NLP koučink - kompletní kurz

Cena: 3 790 Kč s DPH

Počet lekcí:
47

Celková délka videí:
3:10 hod

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Dostaňte do života více toho, co v něm chcete mít a odstraňte z něj vše, co Vás limituje.

Maxi kurz NLP koučink je určen všem, kteří chtějí vykročit na cestu ke své osobní jedinečnosti.

Naučí Vás praktickým dovednostem, které Vám pomohou dostat ze sebe i druhých to nejlepší, posunout se v jakékoliv oblasti činností dál a dosáhnout toho, čeho opravdu chcete dosáhnout.

Kurz obsahuje srozumitelné a snadno použitelné nástroje, díky kterým můžete mít kvalitnější osobní či pracovní vztahy, snadněji dosahovat cílů, lépe komunikovat, zažívat méně stresu, více sebevědomí, věřit si, mít práci která Vás baví, nebo cokoliv dalšího. Objevíte způsob, jakým Vaše mysl utváří realitu, kterou žijete, a jak vše využít k záměrné
tvorbě produktivního myšlení, chování a života, který chcete žít.

NLP koučink Vás naučí používat myšlení tak, aby pracovalo pro Vás. Naučíte se technikám, které Vám umožní zvládat emoce a napojit se na svůj vnitřní potenciál. Dokážete snadněji definovat své cíle a dosahovat jich efektivnějším způsobem.
---
Do firem díky novým dovednostem pomůže dostat např. nové úrovně úhlů pohledu, přístupů k plánování, komunikace a pracovních vztahů. Také zlepšit kvalitu firemní kultury a zvýšit výkonnost firmy. Využití naleznou zaměstnanci, řídící pracovníci i majitelé firem v široké oblasti vlastního rozvoje, sebeprezentace a pracovních či osobních vztahů.

Ve školách zejména studenti vysokých škol velmi dobře uplatní NLP koučink pro snadnější a efektivnější zvládání studia, sebeprezentaci, lepší komunikaci i budoucí profese.

Ve sportu jsou NLP techniky velmi dobře použitelné a ve vrcholovém sportu hojně využívané.

V osobní rovině Vám kurz pomůže zlepšit úroveň komunikace s druhými a uvede Vás k novému způsobu přemýšlení a proaktivnímu přístupu k životu. Naučí Vás integrovat do života vnitřní zdroje a utvářet kolem sebe prostor, ve kterém se budete Vy sami i lidé kolem Vás cítit příjemně.

V kurzu se naučíte:

 • Používat vaše myšlení tak, aby pracovalo pro vás
 • Zvládat své emoce a napojit se na svůj vnitřní potenciál
 • Dosahovat cílů jednodušším a efektivnějším způsobem

Kurz je určený pro:

 • Jednotlivce
 • Firmy
 • Sportovce
 • Studenty
 • Všechny, kteří chtějí:
  • lépe porozumět sobě i druhým
  • mít na svůj život větší vliv a dát mu směr
  • zlepšit své vztahy
  • efektivněji komunikovat
  • cítit se tak, jak si sami zvolí
  • umět vědět, co v životě chtějí
Ukázat celý popis

Osnova kurzu

Naučte se myslet jinak - část I.


5:16


4:39


4:26


4:02


5:41


4:23


2:35


4:39


2:03


2:31


0:58


Naučte se myslet jinak - část II.


5:04


3:35


5:10


2:25


3:18


4:33


5:51


3:33


Praktické techniky pro život


2:38


5:32


7:18


3:26


5:20


4:03


7:05


5:07


4:55


7:58


2:37


Dosahování cílů, které baví


4:40


2:44


Kroky k dobře definovaným cílům


4:34


3:22


3:48


5:46


3:29


1:46


4:11


2:03


1:47


4:03


6:56


3:51


4:41


2:16Celková délka videí

3:10 hod

Mgr. Daniela Kalvodová

Mgr. Daniela Kalvodová

Konzultant a lektor osobního rozvoje, NLP kouč

Profesně se věnuje oblasti lidských zdrojů, osobního rozvoje a vzdělávání. Zaměřuje se na využití vnitřního potenciálu k číst vícedosažení osobní spokojenosti v jednotlivých oblastech života. Je dlouholetou lektorkou autorských Body&Mind programů, kde aktivně propojuje nejnovější poznatky neurověd s východními naukami. 15 let působila v managementu obchodního domu a restauračního provozu. www.nlpkoucink.cz

Hodnocení kurzu

96 %
11 hodnocení

Lenka Havlíčková

Ocenila bych více příkladů využití v praxi. Například uvedení několika vět, jak správně zní definovaný cíl.


Kateřina

Tento kurz mě přiměl vidět a vnímat svět jinak, "otevřel mi oči" - a také ostatní smysly. Pouštím si ho znovu a objevuji nové věci, určitě si ho projdu ještě víckrát. Je nabitý velmi zajímavými informacemi. Děkuji!


Milada Blažková, PhDr.

Kurz NLP koučování mě velmi zaujal. Považuji ho za originální a užitečný nástroj osobního rozvoje. Zejména mě oslovilo množství příkladů a příběhů, na nichž lektorka stručně, jasně a výstižně vysvětluje teoretický rámec NLP koučování. Za užitečné považuji zejména know-how, které v podobě vybraných technik lektorka zprostředkovává. Moc děkuji za stručné, jasné, přehledné a provázané podání.

Lektorka je výborně připravená. Sama jsem absolventkou výcviků NLP a musím říct, že lektorka poznatky z NLP a souvisejících disciplín posouvá na vyšší a v Česku neobvyklou úroveň.

Moc děkuji.

Milada Blažková, PhDr.

Externí koučka a lektorka , Masarykova univerzita Brno

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.