Organizujte své poznámky s Evernote

Kurzem provází Seduo.cz

Co se v kurzu naučíte

Jste zavaleni papírovými poznámkami, nemůžete se v zápiscích vyznat a zbytečně tak marníte Váš čas?

V kurzu si osvojíte

V tomto kurzu se dozvíte, jak jednoduché je přejít na elektronickou formu poznámek, která Vám práci zpřehlední, ulehčí a uklidí Váš pracovní stůl od stohů poznámek.

V tomto kurzu se dozvíte, jak:

  • Vytvářet a uspořádat elektronické poznámky
  • formátovat elektronické poznámky
  • vkládat do evernote přílohy
  • pracovat se šablonami
  • označovat poznámky pro lepší přehlednost
  • sdílení poznámek ostatním uživatelům
  • a další užitečné tipy

Osnova kurzu

Seduo.cz

Seduo.cz

Vzdělávací portál

Seduo.cz je vzdělávacím portálem společnosti LMC, který nabízí profesní videokurzy. Kurzy na Seduo.cz vytvářejí přední číst vícečeští lektoři, firmy, vysoké školy, nebo jde o vlastní produkci Seduo.cz.  

Všechny kurzy lektora Seduo.cz

Hodnocení kurzu

88 %

75 hodnocení
40x
26x
9x
0x
0x

Juraj D.

Rýchle intro, OK


Tomáš Seidel

Prima, velmi dobré!


Boris Kolda

Super kurz

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.

Cena: 190 Kč s DPH

Počet lekcí:
10
Celková délka videí:
14 min
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup