Osobní marketing: 3 v 1

Cena: 2 490 Kč s DPH

Sleva -50%: 1 245 Kč s DPH

Platí do 31. 1. 2023

Počet lekcí:
44
Celková délka videí:
3:54 hod
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Lidé, kteří vědí, jak si dělat chytrý osobní marketing a umí se profesionálně prezentovat, mívají mnohem lepší kariérní vyhlídky i vyšší společenský kredit. Naučte se postavit svou silnou osobní značku a zdravě se prosadit.

Spousta lidí klade rovnítko mezi osobní marketing a nebetyčnou samochválu. To je však velký omyl. V naší kultuře je okázalé nafukování a hlasitá osobní reklama nejen slepou uličkou, ale přímo společenskou oprátkou. Naopak, chytrý osobní marketing, který vede k úspěchu, stojí především na užitku pro druhé a jeho nevtíravé komunikaci.

Tento třídílný seriál, propojený do jediného kurzu, je praktickým návodem, jak si postavit silnou osobní značku a zdravě se prosadit. V práci, na trhu i v životě.

Co se v kurzu dozvíte?

  • Jak si vybudovat pozitivní image a silný osobní příběh
  • Jak si dělat kariérní marketing a úspěšně se prodat v zaměstnání
  • Jak se profesionálně prezentovat v sociálních médiích

Pro koho je kurz určen?

  • Pro všechny, kteří se chtějí naučit, jak se v dnešní době dobře prodat.
  • Pro zaměstnance, kteří chtějí nastartovat svůj kariérní růst
  • Pro podnikatele, kteří potřebují propagovat svou osobní (či firemní) značku.
  • Pro manažery, kteří válčí s náborem nováčků a potřebují rozjet aktivní „employer branding“.
  • Pro každého, kdo nechce zapadnout v dnešním informačním smogu a má odvahu vystoupit z řady.

 

Osnova kurzu

Filip Kahoun

Filip Kahoun

Lektor leadershipu a osobního marketingu

Filip Kahoun patří už několik let k nejžádanějším lektorům na Seduo.cz. Vystudoval ekonomiku a management, postgraduálně pak získal číst vícedoktorát z marketingu a manažerské psychologie. Více než 15 let strávil v nejvyšším vedení společností Cetelem, Česká pojišťovna, Generali, MALL.cz a největší české digitální agentury H1.cz. V současné době přednáší na Univerzitě Karlově a školí pro světové značky, jako třeba GOOGLE nebo TDK, ale i pro ty domácí, jako TV PRIMA, ROHLÍK.CZ… A mnoho dalších. Napsal dvoudílnou knihu BOJ O POZORNOST. Její první část nese podtitul „Jak ovládnout nejmocnější psychickou sílu“ a ta druhá „Jak si dělat chytrý osobní marketing“. 

Všechny kurzy lektora Filip Kahoun

Hodnocení kurzu

93 %

36 hodnocení
29x
4x
1x
1x
1x

Sladjana S.

Super, jednoducho podané praktické rady.


Ondřej Smutný

Pěkný kurz. Děkuji.


Andrea B.

******

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.