Všechny kurzy

Obchodní myšlení

hodnocení 94 %

Kurzem provází Jan Laibl

Cena: Zdarma

Počet lekcí:
11

Celková délka videí:
21 min

Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Prosaďte své nápady, prodejte své produkty a realizujte tak své sny.

Kurz Obchodního myšlení je pro každého, kdo potřebuje přesvědčovat ostatní. Zkušení obchodníci si díky němu osvěží klíčové principy, z nichž jejich práce vychází. Začínající podnikatelé, studenti, ale i aktivní zaměstnanci, kteří chápou potřebu obchodních dovedností, se naučí přemýšlet jako skuteční obchodníci.

Na konci kurzu dokážete:

1. Prosadit se v oblasti obchodu

2. Lépe a efektivněji přesvědčovat ostatní

3. Překonat strach a obavy - a dokázat využít příležitosti

4. Jednat a působit jako profesionální obchodník

Tento kurz se skládá z výukových videí, dalších textových studijních materiálů a závěrečného testu. Pokud test zvládnete, získáváte certifikát, který slouží jako osvědčení o absolvování.

Jan Laibl

Jan Laibl

Podnikatel a profesionální obchodník

Jan Laibl je profesionálním obchodníkem. Obchod si zamiloval a provází ho celou kariérou. V současnosti předává své znalosti dál … číst více na obchodních školeních a seminářích prestižním korporacím. Je jedním ze zakladatelů společnosti osobniasistentka.cz a spolumajitel společnosti, která outsourcuje prodej. Je autorem knížky pro obchodníky s názvem „Ne! Já nic nechci!“. Podnikat začal již během studia na střední škole, tvrdí o sobě, že začínal jako klasický obchodník – vržený do vody. Motto: "Obchodník je jednou z nejtěžších profesí, ale zároveň jednou z nejlepších, které si můžete vybrat." Více na: www.janlaibl.cz nebo www.janicnechci.cz

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Lekce

Všichni jsme obchodníci
1. Prodej v každodenním životě 3:05
2. Jak být profesionálem? 1:33
Etika v obchodu a prodeji
3. Uznávejte hodnoty 2:39
4. Nebuďte prodejce, buďte obchodník 2:31
Motivace a disciplína
5. Začněte s otázkou: Proč? 0:52
6. Budujte disciplínu 2:24
Strach, obavy a jak je překonat
7. Strach a obavy 3:38
8. Jak je překonat 1:23
Rozhovor jako klíčová obchodní metoda
9. Rozhovor jako klíčová obchodní metoda 2:16
Závěrečné video a další zdroje
10. Závěrečné video a další zdroje 1:00
Závěrečný kvíz
11. Závěrečný kvíz

Hodnocení kurzu

94 %
1 348 hodnocení

Dana Pecková Dnes

Výborný


Vítězslav Vepřek Před 4 dny

Kurz je zdařilý a lektor prokázal velikou přesvědčovací schopnost která vedla k udržení pozornosti a zopakování všech dorých zásad správného obchodníka. Děkuji za tuto formu.


Tomáš Sohlich Před 4 dny

Kurz i přednáška je vedena na obecné rovině, avšak velmi motivující a inspirativní.


MgA. Vítězslav Charvát Před 4 dny

Děkuji mnohokrát. Kurz jsem dostal od jobs.cz jako dárek k svátku a jsem za něj opravdu vděčný. Posunul mě opět zase o krok kupředu směrem k rozhodnutí začít podnikat a především něco dělat!


Milan Slavíček Před 4 dny

Trefné, motivující a stejně poutavé jako přednáška Honzy na živo.


Markéta Rejmontová Před 6 dny

Skvělý kurz, pan Jan Laibl předává nejen know-how, ale i energii, která dokáže nakopnout a zvednout ze židle líných argumentů:-)


Petr Haskei Před 6 dny

Perfektní. Díky


Zuzana Benkovská Před 6 dny

Děkuji hodně jsem načerpala nových informací


Šárka Renčová Před 6 dny

skvělý


Jan Zástěra Před 6 dny

Krátké, výstižné, motivující. Děkuji :)