OneDrive pro firmy 1: Pracujte se soubory kdekoli

Cena: 690 Kč s DPH

Počet lekcí:
17
Celková délka videí:
1:00 hod
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Pracujte se soubory efektivně a přistupujte k nim kdekoli, kde je připojení k internetu. Poznejte cloudové úložiště OneDrive pro firmy a možnosti pro práci s ním přímo ve webovém prohlížeči!

Neustále s sebou nosíte soubory na flashkách, nebo si je posíláte emailem? Máte je dostupné jenom na jednom počítači a často s nimi potřebujete pracovat i mimo něj? Zálohujete jen občas a už jste někdy přišli o důležitý soubor?

Pak vyzkoušejte cloudové úložiště OneDrive pro firmy, které značně zefektivní Vaši práci! Poskytne Vám spoustu bezpečného prostoru pro všechny Vaše pracovní soubory, které pak budete mít dostupné odkudkoli. Všechny je automaticky zálohuje a Vy se o své soubory už nebudete muset bát.

Tento kurz tvoří první ze série kurzů věnujících se cloudovému úložišti OneDrive pro firmy. Tvoří základní kámen pro všechny navazující kurzy. Dozvíte se v něm nejdůležitější informace o tomto úložišti a vše o práci s ním ve webovém rozhraní – od základní teorie a informací o dalších úložištích od Microsoftu, přes orientaci v tomto úložišti a nahrávání souborů a složek do něj, až po zajímavé funkce pro práci se soubory, jako je třeba historie verzí, efektivní vyhledávání nebo obnova OneDrive.

Lektorka kurzu se učením Office 365, kam patří i OneDrive pro firmy, živí. Sama toto cloudové úložiště aktivně používá již mnoho let. Vzhledem k tomu, že se jedná o velmi populární aplikaci, odškolila o něm v minulých letech mnoho školení, a to jak praktických školení na živo, tak online školení a webinářů. Díky tomu Vám nyní může nabídnout to nejlepší ze všech školení ve spojení se spoustou užitečných tipů z praxe.

V kurzu se naučíte:

  • co je to OneDrive pro firmy a proč na něj ukládat soubory
  • jak s tímto úložištěm souvisí knihovny na SharePointu nebo třeba osobní OneDrive
  • jak se v tomto úložišti orientovat a jak používat základní funkce pro práci se soubory
  • jak na OneDrive nahrávat jednotlivé dokumenty i celé složky a jak vše poté upravovat
  • co je to historie verzí nebo třeba Office Online a jak je používat
  • jak ve OneDrive vyhledávat
  • jaká nastavení jsou k dispozici pro OneDrive pro firmy

Komu je kurz určený:

  •  pro začátečníky i mírně pokročilé
  • začátečníci ocení představení aplikace OneDrive pro firmy krok po kroku
  • pokročilejší uživatelé zase spoustu triků a tipů pro praxi a ukázku méně známých funkcí

 

Osnova kurzu

CloudForce

CloudForce

Specialisté na Office 365

Společnost CloudForce s.r.o. je certifikovaným partnerem společnosti Microsoft ČR a má výhradní právo poskytovat předprodejní poradenství, číst víceimplementační/reimplementační podporu s nastavením služeb a následnou technickou podporu nastavených služeb. Více na www.cloudforce.cz.

Všechny kurzy lektora CloudForce
Tereza Hoření

Tereza Hoření

Office 365 Trainer

Tereza je školitelkou, která ve společnosti CloudForce s.r.o. bravurně zvládá pozici Office 365 Trainer. číst víceJe trpělivá a proškolila již stovky nadšenců a zájemců o oblast Office 365. Tereza je součástí týmu, který se o své zákazníky v oblasti Office 365, stará od A až do Z. Její kolegové jsou jí tou správnou oporou, jak v technické podpoře, tak v neustálém studiu a sledováním novinek z Office 365. Je tak schopna svým posluchačům předat ty nejnovější informace a nejlepší řešení z této oblasti.

Všechny kurzy lektora Tereza Hoření

Hodnocení kurzu

89 %

102 hodnocení
67x
20x
10x
2x
3x

Martin D.

Vynikajúci kurz a taktiež aj lektor.


Josef Žižka

Všechny kurzy od Vás jsou velmi dobře zpracovány.


Jan K.

Kurz je zaměřen hodně na běžného uživatele, kterým předá zcela jistě mnoho zajímavých informací. Pro mne byla nová informace pouze to že je možné Obnovit stav OneDrive do minulosti v případě větších nechtěných změn nebo napadnutí malwarem.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.