OneDrive pro firmy 2: Spolupracujte na souborech s ostatními

Kurzem provází  CloudForce a Tereza Hoření

Spolupracujte na souborech se svými kolegy i zákazníky efektivně. Přistupujte ke sdíleným souborům odkudkoli, sledujte úpravy ostatních a nastavujte oprávnění podle svých představ. Poznejte sdílení na cloudovém úložišti OneDrive pro firmy! Celý popisek

590 kč s DPH

Celková délka videí

38 min

Počet lekcí

10

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Připravujete společně s Vašimi kolegy nabídku pro zákazníka, jednotlivé verze si posíláte emailem a Vy z nich pak pracně vytváříte jeden dokument? Potřebujete zákazníkům zpřístupnit složku s Vašimi materiály tak, aby si je mohli pouze zobrazit, ale ne stáhnout nebo vytisknout? Chcete externím spolupracovníkům poslat video nahrávku z online konzultace?

Na to všechno se perfektně hodí sdílení přes OneDrive pro firmy! Umožní Vám udělit přístup k vybraným souborům a složkám – přitom nastavíte přesně taková oprávnění, která potřebujete. Vaši kolegové i zákazníci se tak snadno dostanou ke všemu, co jim chcete zpřístupnit. A Vy docílíte snadné a efektivní spolupráce.

Tento kurz tvoří druhý ze série kurzů věnujících se cloudovému úložišti OneDrive pro firmy. Dozvíte se v něm vše o sdílení – od základní teorie, přes různé příklady praktického využití sdílení pro kolegy i externisty, až po nastavení a úpravu již existujícího sdílení.

Kurz je určený pro mírně pokročilé uživatele, kteří již znají alespoň základní informace o OneDrive pro firmy. Třeba z našeho prvního kurzu OneDrive pro firmy 1: Pracujte se soubory kdekoli. Krok po kroku v něm poznáte veškeré možnosti sdílení na tomto cloudovém úložišti. 

Lektorka kurzu se učením Office 365, kam patří i OneDrive pro firmy, živí. Sama toto cloudové úložiště aktivně používá již mnoho let. Vzhledem k tomu, že se jedná o velmi populární aplikaci, odškolila o něm v minulých letech mnoho školení, a to jak praktických školení na živo, tak online školení a webinářů. Díky tomu Vám nyní může nabídnout to nejlepší ze všech školení ve spojení se spoustou užitečných tipů z praxe.

Na kurzu se naučíte:

  • co je to sdílení, kdy ho používat a jaké možnosti oprávnění máte k dispozici
  • jak sdílet soubory a složky s kolegy i s externisty – pro čtení, úpravy i s blokováním stažení
  • jak vypadá nasdílený soubor z pohledu externisty
  • co je to anonymní sdílení a jak ho nastavit
  • k čemu slouží funkce Kopírovat odkaz
  • jak sdílet soubory přímo z Outlooku Online
  • jak nastavit sdílení – dodatečně změnit oprávnění, nebo ho celé zrušit
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
CloudForce

CloudForce

Specialisté na Office 365

Společnost CloudForce s.r.o. je certifikovaným partnerem společnosti Microsoft ČR a má výhradní právo poskytovat předprodejní poradenství, číst víceimplementační/reimplementační podporu s nastavením služeb a následnou technickou podporu nastavených služeb. Více na www.cloudforce.cz.

Všechny kurzy lektora CloudForce
Tereza Hoření

Tereza Hoření

Office 365 Trainer

Tereza je školitelkou, která ve společnosti CloudForce s.r.o. bravurně zvládá pozici Office 365 Trainer. číst víceJe trpělivá a proškolila již stovky nadšenců a zájemců o oblast Office 365. Tereza je součástí týmu, který se o své zákazníky v oblasti Office 365, stará od A až do Z. Její kolegové jsou jí tou správnou oporou, jak v technické podpoře, tak v neustálém studiu a sledováním novinek z Office 365. Je tak schopna svým posluchačům předat ty nejnovější informace a nejlepší řešení z této oblasti.

Všechny kurzy lektora Tereza Hoření

Hodnocení kurzu

88 %

81 hodnocení
51x
17x
9x
2x
2x

Peter B.

nerozumiem cestine, skoda ze to nie je po anglicky / slovensky


Jana P.

Kurz se mi moc líbil, názorný, vysvětlující, tempo přijatelné. Dozvěděla jsem se mnoho věcí.


Ondřej Bína

Myslím že kurz se dal shrnout minimálně na poloviční dobu. Bylo to zdlouhavé a nudné. V kombinaci s tóninami hlasu lektorky a způsobem jejího "vyprávění" hodnotím kurz průměrně.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.