Odhalte finanční zdraví podniku

hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází Seduo.cz

Cena: 290 Kč s DPH

Počet lekcí:
7
Celková délka videí:
13 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Naučte se, jak rychle a efektivně zhodnotit firmu po finanční stránce, když na to máte 20 minut a nepotřebujete znát úplné detaily.

V kurzu si osvojíte

Finance

Znalosti z kurzu se vám budou hodit například tehdy, když si chcete firmu rychle proklepnout před schůzkou s možným klientem, nebo když se chystáte na pracovní pohovor. Čísla, většinou, nelžou a pohled na finance firmy vám pomůže odhalit to, co krásná webová prezentace neukáže.

V kurzu se naučíte:

  • Kam se mrknout, když potřebujete najít veřejně dostupné zdroje finančních informací.
  • Představíme si rychlé, jednoduché a užitečné ukazatele na posouzení firmy.
  • Konkrétně se zaměříme na výkonnost, ziskovost, zadluženost a likviditu. 
  • Vysvětlíme si,  jak tyto vybrané ukazatele interpretovat.

Pro koho je kurz

  • Kurz je určený lidem, kteří o výkazu zisku a ztrát nebo rozvaze neslyší poprvé v životě a zároveň pro ně finance nejsou denním chlebem. 

Osnova kurzu

Seduo.cz

Seduo.cz

Vzdělávací portál

Seduo.cz je vzdělávacím portálem společnosti LMC, který nabízí profesní videokurzy. Kurzy na Seduo.cz vytvářejí přední číst vícečeští lektoři, firmy, vysoké školy, nebo jde o vlastní produkci Seduo.cz.  

Všechny kurzy lektora Seduo.cz

Hodnocení kurzu

85 %

142 hodnocení
73x
43x
16x
6x
4x

Martin M.

Vše jasně a stručně vysvětleno, rychlokurz finanční analýzy firmy.


Ing. L. P.

Kurz bol krátky ale o to praktický a výstižný.


Lukáš D.

Mám dojem že vo výpočte zadĺženosti máte obrovskú chybu. mld/mil nemôže byť menej ako 1.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.