Odprezentuj: 10 chyb při tvorbě prezentací a jak se jim vyhnout

i v audio verzi i v audio verzi

Cena: 690 Kč s DPH

Sleva 50%: 345 Kč s DPH

Platí do 7. 10. 2022

Počet lekcí:
12
Celková délka videí:
43 min
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Máte už dost klasických prezentací? Nápady na to, jak je dělat líp, ale nemáte? Zapomeňte na prezentační devadesátky a začněte vytvářet prezentace pro 21. století.

V kurzu si osvojíte

Dívá se publikum při vaší prezentaci do mobilu? Máte potíž udržet jejich pozornost? Působí vaše prezentace jako rohypnol? Nevíte si rady, jak připravit atraktivní slajdy? Chcete, aby vaše prezentace měla konečně hlavu a patu? Pak jste tady správně.

V kurzu se naučíte:

 • Jak změnit slajdy přeplněné textem
 • Čím nahradit slajdy Agenda, Děkuji za pozornost a další prezentační klišé
 • Jak poskládat poutavou a smysluplnou linku prezentace
 • Jak používat základní pravidla grafického designu při navrhování slajdů
 • Čemu se vyhnout při vizualizaci slajdů
 • Kde hledat netuctové vizuály do prezentací
 • Jak nezahltit své posluchače fakty
 • Jak efektivněji prezentovat data v grafech
 • Jak účelně používat animace, přechody a videa
 • Jak nepodléhat korporátním prezentačním zlozvykům

Kurz je určený pro:

 • Pro všechny, kdo velkou část své pracovní doby tráví v PowerPointu
 • Pro každého, kdo nechce mrhat čas svých kolegů při prezentacích
 • Pro všechny, kdo nechtějí vytvářet stále dokola stejně nudné prezentace
 • Pro manažery, kteří úkolují své podřízené vytvářením prezentací

Osnova kurzu

Marek Hrkal

Marek Hrkal

Tvůrce prezentací a autor knihy Odprezentuj

Marek se věnuje prezentacím profesně od roku 2010, kdy založil odprezentuj.cz a na vizitku si jako úplně první člověk číst vícev Česku napsal tvůrce prezentací. Svoje dlouholeté zkušenosti s přípravou prezentací pro klienty z Česka, Rakouska, Německa či Švýcarska v roce 2018 shrnul do knihy Odprezentuj.

Všechny kurzy lektora Marek Hrkal

Hodnocení kurzu

94 %

787 hodnocení
616x
130x
30x
8x
3x

Jana P.

Děkuji za přínosný kurz a skvělý přesvědčivý projev s příklady. Své letošní prezentace ráda předělám :) Myslím, že některé odlišnosti od doporučení z kurzu paní Olgy Hošťákové jsou dané i tím, že je rozdíl prezentovat data na konferenci, ve firmách komerčního charakteru, a připravovat prezentace do výuky ve škole. Řada doporučení se sice bude prolínat i tak, ale dovedu si představit, že pravidlo "řekni to 3x" v některých předmětech studenti ocení.

Reakce lektora:

“Díky za báječnou recenzi i zamyšlení. Nic není černobílé a každé pravidlo má své pro a proti. Obecně při použití pravidla "řekni to 3×" podle mého soudu vznikají spíš tuctové prezentace bez nápadu. Neznamená to ale, že někdy nemusí být užitečné své klíčové sdělení zopakovat vícekrát. U aplikace každého pravidla je zapotřebí řídit se svým vlastním rozumem a nebýt dogmatický. Ještě jednou díky, Marek“


Jan A.

Vynikající a moc děkuji.

Reakce lektora:

“Potěšení na mé straně:-) Díky, Marek“


Vlastimil Š.

Proti ostatním kurzům bylo v přednáškách větší množství informací, tedy logicky v přezkoušení více otázek........... celkově mohu doporučit. V.

Reakce lektora:

“Jasné. Nemůže to být zadarmo:-) Díky za doporučení! Marek“

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.