Naučte se používat klávesové zkratky II.

Nejprodávanější

Kurzem provází  Seduo.cz

Prošli jste naším kurzem klávesové zkratky I. a základní zkratky máte v malíčku? Pojďte se s námi pustit do pokročilého kurzu klávesových zkratek II., a rozšiřte tak svoji zásobu o nové užitečné zkratky. Celý popisek

95 Kč s DPH
190 Kč -50 %
Platí do 25. 9. 2023

Celková délka

11 min

Počet lekcí

7

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

V kurzu se naučíte zkratky, které Vám umožní zefektivnit práci v textových dokumentech, ve webovém prohlížeči nebo například práci se soubory.

V kurzu se naučíte:

  • zkratky pro speciální symboly
  • zkratky pro formátování a práci s textem
  • práci s prohlížečem
  • klávesové zkratky v kombinaci s myší
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Seduo.cz

Vzdělávací portál

Seduo.cz je vzdělávacím portálem společnosti LMC, který nabízí profesní videokurzy. Kurzy na Seduo.cz vytvářejí přední čeští lektoři, firmy, vysoké školy, nebo jde o vlastní produkci Seduo.cz.  

Hodnocení kurzu

93 %

592 hodnocení
430x
126x
28x
7x
1x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Dávid L.

Bolo by dobré okrem CZ skratiek priložiť dokument na stiahnutie s SK variantou, no najmä EN variantou.


Vincent Z.

Aj pokračovanie v klávesových skratkách bolo spracované jednoducho a prehľadne.


Josef K.

Zdravím,
informace z vašeho kurzu mi pomohli hodně zrychlit a zpřehlednit práci. Jediná zkratka, kterou bych doplnil je Ctrl+PgUp/PgDwn. Umožňuje to listovat v excelu.
Mnohokrát děkuji a těším se na klávesové zkratky III. pokud je někdy vydáte.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.