduo.cz

Hodnocení kurzu

93 %

531 hodnocení
383x
116x
26x
5x
1x

Michaela M.

Kurz by asi byl použitelný pro základní uživatele PC. Počítačově zdatnější lidé zde nenajdou nic nového.

Problém je, že na některé testové otázky nelze odpovědět. Pro jistotu jsem si dohledávala odpověď jaké klávesové zkratky dělají co (jelikož u mne na systému některé nefungují - jiné nastavení systému a vlastní klávesové zkratky vůbec nezmiňuji). Otázka na horní index se zdá, že nelze zodpovědět správně (podpora MS nabízí zcela jiné klávesové zkratky pro české rozložení klávesnice).

Otázku na MS Edge nedokážu ověřit, zda je správná, jelikož tento program nepoužívám, ale podpora MS pro Edge zcela jednoznačně říká "Ctrl + Shift + P Print using the system dialog". V testu byl jediný ekvivalent na tisk a to bylo označeno jako chybné.

Klávesové zkratky se samozřejmě mohou dost zásadně lišit i mezi verzemi jednotlivých programů, natožpak mezi jednotlivými programy.


Milan Hanzl

Krátké, výstižné


Dagmar K.

Moc děkuji, úžasné

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.