NLP koučink I. - Naučte se myslet jinak

Kurzem provází  Mgr. Daniela Kalvodová

Naučte se používat Vaše myšlení tak, aby pracovalo pro Vás.

1 690 Kč s DPH

Celková délka

1:14 hod

Počet lekcí

20

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Online kurz NLP koučinku Vám pomůže mít větší vliv na to, co se odehrává ve Vašich životech, lépe porozumět sobě i druhým, myslet proaktivně a vykročit na cestu ke své osobní jedinečnosti.

NLP koučink používá nástroje Neurolingvistického programování (NLP) k aktivnímu sebeřízení a vedení druhých, k využívání vnitřního potenciálu a schopnosti učit se z vlastních zkušeností. Vede k poznání, že Vaše mysl utváří Vaši realitu.

„Vše, kým jsme, je výsledkem toho, na co jsme mysleli“ - Buddha

Když pochopíte proces, kterým svou realitu utváříte, můžete své myšlení měnit v souladu s tím, kým chcete být.

Nejsou to vnější podmínky a okolnosti, na základě kterých jednáte v určitých situacích – ale naučené vzorce chování, které pramení ze způsobu Vašeho přemýšlení.

V prvním modulu se zaměříme na tu část základů NLP, která vede k uvědomění procesu, jak způsob myšlení ovlivňuje realitu, kterou zažíváte. Ta nemusí být vždy taková, jak se jeví - lidská mysl ji neustále různými způsoby zkresluje a čím větší je zkreslení, tím více trpíme.
---
Ve firmách naleznou využití zaměstnanci, řídící pracovníci i majitelé v široké oblasti osobního rozvoje, sebeprezentace a pracovních vztahů.

Ve školách zejména studenti vysokých škol uplatní poznatky při studiu, sebevzdělávání i budoucích profesích.

V osobní rovině nalezne využití každý, kdo se zajímá o osobní rozvoj a chce zlepšit úroveň komunikace. Kurz Vás uvede k novému způsobu přemýšlení a proaktivnímu přístupu k životu.

V kurzu se naučíte:

 • Jak masivní filtry mysli zkreslují realitu
 • Proč není možné nekomunikovat
 • Proč na stavu mysli záleží

Kurz je určený pro:

 • Jednotlivce
 • Firmy
 • Studenty
 • Všechny, kteří chtějí:
  • lépe porozumět sobě i druhým
  • mít na svůj život větší vliv
  • zlepšit své vztahy
  • efektivněji komunikovat
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Mgr. Daniela Kalvodová

Konzultant a lektor osobního rozvoje, NLP kouč

Profesně se věnuje oblasti lidských zdrojů, osobního rozvoje a vzdělávání. Zaměřuje se na využití vnitřního potenciálu k dosažení osobní spokojenosti v jednotlivých oblastech života. Je dlouholetou lektorkou autorských Body&Mind programů, kde aktivně propojuje nejnovější poznatky neurověd s východními naukami. 15 let působila v managementu obchodního domu a restauračního provozu. www.nlpkoucink.cz

Hodnocení kurzu

83 %

147 hodnocení
79x
33x
20x
9x
6x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Gabriela N.

Výborný a veľmi zaujímavý kurz, ktorý dáva detailný pohľad na to, ako funguje naša myseľ, ako a cez aké filtre vnímame realitu, čo nás ovplyvňuje a ako to využiť, ak chceme niečo v živote zmeniť.


Vladimír K.

Nanajvýš zaujímavý kurz. Pohľad na svet zvnútra po spracovaní obrovského množstva podnetov. Kurz ma zaujal nielen obsahovo, ale aj samotnou pani lektorkou a jej prednesom, farbou reči, pokojnou rýchlosťou. Veľmi pekne ďakujem.


Eva V.

Absolvovala som najskor NPL III. a mala som potrebu urobit si poriadok v pojmoch.
V NLP I. su zrozumitelnou formou vysvetlene zaklady tejto metody. Isto si prejdem aj NLP II. Pani lektorka je pre mna OK.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.