Odvaha žít jinak

Nejprodávanější

Kurzem provází  Pavel Moric

Vhodné k poslechu

Jak byste žili, kdybyste se míň báli? Do čeho byste se pustili? Co byste ukončili? Co vám brání žít dle svých představ? Najděte kuráž a prozkoumejte všechny odstíny své osobní odvahy. Celý popisek

1 490 Kč s DPH

Celková délka

1:18 hod

Počet lekcí

21

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Máte kuráž?

  • Jít jako první na taneční parket.
  • Odejít z práce.
  • Vydat se na cestu kolem světa.
  • Sáhnout na hada.
  • Říct doma, že chcete požádat o rozvod.
  • Jít na vyšetření kvůli podezření na vážnou nemoc.
  • Veřejně říct svůj názor.
  • …?

Odvaha se neměří tím, jestli skáčete padákem nebo je vaším vrcholným adrenalinovým zážitkem víkend strávený u rodičů. Každý se něčeho bojí. A je jedno čeho. Všichni ale na na cestě za lepším životem a lepším já potkáváme strach, obavy, černé scénáře a představy neúspěchu.

Co kdyby to ale bylo jinak? Co kdybychom se místo odhánění strachu s ním skamarádili? Co kdybychom se k sobě chovali jako ten nejvíc podporující trenér? Co kdybychom si v hlavách kreslili, jaké to bude, když se nám to povede? Co kdybychom se trénovali na úspěch a pochválili se i za pokus?

Nahlédněte s Pavlem Moricem, oblíbeným lektorem osobního rozvoje, všechny tváře odvahy. Brzdy a limity, které většina lidí dobře zná. Negativní zážitky, které dodneška diktují, abyste se drželi při zdi. Také ale mentální postupy a strategie, které vám pomohou se rozhoupat a přerámovat myšlení směrem: Jo, to dám!

Troufnete si díky kurzu odhalit, co vás v životě brzdí? Odvážíte se udělat první krok?

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Pavel Moric

Trenér, kouč, speaker, zakladatel klubu Karatevision

Pavel Moric je úspěšný lektor a mentor na české scéně osobního rozvoje. Kromě toho vzešel ze sportovního prostředí, kde na poli karate získal 7x titul mistra České republiky. Vychoval mnoho mistrů ČR v karate. Je velkým příznivcem sebeobjevování a cestování za poznáním. Absolvoval přes 400 terapeutických sezení se svým vlastním materiálem a také strávil týden na poušti Sahara. Navštívil 2x Peru a zúčastnil se šamanských ceremonií.

Neustále inspiruje a sdílí své nabyté zkušenosti různou formou mezi různá publika od korporátních sfér přes širokou veřejnost až po workshopové akce mimo ČR (Kréta/Thajsko). Uvědomění je klíč ke změně a dává možnost realizovat vyšší a rozvinutější formy bytí zde na Zemi. Má mnoho videí na Youtube a stovky tisíc shlédnutí. Je to rebel :-).

Hodnocení kurzu

96 %

472 hodnocení
401x
48x
17x
2x
4x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Andrea S.

Vie udrzat moju pozornost


Pavol A.

Super pozitívne naladenie :)


Eva V.

Doporučuji!!

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.