NLP koučink I. - Naučte se myslet jinak

Cena: 1 490 Kč s DPH

Počet lekcí:
20
Celková délka videí:
1:14 hod
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Naučte se používat Vaše myšlení tak, aby pracovalo pro Vás.

V kurzu si osvojíte

Online kurz NLP koučinku Vám pomůže mít větší vliv na to, co se odehrává ve Vašich životech, lépe porozumět sobě i druhým, myslet proaktivně a vykročit na cestu ke své osobní jedinečnosti.

NLP koučink používá nástroje Neurolingvistického programování (NLP) k aktivnímu sebeřízení a vedení druhých, k využívání vnitřního potenciálu a schopnosti učit se z vlastních zkušeností. Vede k poznání, že Vaše mysl utváří Vaši realitu.

„Vše, kým jsme, je výsledkem toho, na co jsme mysleli“ - Buddha

Když pochopíte proces, kterým svou realitu utváříte, můžete své myšlení měnit v souladu s tím, kým chcete být.

Nejsou to vnější podmínky a okolnosti, na základě kterých jednáte v určitých situacích – ale naučené vzorce chování, které pramení ze způsobu Vašeho přemýšlení.

V prvním modulu se zaměříme na tu část základů NLP, která vede k uvědomění procesu, jak způsob myšlení ovlivňuje realitu, kterou zažíváte. Ta nemusí být vždy taková, jak se jeví - lidská mysl ji neustále různými způsoby zkresluje a čím větší je zkreslení, tím více trpíme.
---
Ve firmách naleznou využití zaměstnanci, řídící pracovníci i majitelé v široké oblasti osobního rozvoje, sebeprezentace a pracovních vztahů.

Ve školách zejména studenti vysokých škol uplatní poznatky při studiu, sebevzdělávání i budoucích profesích.

V osobní rovině nalezne využití každý, kdo se zajímá o osobní rozvoj a chce zlepšit úroveň komunikace. Kurz Vás uvede k novému způsobu přemýšlení a proaktivnímu přístupu k životu.

V kurzu se naučíte:

 • Jak masivní filtry mysli zkreslují realitu
 • Proč není možné nekomunikovat
 • Proč na stavu mysli záleží

Kurz je určený pro:

 • Jednotlivce
 • Firmy
 • Studenty
 • Všechny, kteří chtějí:
  • lépe porozumět sobě i druhým
  • mít na svůj život větší vliv
  • zlepšit své vztahy
  • efektivněji komunikovat

Osnova kurzu

Mgr. Daniela Kalvodová

Mgr. Daniela Kalvodová

Konzultant a lektor osobního rozvoje, NLP kouč

Profesně se věnuje oblasti lidských zdrojů, osobního rozvoje a vzdělávání. Zaměřuje se na využití vnitřního potenciálu k číst vícedosažení osobní spokojenosti v jednotlivých oblastech života. Je dlouholetou lektorkou autorských Body&Mind programů, kde aktivně propojuje nejnovější poznatky neurověd s východními naukami. 15 let působila v managementu obchodního domu a restauračního provozu. www.nlpkoucink.cz

Všechny kurzy lektora Mgr. Daniela Kalvodová

Hodnocení kurzu

82 %

119 hodnocení
61x
28x
17x
7x
6x

Andrea B.

*******


Renáta Matlochová

Poměr cena a informace = slabé


Pavla D.

Velmi srozumitelný výklad NLP.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.