Networking: profesionální přístup k budování B2B vztahů

hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází Petr Pouchlý

Cena: 499 Kč s DPH

Sleva -50 %: 249 Kč s DPH

Platí do 31. 1. 2022

Počet lekcí:
23
Celková délka videí:
1:19 hod

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Ovládněte umění seznamování a uzavírání obchodních přátelství skrze networking. Připravte se krok po kroku.

V kurzu si osvojíte

Networking

Bez ohledu na to, jestli jste freelancerem, B2B obchodníkem v obří firmě nebo občanským aktivistou s plány na zlepšení okolí, potřebujete udržovat aktivní kontakty s vaší sítí a smysluplně ji rozšiřovat či částečně obměňovat. Pokud jste již prošli základy networkingu v kurzu Networking: přirozená cesta k profesní spolupráci a hledáte pokročilé techniky, které vám pomohou lépe dělat byznys skrze networking, aniž byste působili jako dotěrný agent s teplou vodou, máte příležitost posunout vaše vědomosti na novou úroveň.

Zaměříme se na efektivní strategii, zmapujeme příležitosti i konkurenci na networkingových akcích, a naučíte se, jak otevírat nové obchodní příležitosti. K tomu všemu získáte desítky ověřených zkušeností, sbíraných dlouhé roky, během hodiny z pohodlí vašeho pracovního křesla.

Osnova kurzu

Petr Pouchlý

Petr Pouchlý

Kapitán škuneru Court of Moravia

Petr vede svobodnou firmu Court of Moravia, vyučuje na Masarykově univerzitě číst víceleadership, má za sebou 6 let konzultantských zkušeností v mezinárodním obchodě, trénoval desítky týmů v oblasti komunikačních dovedností a pomáhal s nastavením prodejní/marketingové strategie více než 100 malých podniků a startupů. Za klíčové úspěchy vděčí networkingu, který vytrvale propaguje v ČR na všech úrovních.

Všechny kurzy lektora Petr Pouchlý

Hodnocení kurzu

87 %

58 hodnocení
35x
11x
10x
0x
2x

Pavel Kynický

Vážně užitečné! A perfektně povídané.


Zora V. T.

Velmi zaujimavy kurz. Plny prikladov z praxe. Dakujem!


Jitka S.

Lektor není reprezentativní. Jeho sledování odvádí mou pozornost od toho, co říká.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.