Odhalte finanční zdraví podniku

Nejprodávanější

Kurzem provází  Seduo.cz

Naučte se, jak rychle a efektivně zhodnotit firmu po finanční stránce, když na to máte 20 minut a nepotřebujete znát úplné detaily.

290 Kč s DPH

Celková délka

13 min

Počet lekcí

7

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Znalosti z kurzu se vám budou hodit například tehdy, když si chcete firmu rychle proklepnout před schůzkou s možným klientem, nebo když se chystáte na pracovní pohovor. Čísla, většinou, nelžou a pohled na finance firmy vám pomůže odhalit to, co krásná webová prezentace neukáže.

V kurzu se naučíte:

  • Kam se mrknout, když potřebujete najít veřejně dostupné zdroje finančních informací.
  • Představíme si rychlé, jednoduché a užitečné ukazatele na posouzení firmy.
  • Konkrétně se zaměříme na výkonnost, ziskovost, zadluženost a likviditu. 
  • Vysvětlíme si,  jak tyto vybrané ukazatele interpretovat.

Pro koho je kurz

  • Kurz je určený lidem, kteří o výkazu zisku a ztrát nebo rozvaze neslyší poprvé v životě a zároveň pro ně finance nejsou denním chlebem. 
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Seduo.cz

Vzdělávací portál

Seduo.cz je vzdělávacím portálem společnosti Alma Career, který nabízí profesní videokurzy. Kurzy na Seduo.cz vytvářejí přední čeští lektoři, firmy, vysoké školy, nebo jde o vlastní produkci Seduo.cz.  

Hodnocení kurzu

86 %

267 hodnocení
146x
73x
36x
8x
4x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Ing. Marek Číž

Velmi přínosný kurz na zopakování a prohloubení znalostí v oblasti finanční analýzy a hodnocení podniků.


Imrich M.

jednoduché, praktické


Adam Lehar

testové otázky jsou velmi zavádějící....

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.