Nešvary v prezentaci a jak se jich zbavit

Kurzem provází  Pavel Wieser

Vhodné k poslechu

Máte trému? Říkáte „takže, jakoby“, nebo spěcháte, abyste měli prezentaci rychle za sebou? V kurzu zjistíte, že některých chyb při prezentování se můžete rychle zbavit a jiné vůbec nejsou chybami. Celý popisek

1 090 Kč s DPH

Celková délka

56 min

Počet lekcí

13

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Prezentační dovednosti potřebujeme každý den - na meetingu, v týmu, v rozhovoru s kolegou nebo při sdílení svých nápadů. Nikdy jsme se ale neučili, jak prezentovat efektivně a s lehkostí.

Co si odnesete?

  • Zjistíte, jak konkrétní chyby při prezentaci překonat
  • Osvojíte si postupy pro zvýšení vlastní přesvědčivosti
  • Naučíte se zvládat nečekané situace a udržet pozornost druhých
  • Snížíte stres z prezentací a trému
  • Objevíte řadu zlepšováků, tipů a technik

Kurz obsahuje řadu ukázek a příkladů z praxe, proto pro vás bude snadné si vše představit a využít už při vaší příští prezentaci.

Pro koho je kurz určený?

  • Kdo každého, kdo potřebuje předávat své myšlenky
  • Všem, kteří někdy mluví před lidmi
  • Pro ty, kteří cítí při prezentaci trému a rádi by ji překonali
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Pavel Wieser

Psycholog, kouč, lektor, herec a moderátor

Pavel si Vás získá svou bezprostředností a pozitivním přístupem. Od roku 2004 se profesionálně věnuje veřejnému vystupování a prezentačním dovednostem. Jako kouč a lektor společnosti Nandaru s.r.o. pracuje s jednotlivci a týmy s cílem zvýšení jejich výkonnosti a spokojenosti. V letech 2014-2018 působil v Prezidiu ČAKO - České asociace koučů. Je členem EMCC – European Mentoring and Coaching Council. Jako moderátor vystupoval na business konferencích, kulturních akcích a moderoval diskuze. Veřejné vystupování a umění bylo také předmětem jeho zájmu při studiu psychologie na Univerzitě Karlově. Je absolventem 4 letého výcviku v Na osobu zaměřeném přístupu (PCA) dle Carla Rogerse. Jako lektor a herec působil v Seattlu, Krakově, Berlíně nebo dokonce v Bangkoku. Studoval hereckou metodu Jacques Lecoq a po dobu 7 let se zabýval Dialogickým jednáním na pražské DAMU. V roce 2018 se stal jako herec improvizačního divadla součástí evropského projektu Our Lives, díky kterému si zahrál s improvizátory z 28 zemí EU doma i v zahraničí. Na VOŠ ekonomických studií přednášel témata improvizace v pracovní praxi a vyjednávání. Dnes se kromě koučování zaměřuje na školení rozličných oblastí soft-skills, především na kreativitu, manažerské dovednosti a schopnost, jak prezentovat přirozeně a autenticky.

Hodnocení kurzu

95 %

360 hodnocení
290x
52x
16x
2x
0x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Alena Šefrnová

Skvělý kurz, lektor měl hezký, zajímavý přednes. Na základě vysvětlení a upozornění na "malé věci" bude přednes prezentace působit dobře. Ukázky byly velmi přínosné. Doporučuji.


Petr K.

Skvělí kurz.


Jana N.

super!

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.