Německé časy od A do Z

Nejprodávanější

Kurzem provází  Míša Nofftz Skopalová

Vhodné k poslechu

Příští rok jedeme k moři. Použili byste v této větě přítomný či budoucí čas? A proč? Přestaňte se plácat v německých časech, dejte jim pořádnou strukturu a naučte se logická pravidla, na která se můžete spolehnout a která musíte znát! Celý popisek

990 kč s DPH

Celková délka videí

2:03 hod

Počet lekcí

30

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

V němčině už jen v přítomném čase najdeme spoustu nejrůznějších pravidel, která slouží jako základní stavební kámen pro pochopení složitějších gramatických struktur. 

Slovesa plnovýznamová, pomocná, způsobová, pravidelná i nepravidelná - po tomto kurzu se naučíte nejen vyjádřit to, co potřebujete, ale zároveň to budete umět vyjádřit gramaticky správně!

Naučíte se taky, kdy používat který minulý čas či v jakých situacích je lepší zvolit čas předminulý.

Dozvíte se, jak na vyjadřování budoucnosti pomocí budoucího času a jeho správných gramatických tvarů a pomyslnou třešinkou na dortu pro vás bude objev dalšího budoucího času, kterým budete moct vyjádřit nejrůznější domněnky.

Součástí kurzu jsou i tipy a triky, jak si německé časy ulehčit a vyhnout se typickým chybám českých a slovenských mluvčích!

Jako bonus získáváte několik gramatických přehledů, které vám rozšíří vaše němčinářské obzory a poslouží k další práci. 

V kurzu se naučíte:

 • přítomný čas sloves plnovýznamových, způsobových, pomocných - základ, bez kterého se v němčině nepohnete z místa
 • jak vyjádřit minulost v písemném projevu pomocí plnovýznamových, způsobových sloves či pomocných sloves
 • který čas zvolit v mluveném projevu a jak na něj
 • jak utvořit budoucí čas a kdy ho můžeme bez problémů vynechat
 • časová posloupnost, která se týká i němčiny
 • jak vyjádřit domněnky pomocí času, který dosud neznáte
 • chytáky a typické chyby českých a slovenských rodilých mluvčích

Kurz je určený pro:

 • dospělé pracující, kteří se učí německy z vlastního zájmu
 • dospělé pracující, kteří se učí německy kvůli práci (spolupráce s obchodními partnery, komunikace v němčině, snaha o změnu zaměstnavatele)
 • Čechy a Slováky, kteří rádi tráví dovolenou v německy mluvících zemích a rádi by se domluvili s místními
 • Čechy a Slováky žijící v německy mluvících zemích

Chcete si ve vašich němčinářských znalostech udělat konečně strukturu a pořádek? V tom případě se pusťte do studia!

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Míša Nofftz Skopalová

Lektorka němčiny online

Míše sice nekoluje v krvi germánská krev, díky více než 8 letům v německy mluvících zemích ale přičichla k němčině natolik, číst víceže ji nyní vyučuje online. Aktuálně se věnuje individuální výuce jednotlivců, ale i vedení skupinových online kurzů, ve kterých nepředává učebnicovou němčinu, ale především tu, kterou rodilí mluvčí opravdu používají. Mimo jiné píše blog, natáčí videa, tvoří výukové materiály a ukazuje, že němčina opravdu není tak těžká, jak se o ní říká. Více na michaelaskopalova.cz.

Hodnocení kurzu

97 %

21 hodnocení
18x
3x
0x
0x
0x

Jitka F.

Děkuji, kurz mi objasnil spousty německých otazníků. Chyběla mi jen zmínka o existenci trpného rodu.

Reakce lektora:

“Děkuji za zpětnou vazbu, Jitko! Trpný rod se zhlediska gramatických kategorií neřadí k časům, ale rodům. Proto jsem ho v kurzu nezmiňovala. Třeba na něj ale v budoucnu vytvoříme samostatný kurz ;)“


Helena F.

Dovolím si hodnotit Váš kurz jako výborné opáčko. S pokorou přiznávám, že jsem hodně zapomněla, ale s tímto opakováním si znovu vědomosti oživuji. Helena F.

Reakce lektora:

“Děkuji, Heli :)“


Kristýna W.

Kurz byl sice obsáhlý, ale perfektně pojatý. Za mě rozhodně doporučuji, ráda se ke kurzu někdy zpětně vrátím, až budu tápat:) Hned běžím na další kurz:)

Reakce lektora:

“Kristý, vrtá mi hlavou, do kterého kurzu jste se vrhla. Každopádně moc děkuji za pozitivní hodnocení :)“

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.