Networking: profesionální přístup k budování B2B vztahů

Nejprodávanější

Kurzem provází  Petr Pouchlý

Ovládněte umění seznamování a uzavírání obchodních přátelství skrze networking. Připravte se krok po kroku.

690 Kč s DPH

Celková délka

1:19 hod

Počet lekcí

23

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Bez ohledu na to, jestli jste freelancerem, B2B obchodníkem v obří firmě nebo občanským aktivistou s plány na zlepšení okolí, potřebujete udržovat aktivní kontakty s vaší sítí a smysluplně ji rozšiřovat či částečně obměňovat. Pokud jste již prošli základy networkingu v kurzu Networking: přirozená cesta k profesní spolupráci a hledáte pokročilé techniky, které vám pomohou lépe dělat byznys skrze networking, aniž byste působili jako dotěrný agent s teplou vodou, máte příležitost posunout vaše vědomosti na novou úroveň.

Zaměříme se na efektivní strategii, zmapujeme příležitosti i konkurenci na networkingových akcích, a naučíte se, jak otevírat nové obchodní příležitosti. K tomu všemu získáte desítky ověřených zkušeností, sbíraných dlouhé roky, během hodiny z pohodlí vašeho pracovního křesla.

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Petr Pouchlý

Kapitán designerského studia Court of Moravia

Petr vede svobodnou firmu Court of Moravia, zaměřenou na design a úspěšné prosazování obtížných změn v rámci organizací. Nezbytnými pilířů jsou práce s klíčovými lidmi, mocenské obchodní diskuze i zákulisní diplomacie. A pro něj je práce na networkingu alfou a omegou. Součástí jeho práce od roku 2008 je design B2B obchodování, propojování světa velkých korporací se začínajícími startupy i neziskovkami a trénink komunikačních dovedností, spojených s obchodem a sebeprezentací. Má zkušenost s více než 300 různými organizacemi. Za klíčové úspěchy vděčí networkingu, který vytrvale propaguje v ČR na všech úrovních.

Hodnocení kurzu

86 %

94 hodnocení
57x
18x
13x
1x
5x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Zdeněk Vařeka

Pro mě byl Petrův projev příjemný a poslouchatelný.

Co se týká obsahu, kurz se mi líbil, rozhodně byl pro mě přínosný, a myslím, že může být dobrým základním návodem jak dobře na networking.

Já rozhodně mnoho věcí z něj využiji v praxi.


Vladimír K.

Zaujímavý kurz a návod, ako budovať sieť kontaktov pre budúcnosť ako takú, či už v pracovnom alebo osobnom živote. Ďakujem.


Elena U.

Tento kurz nebol 100% pre mňa - ale to je samozrejme na mne, len teda moje vnímanie nemusí byť relevantné pre všetkých.
Za mňa som sa zoznámila s tým ako funguje/by mohol fungovať networking. Páčilo sa mi, že to nebolo o dravej stratégii, ale o takom ľudskejšom prístupe. Na druhej strane neviem úplne pochopiť, ako sa dá systematicky budovať sieť za účelom mať kontakty, ktoré neskôr môžem požiadať o pomoc, a zároveň budovať sieť v zásade nezištne a viac najskôr dávať (alebo aj všeobecne viac dávať). Obe veci - aj stratégia znela fajn a aj myšlienka ľudského prístupu znela dobre. Ale ako sa to dá spojiť, neviem. Môže byť niečo nezištné, keď môj cieľ je vybudovať si kontakt?
A potom sú vizitky ešte stále relevantné? Možno áno, to neviem posúdiť, lebo sa v tejto oblasti nepohybujem, ale myslela som si, že už sme sa od nich trocha posunuli ďalej. A ak sme sa aj posunuli, možno je toto kurz staršieho dáta...
Ale to sú veci, ktoré som ja možno nepochopila. Celkovo stratégia znela rozumne, obsahovala praktické kroky a aj lektor pôsobí, že vie, o čom rozpráva.

P.S. Nemyslím si, že lektor vyrábal test, ale jednak v ňom boli poprehadzované slová a mnoho gramatických chýb, ale zároveň sme v kurze rozprávali o troch druhoch ľudí - dráči, celebrity a spojovatelia. A otázka znela - kto sú radiči?

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.