Německé předložky stručně a jasně

Nejprodávanější

Kurzem provází  Míša Nofftz Skopalová

Vhodné k poslechu

Jedu z Německa, přes Německo nebo do Německa? Chybné předložky dokážou pěkně zamávat s nejednou informací. Naučte se je správně, aby vám rodilí mluvčí konečně rozuměli! Celý popisek

690 Kč s DPH

Celková délka

1:29 hod

Počet lekcí

34

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Chcete si na němčinu udělat čas o víkendu, přes víkend, přes týden, během týdne, o prázdninách, o Vánocích nebo až v příštím roce? Jak vidíte, předložkám se zkrátka nejde vyhnout a je tedy nejvyšší čas začít je správně používat!

Ne všechny předložky je však možno přeložit doslova či se spolehnout na pád, kterým bychom si pomohli v češtině / slovenštině.

Naučte se předložky, kterými budete moct popsat váš kompletní den či plány na dovolenou. Součástí kurzu je i obsáhlá kapitola věnující se matoucím předložkovým spojením, která čeští a slovenští rodilí mluvčí chybně používají. Chcete umět německé předložky konečně správně a sebejistě používat? V tom případě se na vás těším uvnitř kurzu!

V tomto kurzu se naučíte:

 • umět rozlišovat předložky se 2., 3. a 4. pádem a jejich význam
 • předložky, se kterými budete moct popsat každou dovolenou od A do Z
 • předložky napříč časem, ročním obdobím či lety
 • předložková slovní spojení, která používáme v každodenní komunikaci
 • matoucí předložková spojení, ve kterých chybuje každý Čech i Slovák
 • rozlišovat, kdy je třeba za předložku doplnit člen a kdy nikoliv
 • rozlišovat předložky, které se v němčině chybně zaměňují

Kurz je určený pro:

 • dospělé pracující, kteří se učí německy z vlastního zájmu
 • dospělé pracující, kteří se učí německy kvůli práci (spolupráce s obchodními partnery, komunikace v němčině, snaha o povýšení či změnu práce)
 • Čechy a Slováky, kteří rádi tráví dovolenou v německy mluvících zemích a potřebují se dorozumět v každodenních situacích
 • Čechy a Slováky žijící v německy mluvících zemích
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Míša Nofftz Skopalová

Lektorka němčiny online

Míše sice nekoluje v krvi germánská krev, díky více než 8 letům v německy mluvících zemích ale přičichla k němčině natolik, že ji nyní vyučuje online. Aktuálně se věnuje individuální výuce jednotlivců, ale i vedení skupinových online kurzů, ve kterých nepředává učebnicovou němčinu, ale především tu, kterou rodilí mluvčí opravdu používají. Mimo jiné píše blog, natáčí videa, tvoří výukové materiály a ukazuje, že němčina opravdu není tak těžká, jak se o ní říká. Více na michaelaskopalova.cz.

Hodnocení kurzu

98 %

183 hodnocení
170x
10x
3x
0x
0x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Jana C.

Super
ďakujem

Reakce lektora:

“Gern geschehen, liebe Jana :)“


Michal Qualizza

Ja toll,es hat mich klein bischen zu schwitzen gebracht. Misa macht es hervorhagend. Die Stimme ist sauber, keine Tempo und hauptsächlich verständlich geklärt. Kann ich wirklich weiter Empfehlen. Vielen Dank.

Reakce lektora:

“Gern geschehen, lieber Michal :)“


Katerina M.

Výborný přehled (pro mě obávaných) německých předložek. Velmi obsáhlý, ale přehledný. Přes to že se jedná o ne úplně záživné téma, zvládla jsem poslechnout za pár dní a závěrečný test jsem zvládla i bez koukání do poznámek :). Děkuji a doporučuji

Reakce lektora:

“To mě obrovsky těší, Karolíno! Děkuji za milou recenzi :)“

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.