Obyčejný byznys v neobyčejné době

Kurzem provází  Margareta Křížová

Co teď s firmou a týmem? Inspirujte se tipy od profíka na fúze a akvizice a mentorky malých a začínajících podnikatelů.

zdarma

Celková délka

8 min

Počet lekcí

2

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Možná to ve firmách a týmech právě teď není o vymýšlení složitých strategií a zavádění „zaručeně správných” modelů na predikci budoucnosti. Třeba stačí vzít selský rozum do hrsti, některé věci prostě zkusit a pokračovat v nich, pokud zaberou, nebo je zahodit a zkusit něco jiného. Pár takových rad a tipů uslyšíte i v tomto kurzu.

V době karantény pro nás v týmu Seduo.cz bylo přednější se na dálku spojit s lektory a přinést vám aktuální téma raději rychle, než graficky a zvukově učesané, jak jste běžně zvyklí. Lektoři natáčeli v domácích podmínkách: My jim za jejich rychlost a flexibilitu děkujeme, vás prosíme o omluvení nižší zvukové a obrazové kvality. Děkujeme, tým Seduo.cz.

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Margareta Křížová

Byznys mentorka, poradkyně v oblasti obchodní strategie a fúzí a akvizic

Radím lidem na startu podnikání i v dalším růstu. Spolupracuji s firmami na obchodní strategii a při prodeji nebo nákupu podílů společností. Radím startupům při vstupu investora do společnosti. Na NEWTON University vedu podnikatelský akcelerátor NEWTON Business Accelerator. Byla jsem investorkou v pořadu České televize Den D. Na Rádiu ZET jsem moderovala svůj pořad Podnikání od A do ZET a v České televizi pořad zaměřený na finanční gramotnost - Máme na to. Píšu blog, napsala jsem knížku Z deníku investorky aneb Jak podnikat a nezbláznit se. 

www.margaretakrizova.com

Hodnocení kurzu

88 %

150 hodnocení
89x
40x
16x
1x
4x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Klára G.

Selsky rozum je v dnesni dobe dulezity. Diky.

Reakce lektora:

“Milá Kláro, děkuju za hezké hodnocení, ať se daří, Margareta“


Jaroslav A.

Stručné a moudré rady.

Reakce lektora:

“díky a mějte se fajn, Margareta“


Věra Vaňková

Kurz byl přiměřeně krátký a pozitivní. Vystupování lektora bylo přirozené a zaujalo mne svým pohodovým projevem.

Reakce lektora:

“Dobrý den, děkuju za pohodové hodnocení. Mějte hezké léto i v této neobyčejné době, Margareta“

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.