NLP koučink - kompletní kurz

Nejprodávanější

Kurzem provází  Mgr. Daniela Kalvodová

Dostaňte do života více toho, co v něm chcete mít a odstraňte z něj vše, co Vás limituje.

3 890 Kč s DPH

Celková délka

3:10 hod

Počet lekcí

47

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Maxi kurz NLP koučink je určen všem, kteří chtějí vykročit na cestu ke své osobní jedinečnosti.

Naučí Vás praktickým dovednostem, které Vám pomohou dostat ze sebe i druhých to nejlepší, posunout se v jakékoliv oblasti činností dál a dosáhnout toho, čeho opravdu chcete dosáhnout.

Kurz obsahuje srozumitelné a snadno použitelné nástroje, díky kterým můžete mít kvalitnější osobní či pracovní vztahy, snadněji dosahovat cílů, lépe komunikovat, zažívat méně stresu, více sebevědomí, věřit si, mít práci která Vás baví, nebo cokoliv dalšího. Objevíte způsob, jakým Vaše mysl utváří realitu, kterou žijete, a jak vše využít k záměrné
tvorbě produktivního myšlení, chování a života, který chcete žít.

NLP koučink Vás naučí používat myšlení tak, aby pracovalo pro Vás. Naučíte se technikám, které Vám umožní zvládat emoce a napojit se na svůj vnitřní potenciál. Dokážete snadněji definovat své cíle a dosahovat jich efektivnějším způsobem.
---
Do firem díky novým dovednostem pomůže dostat např. nové úrovně úhlů pohledu, přístupů k plánování, komunikace a pracovních vztahů. Také zlepšit kvalitu firemní kultury a zvýšit výkonnost firmy. Využití naleznou zaměstnanci, řídící pracovníci i majitelé firem v široké oblasti vlastního rozvoje, sebeprezentace a pracovních či osobních vztahů.

Ve školách zejména studenti vysokých škol velmi dobře uplatní NLP koučink pro snadnější a efektivnější zvládání studia, sebeprezentaci, lepší komunikaci i budoucí profese.

Ve sportu jsou NLP techniky velmi dobře použitelné a ve vrcholovém sportu hojně využívané.

V osobní rovině Vám kurz pomůže zlepšit úroveň komunikace s druhými a uvede Vás k novému způsobu přemýšlení a proaktivnímu přístupu k životu. Naučí Vás integrovat do života vnitřní zdroje a utvářet kolem sebe prostor, ve kterém se budete Vy sami i lidé kolem Vás cítit příjemně.

V kurzu se naučíte:

 • Používat vaše myšlení tak, aby pracovalo pro vás
 • Zvládat své emoce a napojit se na svůj vnitřní potenciál
 • Dosahovat cílů jednodušším a efektivnějším způsobem

Kurz je určený pro:

 • Jednotlivce
 • Firmy
 • Sportovce
 • Studenty
 • Všechny, kteří chtějí:
  • lépe porozumět sobě i druhým
  • mít na svůj život větší vliv a dát mu směr
  • zlepšit své vztahy
  • efektivněji komunikovat
  • cítit se tak, jak si sami zvolí
  • umět vědět, co v životě chtějí
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Mgr. Daniela Kalvodová

Konzultant a lektor osobního rozvoje, NLP kouč

Profesně se věnuje oblasti lidských zdrojů, osobního rozvoje a vzdělávání. Zaměřuje se na využití vnitřního potenciálu k dosažení osobní spokojenosti v jednotlivých oblastech života. Je dlouholetou lektorkou autorských Body&Mind programů, kde aktivně propojuje nejnovější poznatky neurověd s východními naukami. 15 let působila v managementu obchodního domu a restauračního provozu. www.nlpkoucink.cz

Hodnocení kurzu

85 %

122 hodnocení
73x
24x
15x
4x
6x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Vladimír K.

Veľmi výborné a vhodné po čase sa opäť k tomuto kurzu vrátiť. Ďakujem.


Petr F.

... připadal jsem si jak u uspávačky hadů :-( Podle projevu jsem lektorce nevěřil to, že je přesvědčená o tom, o čem školí v tomto kurzu...


Dana Zochova

Absolvovala jsem podruhé, abych vše lépe vstřebala. Skvělý kurz, rychlost tak akorát, užitečné rady...

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.