PPC reklama: optimalizace kampaní

i v audio verzi

Cena: 990 Kč s DPH

Sleva -50%: 495 Kč s DPH

Platí do 31. 1. 2023

Počet lekcí:
23
Celková délka videí:
1:03 hod
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Zlepšete výkon svých PPC kampaní a využijte optimalizační tipy, které vám pomohou jak zvýšit zásah, efektivitu i ušetřit čas.

V kurzu si osvojíte

Aby PPC kampaně dlouhodobě plnily své cíle a rostly, je třeba věnovat jim spoustu péče. Je také ale potřeba zaměřit se na to důležité a neutopit se v mikrooptimalizaci. A právě klíčové oblasti optimalizace PPC reklamy jsou vypíchnuté v tomto kurzu. 

Kurz není určen začátečníkům, předpokládá se, že zkušenosti s nastavením i optimalizací kampní už máte. Kurz je pro vás, pokud cítíte, že kampaně by mohly mít lepší výkon, pokud víte, že trávíte zbytečně spoustu času prací, která by mohla být automatizovaná a chcete mít kampaně lépe pod kontrolou a lépe rozumět tomu, jak se chovají.

Dozvíte se:

  • Proč je třeba revidovat nastavený cíl kampaní a jejich limit. Jak zvolené PNO ovlivňuje potenciál kampaní.
  • Jak odlišovat vliv změn přímo v kampaních od externích vlivů a jak se připravit na sezónu. 
  • Jak zajistit co nejlepší pokrytí vyhledávání pomocí dostupných automatizovaných nástrojů.
  • Jak psát dobré reklamní texty.
  • Jak si usnadnit přípravu kampaní, správu i kontrolu nad nimi pomocí automatizace.
  • Které činnosti dělat pravidelně a jak zvládnout PPC rutinu.

Osnova kurzu

Petra Větrovská

Petra Větrovská

PPC specialistka

Petra nasbírala zkušenosti v předních českých SEM agenturách. Od roku 2012 se na volné noze specializuje na správu kampaní v Google Ads a číst víceSkliku pro e-commerce klienty. Vytváří i nezávislé strategické audity PPC kampaní k nalezení příležitostí a rezerv. Je autorkou rozsáhlého online průvodce PPC reklamou Zaklik.cz.

Všechny kurzy lektora Petra Větrovská

Hodnocení kurzu

90 %

8 hodnocení
5x
2x
1x
0x
0x

Andrea B.

*******


Miroslav Hora

Fajn kurz na rychlý přehled, jak na to. Za daný čas je pochopitelné, že nelze probrat věci do detailu jako u celodenního/ vícedenního školení, ale i tak obsažné. Možná se Petra se Seduo domluví na zfilmování běžného školení PPC reklamy, určitě by to stálo za to.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.