Obyčejný byznys v neobyčejné době

Cena: zdarma

Počet lekcí:
2
Celková délka videí:
8 min
Spustit kurz zdarma
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Co teď s firmou a týmem? Inspirujte se tipy od profíka na fúze a akvizice a mentorky malých a začínajících podnikatelů.

Možná to ve firmách a týmech právě teď není o vymýšlení složitých strategií a zavádění „zaručeně správných” modelů na predikci budoucnosti. Třeba stačí vzít selský rozum do hrsti, některé věci prostě zkusit a pokračovat v nich, pokud zaberou, nebo je zahodit a zkusit něco jiného. Pár takových rad a tipů uslyšíte i v tomto kurzu.

V době karantény pro nás v týmu Seduo.cz bylo přednější se na dálku spojit s lektory a přinést vám aktuální téma raději rychle, než graficky a zvukově učesané, jak jste běžně zvyklí. Lektoři natáčeli v domácích podmínkách: My jim za jejich rychlost a flexibilitu děkujeme, vás prosíme o omluvení nižší zvukové a obrazové kvality. Děkujeme, tým Seduo.cz.

Osnova kurzu

Všechny lekce jsou přístupné
Obyčejný byznys v neobyčejné době
Celková délka videí
8 min
Margareta Křížová

Margareta Křížová

Mentorka, podnikatelka, poradkyně, spoluzakladatelka CEAG

Radí lidem v podnikání, jedna ze zakládajících partnerek CEAG, zodpovědná především za strategii, business development a číst víceporadenství v rámci fúzí a akvizic. Spolupracuje s fondy private equity, strategickými investory a vlastníky společností. Členka Rady pro komercializaci výsledků vědy a výzkumu ČZU. Investorka v pořadu České televize Den D. Dva roky na Rádiu ZET moderovala svůj pořad Podnikání od A do ZET, píše blog, napsala knížku Z deníku investorky aneb Jak podnikat a nezbláznit se. www.margaretakrizova.com

Všechny kurzy lektora Margareta Křížová

Hodnocení kurzu

88 %

148 hodnocení
88x
39x
16x
1x
4x

Klára Grammetbauerová

Selsky rozum je v dnesni dobe dulezity. Diky.

Reakce lektora:

“Milá Kláro, děkuju za hezké hodnocení, ať se daří, Margareta“


Jaroslav Anděl

Stručné a moudré rady.

Reakce lektora:

“díky a mějte se fajn, Margareta“


Věra Vaňková

Kurz byl přiměřeně krátký a pozitivní. Vystupování lektora bylo přirozené a zaujalo mne svým pohodovým projevem.

Reakce lektora:

“Dobrý den, děkuju za pohodové hodnocení. Mějte hezké léto i v této neobyčejné době, Margareta“

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.