Německé předložky stručně a jasně

i v audio verzi i v audio verzi
hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází Míša Nofftz Skopalová

Cena: 590 Kč s DPH

Počet lekcí:
34
Celková délka videí:
1:29 hod

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Jedu z Německa, přes Německo nebo do Německa? Chybné předložky dokážou pěkně zamávat s nejednou informací. Naučte se je správně, aby vám rodilí mluvčí konečně rozuměli!

V kurzu si osvojíte

Německý jazyk

Chcete si na němčinu udělat čas o víkendu, přes víkend, přes týden, během týdne, o prázdninách, o Vánocích nebo až v příštím roce? Jak vidíte, předložkám se zkrátka nejde vyhnout a je tedy nejvyšší čas začít je správně používat!

Ne všechny předložky je však možno přeložit doslova či se spolehnout na pád, kterým bychom si pomohli v češtině / slovenštině.

Naučte se předložky, kterými budete moct popsat váš kompletní den či plány na dovolenou. Součástí kurzu je i obsáhlá kapitola věnující se matoucím předložkovým spojením, která čeští a slovenští rodilí mluvčí chybně používají. Chcete umět německé předložky konečně správně a sebejistě používat? V tom případě se na vás těším uvnitř kurzu!

V tomto kurzu se naučíte:

 • umět rozlišovat předložky se 2., 3. a 4. pádem a jejich význam
 • předložky, se kterými budete moct popsat každou dovolenou od A do Z
 • předložky napříč časem, ročním obdobím či lety
 • předložková slovní spojení, která používáme v každodenní komunikaci
 • matoucí předložková spojení, ve kterých chybuje každý Čech i Slovák
 • rozlišovat, kdy je třeba za předložku doplnit člen a kdy nikoliv
 • rozlišovat předložky, které se v němčině chybně zaměňují

Kurz je určený pro:

 • dospělé pracující, kteří se učí německy z vlastního zájmu
 • dospělé pracující, kteří se učí německy kvůli práci (spolupráce s obchodními partnery, komunikace v němčině, snaha o povýšení či změnu práce)
 • Čechy a Slováky, kteří rádi tráví dovolenou v německy mluvících zemích a potřebují se dorozumět v každodenních situacích
 • Čechy a Slováky žijící v německy mluvících zemích

Osnova kurzu

Míša Nofftz Skopalová

Míša Nofftz Skopalová

Lektorka němčiny online

Míše sice nekoluje v krvi germánská krev, díky více než 8 letům v německy mluvících zemích ale přičichla k němčině natolik, číst víceže ji nyní vyučuje online. Aktuálně se věnuje individuální výuce jednotlivců, ale i vedení skupinových online kurzů, ve kterých nepředává učebnicovou němčinu, ale především tu, kterou rodilí mluvčí opravdu používají. Mimo jiné píše blog, natáčí videa, tvoří výukové materiály a ukazuje, že němčina opravdu není tak těžká, jak se o ní říká. Více na michaelaskopalova.cz.

Všechny kurzy lektora Míša Nofftz Skopalová

Hodnocení kurzu

98 %

8 hodnocení
7x
1x
0x
0x
0x

Milan K.

vtipny komentar slouzi ke lepsimu zapamatovani, osobnost lektorky a jeji zpusob vykladu a rychlost se mi libi

Reakce lektora:

“Děkuji, Milane :) Snad se Vám budou líbit i další mé kurzy...“


Roland P.

Dieser Kurs war toll, einzigartig, hervorragend .... einfach wunderbar. Ich empfehle ihn jedem.

Reakce lektora:

“Herzlichen Dank, Roland :)“


Petr J.

Es war nicht schlecht :-)
Ich freue mich auf Ihre nächste Kurse!

MfG Petr

Reakce lektora:

“Danke, Petr! Darf ich nur fragen, was Ihnen in diesem Kurs gefehlt hat?“

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.