PPC reklama: optimalizace kampaní

Nejprodávanější

Kurzem provází  Petra Větrovská

Vhodné k poslechu

Zlepšete výkon svých PPC kampaní a využijte optimalizační tipy, které vám pomohou jak zvýšit zásah, efektivitu i ušetřit čas.

1 090 Kč s DPH

Celková délka

1:03 hod

Počet lekcí

23

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Aby PPC kampaně dlouhodobě plnily své cíle a rostly, je třeba věnovat jim spoustu péče. Je také ale potřeba zaměřit se na to důležité a neutopit se v mikrooptimalizaci. A právě klíčové oblasti optimalizace PPC reklamy jsou vypíchnuté v tomto kurzu. 

Kurz není určen začátečníkům, předpokládá se, že zkušenosti s nastavením i optimalizací kampní už máte. Kurz je pro vás, pokud cítíte, že kampaně by mohly mít lepší výkon, pokud víte, že trávíte zbytečně spoustu času prací, která by mohla být automatizovaná a chcete mít kampaně lépe pod kontrolou a lépe rozumět tomu, jak se chovají.

Dozvíte se:

  • Proč je třeba revidovat nastavený cíl kampaní a jejich limit. Jak zvolené PNO ovlivňuje potenciál kampaní.
  • Jak odlišovat vliv změn přímo v kampaních od externích vlivů a jak se připravit na sezónu. 
  • Jak zajistit co nejlepší pokrytí vyhledávání pomocí dostupných automatizovaných nástrojů.
  • Jak psát dobré reklamní texty.
  • Jak si usnadnit přípravu kampaní, správu i kontrolu nad nimi pomocí automatizace.
  • Které činnosti dělat pravidelně a jak zvládnout PPC rutinu.
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Petra Větrovská

PPC specialistka

Petra nasbírala zkušenosti v předních českých SEM agenturách. Od roku 2012 se na volné noze specializuje na správu kampaní v Google Ads a Skliku pro e-commerce klienty. Vytváří i nezávislé strategické audity PPC kampaní k nalezení příležitostí a rezerv. Je autorkou rozsáhlého online průvodce PPC reklamou Zaklik.cz.

Hodnocení kurzu

93 %

22 hodnocení
17x
2x
3x
0x
0x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Zuzana Š.

Velmi podaření kurz. K některým částem se určitě v budoucnu ještě vrátím, až přijde řada na využití některých funkcí atp.


Michaela Červenková

Kurz byl smysluplný a přehledný. Jen testové otázky jsou divně češtinářsky položené což mate.


Andrea B.

*******

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.