Osobní marketing II.: Jak se úspěšně prodat v práci

i v audio verzi i v audio verzi
hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází Filip Kahoun

Cena: 990 Kč s DPH

Sleva -50 %: 495 Kč s DPH

Platí do 31. 1. 2022

Počet lekcí:
13
Celková délka videí:
1:19 hod

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Dobrá práce, která není dobře prodána, jako by ani neexistovala. Většina z nás však není zvyklá dělat si okázalou reklamu. Odvádíme mlčky kvalitní práci, věnujeme jí spoustu času, ale nikdo o tom pořádně neví.

V kurzu si osvojíte

Osobní marketing

Takže plat nic moc a vyhlídky na kariérní růst jakbysmet. Co tedy dělat, abychom se dokázali v našem zaměstnání lépe prodat a dosáhli ocenění?

Je téměř uměním dělat si reklamu, která dobře funguje, a přitom nepůsobí jako bohapustá samochvála (s nepěkným odérem). V první řadě platí, že vaším nejlepším marketingem je ten, který vám dělají ostatní. A když k tomu ještě dokážete přidat nenásilnou sebeprezentaci, úspěch na sebe nenechá dlouho čekat.

V druhé části této minisérie na téma osobního marketingu se zaměříme právě na to, jak si snadno zajistíte, aby vás propagovali ostatní a jak tento „hygienický základ“ osobního marketingu navíc korunovat vlastní, chytrou reklamou.


Tento kurz vám nabídne praktický návod na to, jak:

  • se prezentovat na trhu práce
  • se prodat na přijímacím pohovoru
  • vypadají základy osobního marketingu v každém zaměstnání
  • prodávat dovnitř firmy své úspěchy a jak prosadit zajímavé nápady
  • se vyhnout největším zabijákům pracovní reputace
  • vyrobit během pár minut profesionální prezentaci

Pro koho je kurz určen?

  • pro všechny, kteří se chtějí dobře prodat ve svém zaměstnání
  • pro každého, komu záleží na kariérním a platovém postupu
  • pro ty, kdo chtějí proniknout do tajů osobního marketingu

Už dávno neplatí, že kvalitní zboží nepotřebuje žádnou reklamu. V dnešním informačním smogu potřebuje reklamu každý produkt, služba nebo člověk. Naučte se, jak si dělat v práci dobrou reklamu, aby se vám dostalo náležitého uznání! Platově, kariérně i reputačně…

Osnova kurzu

Filip Kahoun

Filip Kahoun

Lektor leadershipu a osobního marketingu

Filip Kahoun patří už několik let k nejžádanějším lektorům na Seduo.cz. Vystudoval ekonomiku a management, postgraduálně pak získal číst vícedoktorát z marketingu a manažerské psychologie. Více než 15 let strávil v nejvyšším vedení společností Cetelem, Česká pojišťovna, Generali, MALL.cz a největší české digitální agentury H1.cz. V současné době přednáší na Univerzitě Karlově a školí pro světové značky, jako třeba GOOGLE nebo TDK, ale i pro ty domácí, jako TV PRIMA, ROHLÍK.CZ… A mnoho dalších. Napsal dvoudílnou knihu BOJ O POZORNOST. Její první část nese podtitul „Jak ovládnout nejmocnější psychickou sílu“ a ta druhá „Jak si dělat chytrý osobní marketing“. 

Všechny kurzy lektora Filip Kahoun

Hodnocení kurzu

94 %

280 hodnocení
219x
46x
11x
2x
2x

Lucia B.

Dakujem za Vas cas, no za mna sklamanie. Kopec nepouzitelnej teorie, - ma velmi malo s realitou. Tipy na dobru prezentaciu su fain, zato jedna hviezdicka.


Jan R.

praktické a návodné


Andrea B.

*********

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.