Odvaha vystoupit z komfortní zóny s Tomášem Etzlerem

i v audio verzi

Cena: 1 390 Kč s DPH

Počet lekcí:
10
Celková délka videí:
1:06 hod
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Tomášova cesta z Ostravy do jedné z nejprestižnějších zpravodajských stanic na světě je nabita poutavými příběhy odvahy i selhání. Poslechněte si jeho cestu za hranici nejen válečné, ale i komfortní zóny. Kurz vás bude bavit i motivovat.

Proč lidé odcházejí do světa? Proč odcházejí od zdánlivě slušného bydla? Odpovědí může být několik: zvědavost, touha poznávat nové, lépe placené zaměstnání. Vždy tam ale bude ještě jeden důvod: nespokojenost. 

  • Krkolomná cesta k úspěchu

Mezinárodně i v Česku uznávaný novinář ve svém poutavém povídání vysvětlí, co ho vedlo k odchodu z pohodlného života televizního dramaturga v Ostravě k životu nádeníka ve Spojených státech. Podělí se o svou nelehkou osmiletou cestu od umývače oken k novináři mezinárodní zpravodajské televize CNN.

  • Touha nevzdat to

Proč mu to trvalo tak dlouho, jaké překážky musel na cestě překonat a jak svého snu nakonec dosáhl? Proč to nikdy nevzdal? Vysvětluje také, proč se v CNN nespokojil s prestižní prací editora zahraničních zpráv a jak se dopracoval mezi úzkou skupinu válečných korespondentů.

  • Nový start

Po sedmi letech v CNN a sedmi v České televizi v roli čínského zpravodaje přišel přechod na volnou nohu. Přes všechny zkušenosti také nebyl lehký.

  • Pro milovníky dobrých příběhů a lidi na rozcestí

Tento kurz je určen každému, kdo má rád zajímavé dobrodružné příběhy. Zejména ale pro ty, kteří stojí v životě na rozcestí, dostali se do slepé uličky, jsou nespokojeni, hledají inspiraci a povzbuzení. Kurz není jednoznačným receptem na krizi. Snad vás ale motivuje, že nikdy není nic ztraceno, a že nic není nemožné. 

Osnova kurzu

Tomáš Etzler

Tomáš Etzler

novinář, spolupracovník CNN

Tomáš Etzler je především novinář, ale také tělocvikář, zeměpisec, dělník v koksovně, natěrač komínů, dramaturg hudebně číst vícezábavných pořadů, umývač oken, uklízeč, stavební dělník, ošetřovatel, číšník, editor zpráv, zahraniční zpravodaj, kameraman, střihač, válečný zpravodaj,  filmový režisér, řečník, moderátor, spisovatel... Sedm let působil jako stálý zpravodaj České televize v Číně, před tím strávil sedm let ve válečných a jiných krizových zónách co by redaktor  CNN. Pracoval ve více než šedesáti zemích světa, získal za svou práci řadu mezinárodní ocenění, včetně ceny Emmy. V loňském roce dokončil dokumentární film Nebe, letos mu vyjde druhá kniha “Co jsem to proboha udělal?”. Žije v Praze, miluje své děti a Lucii.

Všechny kurzy lektora Tomáš Etzler

Hodnocení kurzu

94 %

1 239 hodnocení
942x
217x
62x
11x
7x

Kamila Krejčíková

Tomáše obdivuji už dávno, úžasné povídání. Moc děkuji za možnost si poslechnout jeho příběh. :-)


Roman A.

Veľmi dobrý kurz


Jan G.

Motivující kurz.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.