Osobní marketing I.: Jak si vybudovat pozitivní image

Nejprodávanější

Kurzem provází  Filip Kahoun

Budování osobní image není jen oblíbenou hříčkou ze světa celebrit. Týká se doslova každého z nás. To, jak nás ostatní vnímají a jak o nás mluví, totiž velmi silně ovlivňuje náš osobní úspěch. Celý popisek

1 590 Kč s DPH

Celková délka

1:13 hod

Počet lekcí

18

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Lidé, kteří vědí, jak ovládat svou image, obvykle sbírají spoustu bodů v kariérním i soukromém životě.

Každý člověk se podvědomě snaží zanechávat ten nejlepší dojem. Máme totiž v sobě hluboce zakořeněnou touhu po uznání ostatních lidí. Děláme to však často metodou pokus-omyl, aniž bychom tušili, co doopravdy zabírá. Přitom stačí znát několik základních principů, které mohou výrazně vylepšit naši společenskou pověst a posílit naši osobní značku.

V první části této minisérie na téma osobního marketingu se zaměříme právě na to, jak vzniká naše společenská image, co ji utváří a jak se dá měnit.

Tento kurz vám nabídne praktický návod na to, jak:

  • zjistit základní profil a identitu vaší osobní značky
  • najít vaši konkurenční výhodu
  • zvýšit vaše osobní charisma
  • pracovat se svým vzhledem a využívat principu „obal prodává“
  • postavit svůj silný osobní příběh

Pro koho je kurz určen?

  • Pro všechny, kteří se chtějí umět dobře prodat.
  • Pro každého, komu není lhostejno, jak působí na druhé.
  • Pro ty, kdo chtějí proniknout do tajů osobního marketingu

Naše osobní image je jednou z nejcennějších věcí, které v životě máme. Dobrou zprávou je, že ji můžeme z velké části ovládat. Máme zkrátka možnost rozhodnout se, jaký dojem zanecháme. Naučte se, jak pracovat s image vaší osobní značky, aby ona zase na oplátku pracovala pro vás!

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Filip Kahoun

Lektor leadershipu a osobního marketingu

Filip Kahoun patří už několik let k nejžádanějším lektorům na Seduo.cz. Vystudoval ekonomiku a management, postgraduálně pak získal doktorát z marketingu a manažerské psychologie. Více než 15 let strávil v nejvyšším vedení společností Cetelem, Česká pojišťovna, Generali, MALL.cz a největší české digitální agentury H1.cz. V současné době přednáší na Univerzitě Karlově a školí pro světové značky, jako třeba GOOGLE nebo TDK, ale i pro ty domácí, jako TV PRIMA, ROHLÍK.CZ… A mnoho dalších. Napsal dvoudílnou knihu BOJ O POZORNOST. Její první část nese podtitul „Jak ovládnout nejmocnější psychickou sílu“ a ta druhá „Jak si dělat chytrý osobní marketing“. 

Hodnocení kurzu

95 %

744 hodnocení
590x
122x
26x
4x
2x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Jana Ševčíková

Výborný. Nabitý konkrétními informacemi v nových souvislostech. Klidný, přesto působivý přednes lektora.


Jitka V.

Lektor je ztělesněním toho, o čem mluví a už proto stojí za to se na kurz podívat. Ve studijních materiálech na vás čeká spousta tipů, takže pokud je vaším cílem změna, ne jen zhlédnutí kurzu, můžete se do toho pustit. Toto byl můj první kurz od pana Kahouna a těším se na další. Děkuji!


Michal Slavík

Monotónní řeč, video vypadá spíše jako Umělá inteligence. Bylo to zajímavé téma,, mohlo by být uchopeno více Atraktivně.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.