Organizace práce s Microsoft To Do

hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází Daniel Gamrot

Cena: 590 Kč s DPH

Počet lekcí:
15
Celková délka videí:
1:04 hod

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Spolehlivý systém s úkoly, termíny a projekty je důležitý nejen pro udržení přehledu o své práci, ale také pro zlepšení soustředění, sebedůvěry a kvalitní. V aplikaci Microsoft To Do si takový systém můžete zdarma vytvořit. Naučte se ho využít na maximum.

Organizace úkolů a projektů nemusí být věda. Díky praktickým tipům pro zaznamenávání, třídění a plánování úkolů v Microsoft To Do zvládnete dostat velmi snadno svou práci pod kontrolu. Ukážeme si, jak v aplikaci, kterou můžete zdarma využívat, evidovat úkoly a projekty. Projdeme jejich třídění, mrkneme se na hlídání si vlastních termínů i delegované práce. Naučíme se jednoduše plánovat den i týden podle priorit. A zaměříme se také na to, jak aplikaci použít pro ještě vyšší osobní efektivitu díky propojení s dalšími nástroji, jako je třeba kalendář.

V kurzu se naučíte:

  • Ovládnout základní i pokročilé funkce aplikace Microsoft To Do.
  • Zvýšit osobní produktivitu a efektivitu.
  • Uspořádat si úkoly a projekty v práci i mimo práci.
  • Dostat záležitosti a nápady z hlavy do důvěryhodného systému.

Kurz je určený pro:

  • Ty, kdo si chtějí udělat pořádek v úkolech, termínech a projektech.
  • Ty, kdo již nechtějí zapomínat na své sliby a závazky.
  • Ty, kdo se chtějí více a lépe soustředit na priority.

Osnova kurzu

Daniel Gamrot

Daniel Gamrot

Lektor osobní produktivity

Daniel Gamrot je lektor a konzultant osobní produktivity a propagátor moderních digitálních technologií ve firmách. Založil portál LifeNotes, číst víceskrze který šíří myšlenku bezpapírové kanceláře. Jen za poslední rok prošla jeho semináři tisícovka účastníků z firem jako Orange Slovensko, AXA, Air Bank nebo Moravia IT, se kterými pracoval na budování nových dovedností pro zvýšení produktivity práce.

Všechny kurzy lektora Daniel Gamrot

Hodnocení kurzu

97 %

49 hodnocení
41x
8x
0x
0x
0x

Václav Š.

Prima kurz. Byl jsem až příjemně překvapen. Měl jsem dojen, že ToDo od Microsoftu je jenom hloupý seznam úkolů. Ale po "obětované" hodině času měním názor a začínám používat. Snad mi dlouho vydrží.
Děkuji za ikonky, hned je to zábavnější.


Otakar K.

Pro mé základní potřeby veliká spokojenost. Doporučuji.


Petr V.

Jasné, inspirativní, motivující, velmi dobře prezentující...

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.