Osobní hrdost a asertivita: jak si vážit sám sebe?

Nejprodávanější

Kurzem provází  GrowJOB a Denisa Dědičová

Vhodné k poslechu

Jak si dlouhodobě zvyšovat sebevědomí a míru osobní hrdosti? Jak si jasně stanovit své hranice, abychom žili podle svých pravidel a ne podle pravidel ostatních? Jaké asertivní techniky k tomu můžete využít? Celý popisek

990 Kč s DPH

Celková délka

56 min

Počet lekcí

13

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Pochybujete občas sami nad sebou? Ovlivňuje vás to, co si o vás myslí ostatní? Cítíte, že vás brzdí vaše vlastní sebedůvěra? Neumíte říkat ne? Chtěli byste být v komunikaci víc asertivní, ale nevíte jak na to?

Na všechny tyto otázky najdete v tomto kurzu odpovědi. Cílem tohoto kurzu je pomocí praktických a vědou ověřených nástrojů pomoci lidem posilovat míru takzvané osobní hrdosti. Ta je základem zdravé sebedůvěry a pozitivního vnímání sama sebe. Díky ní si člověk dokáže víc vážit sám sebe, nastavit si jasné hranice a snáze překonávat překážky. Osobní hrdost je důležitá k tomu, aby člověk nešel s davem průměrnosti a byl rozhodnější, asertivnější, naučil se říkat ne a lépe zvládal přijmout zpětnou vazbu.

V kurzu se naučíte:

  • Jaký je rozdíl mezi sebeláskou, sebevědomím a osobní hrdostí.
  • Jaké jsou nejčastější příčiny našeho nízkého sebevědomí a jak s nimi mohu pracovat.
  • Jaké praktické nástroje můžete používat k budování osobní hrdosti?
  • Co je to imposter syndrome a jak s ním bojovat.
  • Jaká jsou vaše asertivní práva a jaké asertivní techniky můžete využívat.
  • Jak se naučit říkat ne.

Kurz je určený pro:

  • Všechny, kteří cítí, že si potřebují dlouhodobě zvyšovat sebevědomí a víc si vážit sebe a své práce.
  • Všechny, kteří hledají praktické nástroje, aby na sobě mohli pracovat každý den.
  • Všechny, kteří se chtějí naučit říkat ne a potřebují si nastavit jasné hranice a pravidla, aby nehráli podle pravidel ostatních.
  • Všechny, kdo vnímají, že by se ještě mohli zlepšit v sebeprosazení a asertivních technikách.
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
GrowJOB

Vzdělávací institut

Ve vzdělávacím institutu GrowJOB pomáháme zlepšovat vnitřní motivaci, efektivitu práce a spokojenost jednotlivců a lidí ve firmách. Převádíme do praxe aktuální vědecké poznatky převážně z oblasti neurověd a behaviorální ekonomie. Naší prací spoluvytváříme hodnotové společnosti skrze které přispíváme k budování hodnotového Česka.


Denisa Dědičová

Konzultantka a lektorka osobního a profesního rozvoje pro GrowJOB Institute.

Denisa je od roku 2013 součástí GrowJOB Institutu, kde pomáhá svým klientům v jejich osobním i profesním rozvoji. Její hlavní náplň práce je učit účastníky svých kurzů a klienty na osobních konzultacích používat praktické nástroje tak, aby si z dlouhodobého hlediska dokázali pomoci sami. A to zejména v hledání motivace, smyslu, osobní vize, sebevědomí a spokojenosti v osobním životě i v práci. Dlouhodobě se také zabývá tématem inovací ve vzdělávání, a proto založila projekt Hodnotový učitel. Ze stejného důvodu se začala věnovat tématům efektivního vzdělávání a inspirativního prezentování.

Denisa je také součástí projektu Konec prokrastinace a za pražskou pobočku je zodpovědná za většinu školení navazující na toto téma. Vzhledem k tomu, že dlouho žila a pracovala ve Španělsku, je zakladatelkou španělské odnože Konce prokrastinace. 

Přednáší pro veřejnost, ale i firmy. Mezi její klienty patří například Avast, UniCredit Bank, SAP, Mall.cz, Johnson&Johnson, 3M, Servier a další.

Hodnocení kurzu

90 %

897 hodnocení
579x
215x
82x
17x
4x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Gabriela H.

Kurz je po obsahovej stranke vynikajuci. Ocenila by som spomalenie tempa reci. Prejav mi prisiel skor ako rychle citanie. Ako ked na skuske viete vsetko a vsetko chcete rychlo odovzdat posluchacom. A to je za mna skoda, lebo ponuka naozaj vela zaujmavych informacii.


Monika H.

Zajímavý video kurz, lektorka vše pěkně vysvětlila.


Anna Fajstlová

Moc super kurz, krásně zpracovaný, cenné podklady, určitě se k němu budu chtít vrátit.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.