Osobní marketing I.: Jak si vybudovat pozitivní image

Cena: 1 390 Kč s DPH

Sleva -50%: 695 Kč s DPH

Platí do 31. 1. 2023

Počet lekcí:
18
Celková délka videí:
1:13 hod
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Budování osobní image není jen oblíbenou hříčkou ze světa celebrit. Týká se doslova každého z nás. To, jak nás ostatní vnímají a jak o nás mluví, totiž velmi silně ovlivňuje náš osobní úspěch.

V kurzu si osvojíte

Lidé, kteří vědí, jak ovládat svou image, obvykle sbírají spoustu bodů v kariérním i soukromém životě.

Každý člověk se podvědomě snaží zanechávat ten nejlepší dojem. Máme totiž v sobě hluboce zakořeněnou touhu po uznání ostatních lidí. Děláme to však často metodou pokus-omyl, aniž bychom tušili, co doopravdy zabírá. Přitom stačí znát několik základních principů, které mohou výrazně vylepšit naši společenskou pověst a posílit naši osobní značku.

V první části této minisérie na téma osobního marketingu se zaměříme právě na to, jak vzniká naše společenská image, co ji utváří a jak se dá měnit.

Tento kurz vám nabídne praktický návod na to, jak:

  • zjistit základní profil a identitu vaší osobní značky
  • najít vaši konkurenční výhodu
  • zvýšit vaše osobní charisma
  • pracovat se svým vzhledem a využívat principu „obal prodává“
  • postavit svůj silný osobní příběh

Pro koho je kurz určen?

  • Pro všechny, kteří se chtějí umět dobře prodat.
  • Pro každého, komu není lhostejno, jak působí na druhé.
  • Pro ty, kdo chtějí proniknout do tajů osobního marketingu

Naše osobní image je jednou z nejcennějších věcí, které v životě máme. Dobrou zprávou je, že ji můžeme z velké části ovládat. Máme zkrátka možnost rozhodnout se, jaký dojem zanecháme. Naučte se, jak pracovat s image vaší osobní značky, aby ona zase na oplátku pracovala pro vás!

Osnova kurzu

Filip Kahoun

Filip Kahoun

Lektor leadershipu a osobního marketingu

Filip Kahoun patří už několik let k nejžádanějším lektorům na Seduo.cz. Vystudoval ekonomiku a management, postgraduálně pak získal číst vícedoktorát z marketingu a manažerské psychologie. Více než 15 let strávil v nejvyšším vedení společností Cetelem, Česká pojišťovna, Generali, MALL.cz a největší české digitální agentury H1.cz. V současné době přednáší na Univerzitě Karlově a školí pro světové značky, jako třeba GOOGLE nebo TDK, ale i pro ty domácí, jako TV PRIMA, ROHLÍK.CZ… A mnoho dalších. Napsal dvoudílnou knihu BOJ O POZORNOST. Její první část nese podtitul „Jak ovládnout nejmocnější psychickou sílu“ a ta druhá „Jak si dělat chytrý osobní marketing“. 

Všechny kurzy lektora Filip Kahoun

Hodnocení kurzu

95 %

619 hodnocení
492x
101x
20x
4x
2x

Pavel Kolář

Hezky se to poslouchalo, mělo to hlavu a patu, jasné a výsťižné. Děkuji.


Jindřiška S.

Vystupování lektora odpovídá danému tématu; tak příkladně vidíme, že dojem utváří vzhled, vystupování a vědomosti člověka (ne nutně v tomto pořadí :-) ). Kurz se mi líbil, je dobře si některé věci připomínat.


Daniel D.

príjemný kurz plný informácií potrebných na budovanie osobnej značky

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.